#binance Panowie, Mam kilka pytań odnośnie binance czy jeśli zrobię konto nie weryfikując się dzisiaj a dopiero np za tydzień to mogę już tam wpłacić walutę z giełdy bitbay ( USDT lub trx ,xlm, xrp ) ? Czy potrzebna jest od razu do tego weryfikacja ? i czy można w ogóle bezpośrednio z giełdy na giełde przesłać wszystko czy na portfel i dopiero na binance czy jak to z tym
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dermirek Widzę że jesteś w temacie, nie mam w ogóle fiatów na binance zawsze normalnie trejdy robiłem a teraz każą mi się weryfikować żeby handlować... Chyba że ja coś źle patrzę?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tuzq: jak obracasz samym krypto to nie trzeba weryfikacji. Ja nie posiadam weryfikacji i działam na binance normalnie. Kupuje najczęściej litecoina w bitomacie za PLN i od razu trafia on na giełdę gdzie go sprzedaje i inwestuje w coś innego. Może trochę kurs niekorzystny w bitomacie ale za to pełna anonimowość.
  • Odpowiedz
Kilka dni temu wszedłem sobie na #binance i tak jakoś zostawiłem dwie karty z kursem bitka i eth na wierzchu i o nich zapomniałem. Komp sobie kilka dni stał, a dziś coś mi dziwnie dużo RAMu zajmowało. Patrzę na menedżer zadań Vivaldiego (bazuje na Chrome) a tam... pic rel.

I takie pytanko. Czy to bug jakiś na stronce, że aż tyle żre zasobów do monitorowania rynku, czy sami kopią na
salad_fingers - Kilka dni temu wszedłem sobie na #binance i tak jakoś zostawiłem dwie...

źródło: comment_16208294881WZ8XI7wJVqM9G8XrIaIuE.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy na giełdzie binance jest coś takiego jak seed dla portfela - ileś tam słów angielskich? Gdyby giełda padła to dostęp do środków przepada? Ze względu na wygodę przechowuje cały czas na binance jakiś tam procent moich crypto i takie mam rozkminy
#binance #kryptowaluty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym założyć dodatkowy portfel na #binance do trzymania krypto na hodla, bo na jednym portfelu daily trading i hodle to się trochę zaczyna mi mieszać. Da się to zrobić? Czy moze polecacie trzymać longa na jakims cold wallecie albo defi? Ktoś coś poleci? Kwota na hodla okolo 20tys zl. #kryptowaluty #bitcoin
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bred_one: Kumpel tam stejkuje co nieco i jak na razie pieniędzy mu nie ukradli xD Jeśli chodzi o token WAVES, to jest on listowany na Binance. Ciężko stwierdzić. Nigdy się nie wie do końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie orientuję się ktoś przy jakiej krypto walucie jest najmniejszy limit wypłaty? Jeszcze niedawno przy #bnb było to 0.035 teraz podskoczyło do 0.1.
#binance
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanko do fachowców #binance #kryptowaluty
Przelałem sobie 200$ w steem ze steemit.
Chciałem kupić jakiegoś shitcojna, ale steemitami nie mogę płacić (albo nie wiem jak). Dobrze to rozumiem, że muszę je wymienić na jakąś główną krypto i nią płacić? Nie ma opcji automatycznego "przewalutowania"?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dogecoin #binance #kryptowaluty #bitcoin #steam #visa

Używa ktoś karty visa wirtualnej na binance.com? Chciałem sobie kupić gre na steam przy użyciu środków na tej karcie i dwa razy nie przeszło. :-( "Wystąpił nieoczekiwany błąd. Transakcja nie doszła do skutku." "Te transakcja nie została sfinalizowana, ponieważ Steam nie mógł zaakceptować płatności od twojego usługodawcy płatności."
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#binance czy przy zleceniu wypłaty na inny portfel, strona się całkowicie zamula wchodzi ichniejsza ikonka ładowania strony na kilka minut ( ͡º ͜ʖ͡º)? czy tylko u mnie tak
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O jaką cholerę chodzi, że nie mogę się zweryfikować na Binance? 3 dzień serwery z------e

A bez tej zasranej weryfikacji nie mogę dokupić coinów

#kryptowaluty #binance
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BQP: Ja wczoraj rejestrowałem się, i jedyny mankament to weryfikacja przez aplikacje. 15minut tańczyłem z telefonem bo słabe światło. Koniec końców ekran był zabrudzony i nie ogarniała apka. XD
  • Odpowiedz
Jak to jest z tym podatkiem, płacicie wszyscy? Binance udostępnia wszystkie transakcje US? Czy jakieś wybrane, czy nie udostępnia w ogóle? Ktoś dostał stąd jakieś kary w ostatnim czasie?
#binance
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach