@Mershi: jak da radę to podłącz ją do płatności telefonem, i cyknij doładowanie google payem na revoluta, ja tak januszuje swoje karty z edenreda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Polecacie jakaś inną apkę o ile istnieje w google sklepie ,żeby wbić sobie ręcznie za ile i jakie krypto się kupiło i ściągało aktualne kursy do porównania ;) ? Chyba ,że jakiś sprytny exel jest z jakimiś formułami ;) Tak ,żeby jakoś to porównać :) Czy się wychodzi coś do przodu czy nie ?:P W apce binance pokazuje tylko obecny stan na zielono czy czerwono ;p . Jednak to nijak się ma
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@voodoopaoj: mam trust wallet ale aktualnie inwestuje małe kwoty co jakiś czas, jak uzbieram większą sumę to dopiero wysyłka na trust wallet bo prowizje za wysyłkę Ci sporo zjedzą.
  • Odpowiedz
Załóżmy, że ktoś kupował krypto w 2017 i 2018 roku. Wtedy były inne czasy i nie myślał o wpisaniu tego w pit. Teraz jest mądrzejszy i chciałby to naprawić. Jednak nie wie skąd wziąć transakcje z tego okresu i jak to ogólnie zrobić. Ktoś miał podobnie albo zna kogoś kto tak miał?
#kryptowaluty #binance #podatki
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@1Lupa: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie fryzjerskim 2 km od
  • Odpowiedz
@lukaszewski: to tak dopytam na przyszłość, w końcu przyjdzie czas wypłaty, więc jeśli dobrze myślę to dane krypto -> FIAT(np. EUR) -> (SEPA) -> Bank w Polsce z kontem walutowym?

I opłaca się mieć nieco BNB, coby zrobić sobie zniżki przy transakcjach?
  • Odpowiedz
@gesteroo: Dane krypto => USDT (czy tam inny stablecoin) => FIAT (np. EUR) => SEPA. Chociaż nigdy tego w ten sposób nie robiłem. Tak jak napisałem wyżej, weryfikacja w przypadku wypłacania samych krypto nie ma sensu.

Jak grasz na SPOT to 0,1% prowizji wielkiej różnicy nie robi. Natomiast przy FUTURES i Funding Fees ta obniżka z uwagi na BNB przy znacznej ilości długich transakcji może mieć już realne przełożenie na
  • Odpowiedz
Hej, czy na #binance można dokonać wpłaty euro bez żadnej weryfikacji? Jeśli nie to czy w w skanie dowodu można zamazać pesel czy wszystko musi być widoczne? I co to za za mnożnik przy parze BTC/EUR x5 czy to jest dźwignia?
#dogecoin #kryptowaluty
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michlo2: Obie strony dałem, najpierw jedno, potem drugie. Fotki cyknięte telefonem, nie skan. Potem w tym miejscu pojawil sie przycisk facial verification, więc dalej już w apce na telefonie selfie. Robiłem jakoś ok. 19:00.
  • Odpowiedz
Dlaczego nie mogę zrobić przelewu z #revolut do #binance ?
Kolega bez problemu robi przelewy i przechodzi. Od razu mówię że jestem w tym całkowicie zielony.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zasko_da_gama: imo binance jest lepiej przejrzyste a coinbase po prostu idiotodporny bo tam nawet wykresów swieczkowych nie ma.
@majkelunio: co nie zmienia faktu że coinbase legalnie jest bardziej pewny w porównaniu do binance które ma sporo smrodów. Jednak plus
binance jest taki że masz dużo coinow typu doge. Sprawdź sobie co posiada coinbase i jeżeli zamierzasz wrzucić kasę w któregoś coina którego mają na liście i go trzymać
  • Odpowiedz
Hej, jak najlepiej kupować coiny na Binance?
1.Kartą kredytową 1:1, czyli bezpośrednio kupuję X coinow za X waluty.
2.zrobić przelew w EUR/USD i wtedy kupić coiny?
3. Jakiś inny sposób.
Proszę o wyjaśnienie aby płacić jak najmniejszą prowizję.
#binance , #kryptowaluty,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rafal_Drzewo3: Przecież to masz nawet tam napisane - za kartę biorą aż 2% + jeszcze przewalutowanie. Za przelewy przychodzące nie biorą nic, więc to logiczne, że za darmo jest tańsze, niż 2%. Revolut robi natychmiastowe sepa 24/7, więc polecam.
  • Odpowiedz