Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 465
- 171
@saakaszi:
5 czerwca 1989 - nieznany buntownik blokuje kolumnę czołgów na alei Chang'an
20 lipca 2019 - nieznany buntownik blokuje marsz równości swoim bombelkiem xd
5 czerwca 1989 - nieznany buntownik blokuje kolumnę czołgów na alei Chang'an
20 lipca 2019 - nieznany buntownik blokuje marsz równości swoim bombelkiem xd
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
A jakby szybko oddać Białystok Białorusi? Szybko, bo jeszcze niektóre zwierzaki rozjadą się do domów w reszcie Polski :)
#bialystok
#bialystok
@krzychugda: Przerażające, że żyjesz z takimi ludźmi w jednym mieście. Przeszkadzają komuś inne poglądy i chcą innych ludzi uciszac siłą i zastraszaniem "katolicy" i "ojcowie rodzin".
@wstawajzs Przerażające to żeby dla marginesu angażować tyle policji itp. itd. tylko po to żeby odmieńcy mogli wrzeszczeć, że są inni. Kompleksy, czy zbędne jednostki. którymi nikt sie nie interesuje jeśli nie występują w grupie? Patusy z drugiej strony barykady nie robią marszów, więc tych też nie powinno być. Inaczek to zwykła nierówność w stronę hetero
Ja rozumiem, że kibolskie rozwiazania siłowe i ich epitety, które rzucaja w kierunku manifestujacych, to rzecz jasna w większości prostota i prymitywy, ale bawi mnie jedna rzecz. Tyle szczekania w necie i napinania się, a jak doszło co do czego, to sebiksy okładaja tęczowych, a ich koledzy się patrza i spuszczaja głowe w dół, w strachu, by tylko też nie wyłapać na miskę XD
Nie chodzi mi o bijatykę. Zero jakiegokolwiek sprzeciwu,
Nie chodzi mi o bijatykę. Zero jakiegokolwiek sprzeciwu,
- 83
@Wilczek03 no strasznie śmieszne, że patologia bije bez powodu normalnych ludzi.
- 0
@Piterwju: dziena mistrzu xDD
- 342
Kiepsko widze los Polski w przypadku ataku ze Wschodu. Na blokadzie marszu lgbt policja rzuciła kilka petard hukowych jak z odpustu i już kibole pierzchają na wszystkie strony potracając starsze osoby. I to jeszcze w barwach klubowych uciekają. I to oni mają nas obronić przed rosyjskimi czołgami? Przecież postsowieci nie będa nas atakować kolumnami w stylu marszu równości w których większość to kobiety, które nawet nie zawsze odpyskują.
#bialystok #
#bialystok #

Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 14
@ImInLoveWithTheCoco: każdy mądry chce s--------ć z tej dziury, więc się po prostu uczy jak najlepiej, żeby pojechać jak najdalej xD
- 90
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 273
Wyzywanie manifestantów, rzucanie butelkami i petardami, blokowanie legalnego marszu i zasłanianie się dzieckiem, a i tak znajdą się barany, którzy ich pochwalają. Znając życie to za parę dni w tych szurskich nacjololo portalach będą wywiady z tym tatuśkiem co się zasłaniaj dzieckiem, a z sebków, którzy zostali zatrzymani zrobią męczenników i ofiary prowokacji XD I tak się żyje w tej polsce z
#bialystok #neuropa #bekaznarodowcow #
#bialystok #neuropa #bekaznarodowcow #
@Terki: Kolejny #prawackianalcontent
- 20
@sow_hoz: W sumie niczego, ale jednak po elycie internetu wykop.pl bym się spodziewał więcej, ale niektóre osoby reprezentują ten sam poziom, tylko z różnicą, że oni z piwnicy nie wyjdą i mogą tylko wylewać swój jad w internecie ¯\_(ツ)_/¯
jak uważam się raczej za konserwę, tak kibicuję dzisiaj paradzie. Kontrmanifestacje są zupełnie bez RIGCZu ( ͡° ʖ̯ ͡°) #bialystok
- 6
@kartofel: zachowują się skandalicznie, jak bydło i dobrze że policja dba o porządek ALE na poprzednich marszach równości niektórzy zadbali o to żeby kojarzono ich z tymi którzy wyśmiewają pewne grupy społeczne więc można powiedzieć że karma wróciła do nich ze zdwojoną siłą i może co niektórzy skojarzą że prowokacyjne zachowanie czasem kończy się źle
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 16
@hlavni_nadrazi: nie jest jego prywatną sprawą, jeśli publicznie śmie gadać coś o świętościach, profanowaniu przyzwoitości, i innych wzniosłych moralnych hasłach
- 32
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 0
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
konto usunięte via Zakop
- 507
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 248
poważnie? myślisz że 100% homo popiera wysrywy LGBT?
jeśli tak, to musisz mieć nieźle zryty mózg xDDDDDDDDDDDD
@TwojStaryToKorniszon: oczywiście, że nie - ktoś w końcu na te kontrmanifestacje chodzi. Większość z nich to młodzi mężczyźni mocno zafascynowani odbytami swoich bardziej wyzwolonych kolegów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@mistellaire: Raczej to jakiś konserwoid popuścił wodze fantazji.
Potężne dymy (✌ ゚ ∀ ゚)☞
https://www.youtube.com/watch?v=hlXWhSE9kAM
#4konserwy #neuropa #marszrownosci #bialystok
https://www.youtube.com/watch?v=hlXWhSE9kAM
#4konserwy #neuropa #marszrownosci #bialystok

@TheAwaken: Wykop jak zwykle w formie XD
- 0
#bialystok co to się odpierd@la? czemu jest tam taka mocna zadyma?
- 1144

























źródło: comment_KoLz2sCx9Kv5Mbz0MARNkAz2YniTNo7H.jpg
Pobierzźródło: comment_9eBj1oJrRNAeYZ9fYc4SzwxnWkPQRMdM.jpg
Pobierz