• 358
Dwa, trzy, dziesięć lat temu byli sobie lgbt i było ok. Cisza, spokój.
Obecnie te marsze spowodowały efekt odwrotny do zamierzonego. Znałem sporo gejów i lesbijek, kojarzyli mi się miło.
Po ostatnich dwóch miesiącach lgbt kojarzy mi się z wymiotami. Nie jestem kościelny, nazi i UFO. Tak po prostu mnie to obrzydziło.

#lgbt #bialystok
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ogółem podsumowując
Troszkę osób dostało wyeb, społeczność się ośmieszyła, niektórzy wrócą na chatę z siniakami albo podrażnionymi oczkami a pewien pan straci dziecko, koniec dramy
pozdrawiam cieplutko
#bialystok
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@haosek: najbardziej obscenicznym obrazkiem z dowolnej parady na świecie nie przebijesz zbydlęcenia dzisiejszej kontrmanifestacji. Maryja otoczona fiutami to Wersal w porównaniu do tego co odwalały prawaki w Białymstoku.
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: oczywiście, że można znać wielu ludzi. Jednak co innego być z kimś na "cześć" i w długą, a co innego być z każdym z tych 500 znajomych w tak bliskich relacjach, że na bieżąco znasz ich poglądy, pracę, sytuację rodzinną, finansową et cetera.
  • Odpowiedz
@TypowyRobert nic w sumie nie widać na tym filmiku poza tym że chyba ta szmatka leży na ławce później tak czy siak, bydło i patola plus debilizm umysłowy bo jestem w stanie uwierzyć że to nie jakiś fejk.
  • Odpowiedz
W TVP Info powiedzieli o zorganizowanym w Białymstoku... pikniku rodzinnym. Gdyby tak codziennie o nas pamiętali.
xD
#tvpis #bialystok
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Slucham_psa_jak_gra_ ech. Obawiam się, że któregoś pięknego razu, w wyniku braku homofobii w Polsce, pewien zmęczony i znużony brakiem bodźców zewnętrznych w postaci unikania kamieni, petard i uciekania przed wcale agresywnymi oprawcami pedał, z niesocjopatycznym profilem psychologicznym, powstałym w wyniku prawidłowego rozwoju psychicznego zbudowanego na samoakceptacji, do której przyczynił się znaczący procent społeczeństwa, który w pełni akceptuje jego odmienność z wyboru, zacznie wybijać tych, którzy byli dla niego tak wielkim oparciem
  • Odpowiedz
Swoją drogą to chyba pierwsza sytuacja gdzie blokada parady równości zgromadziła więcej przeciwników niż uczestników tejże co przyznają sami organizatorzy #lgbt
#bialystok
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach