Mirki jak najlepiej kupować #kryptowaluty na #binance które są dostępne za EUR/USD. Konto walutowe? Karta walutowa z jakiegoś kantoru internetowego? Kupić BNB i wymieniać na docelową monetę?
Kupno kartą płatniczą jest wygodne ale bank sobie doliczy prowizję, giełda doliczy prowizję i koszty rosną a kurs leci :-P
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaka jest najkorzystniejsza opcja wypłaty z Binance na konto walutowe (EUR lub USD) jeśli posiadam BUSD na Binance? Lepiej wychodzić z krypto do BUSD czy USDT?
#binance #kryptowaluty
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@strusmig: no ja wiem o co chodzi, po kolei każdego dnia na BUSD a potem raz z BUSD na EUR i wypłata żeby było tylko jedno zdarzenie podatkowe a nie 500 ale nie każdy US tak to widzi.
  • Odpowiedz
@wajsik: minimalna wpłata fiatów na binance to 12,14 USD, wystarczy zmienic walutę na lirę turecką i wpłacić jej 100.
Ale tutaj kolega już ma fiaty przelane na binance więc dla niego minimalne wejscie to 10 USD
  • Odpowiedz
@bladybezczel: Niestety nie, sygnał do otwarcia pozycji musi wyjść z API. Jest wprawdzie opcja Import From Exchange, ale to pozwala Ci manipulować wcześniej otwartą pozycją, natomiast "statystyki" ruszają wtedy od momentu dokonania importu.
  • Odpowiedz
Czy wpłata na konto za pomocą karty też trwa tak długo jak przelew sepa? Nie mam revoult a kombinuje jak wpłacić jeszcze w weekend dodatkowe środki
#binance
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dogecoin #kryptowaluty #binance

czy można ustawić zlecenie sprzedaży na binance tak, że zostanie zrealizowane zarówno gdy cena osiągnie jakąś wartość jak i wtedy gdy spadnie do jakiegoś poziomu? chodzi o to by nie pilnować kursu, tylko iść sobie spać xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MrVilq: od kilku dni zauważyłem na binance problemy z wydajnością, ogromne lagi, zawieszące się wykresy, nieprzechodzące requesty kupna, sprzedaży czy ustawienia stop lossów. Nie zdziwiłbym się gdyby Ci po prostu tego nie odświeżyło
  • Odpowiedz
Pytanie do mirków i mirabelek ogarniętych w #safemoon. Jak wygląda kwestia rozliczenia tego w PIT-38? Pytam z ciekawości, bo nigdy nie spotkałem się z krypto którego ilość rośnie samoczynnie w portfelu. Standardowo w zeznaniu liczy się sprzedaż tokenów za fiaty jako przychód i podaje się sumę. Czy to, że liczba tokenów w portfelu rośnie bez przerwy jest traktowane jako jakaś darowizna w świetle prawa czy nie ma to żadnego
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@peachoidpro: Skarbówkę nie interesuje co się dzieje z tokenami, jakie tranzakcję robisz między coinami itp. Skarbówkę interesuje tylko twój dochód po przejściu do fiat z kryptowaluty. Żaden urzędnik nie będzie siedział na bscscanach albo czytał kody smart kontraktów i analizował skąd nagle aż tyle zarobiłeś.

Skopiuje tutaj mój wcześniejszy komentarz z tego samego tagu:
Podatek płacisz na koniec roku od całego dochodu - dochód naliczasz tylko i wyłącznie jak przechodzisz
  • Odpowiedz
"The system detects that you have other verified accounts, please kindly use the verified account to enjoy Binance services."
Please make the necessary changes and try again.

Mam tylko jedno konto.
Więc co mam zrobić?

#binance
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@WillyJamess: Jeżeli czyste ryzyko i może się zmarnować to sobie wylosuj z zamkniętymi oczami, większa szansą niż rady z wypoku xD
  • Odpowiedz
Czy to prawda że Dogecoin BEP-20 to tylko odpowiednik Dogecoina z wartością 1:1?

Czyli jeśli wypłacam Dogecoin BEP-20 i Binance się zwinie ze swoim SmartChain, to mój Doge będzie nic nie warty?

Jakie są zalety/wady transferu/portfela na sieci dogecoin vs BEP20? Poza prowizją

#dogecoin #kryptowaluty #binance
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nemrod: Czyli to tak jakbym trzymał na giełdzie, a nawet gorzej bo na inną giełdę z portfela nie przeleję tego tokena... a z giełdy na giełdę już tak. Dzięki
  • Odpowiedz
@lentilek: Binance oczywiście. Nie musisz korzystać z ich sieci, możesz sobie wypłacać coiny po innych sieciach. Jedynie przy btc i eth mają wysokie fee i tu ponoć inne giełdy lepiej wyglądają.
  • Odpowiedz
Siema Miruny kochane,
Testowałem jakiś czas temu bitomaty shitcoins.club. Temat tak mi się spodobał, że napisałem na ten temat krótką notatkę. Myślę, że może wam się to spodobać, a szczególnie osobom, które nie wiedzą jak się zabrać za ten temat.

Niektórzy z Was na pewno wolą zapłacić prowizję przy wypłacie na poziomie 6-8%, niż 19% ( ͡° ͜ʖ
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mikri, pytanie nooba.
Chcialbym przelac troche polkadotów do swojego Trust Walleta z Binance. W jaki sposob moge to najtaniej zrobic? Czy jedyną opcją jest wybór w Trust Wallecie POLKADOT i wpisanie tego adresu w formularzu binance? Koszt wtedy to 0.1 DOT.

Z góry dzięki, ostatnio popełnilem bład przy transferze, wolałbym być pewny tego co robie.

#binance #kryptowaluty #trustwallet
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach