@k1fl0w: zaakceptować to ja mogę czyjeś człowieczeństwo, obecność, a sprzeczne z moimi poglądy. Gdybym je zaakceptował, to nie miałbym żadnych poglądów tylko był milusińskim plastusiem.
  • Odpowiedz
@Veillo: Przechodził marsz równości a sebixy bez zębów zwane prawicom dostały wścieklizny że aż policja helikopter wysłała xD wiem że brzmi jak aszdziennik ale to prawda
  • Odpowiedz
  • 17
@CZARNYCZAREK
Jak można być takim debilem krzycząc białystok zawsze narodowy nie mając pojęcia o historii tego miasta.
Jak wogole można krzyczeć do kogoś "ty stara k---o" zajebiste wychowanie wnieśli z domu.
Szczerze jak nigdy nie byłem za tym całym ruchem LGBT, ponieważ uważałem że za mocno chce ingerować w życie innych ludzi. Tak teraz mają moje poparcie zawsze, nie wiem co te durnie od haseł "pedały do gazu" maja w głowach
  • Odpowiedz
@CZARNYCZAREK: Nigdy nie byłem za znęcaniem się nad zwierzętami ale w tym wypadku policja powinna spuścić im v-------l i rozgonić to stado sebixów.Rozwalił mnie ten policjant który miał problem z założeniem bandany xD
  • Odpowiedz
@CZARNYCZAREK: Meh pisza tak tylko dlatego ze sa w bialymstoku, jakby byli z Gdanska, Wrocka, Poznania czy wawy to by sie tak nie piescili z lokalsami tylko wstawaiali teczowe maryje czy jakies cipki. Troche jak z muzulmanami na zachodzie, niby pokojowi ale im wiecej ich tym latwiej ekstremisci moga przebywac i zabierac glosu w takich grupach. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alpag: wyjaśnię. W narodowej propagandzie narodowcy nie robią takich okropnych rzeczy. Jak już robią, to jest to antifa, która udaje narodowców, żeby zrobić im black PR ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwszy Marsz Równości przeszedł dziś przez Białystok, było na nim około tysiąc osób ❤️
„Nie da się opisać odwagi i piękna ludzi, którzy dziś byli w Białymstoku. Nie da się opisać nienawiści po drugiej stronie. Ale miłość zwyciężyła dziś i zwycięży jutro. Dziękujemy Wam!”
#lgbt #milosc #prawaczlowieka #neuropa #homoseksualizm #bialystok #polska #marszrownosci
artpop - Pierwszy Marsz Równości przeszedł dziś przez Białystok, było na nim około ty...

źródło: comment_1HHr6AiJMtCMZHiYYPdgOcwKYLU2hgF4.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 257
Co za szkoda że nie możecie się rozmnażać byłoby w Rzeczpospolitej jeszcze więcej gejowskiej miłości ....( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sepp1991: Osoby homoseksualne nie są bezpłodne i jak zechcą mogą zdecydować się na posiadanie dzieci.
  • Odpowiedz