nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wstawajzs Przerażające to żeby dla marginesu angażować tyle policji itp. itd. tylko po to żeby odmieńcy mogli wrzeszczeć, że są inni. Kompleksy, czy zbędne jednostki. którymi nikt sie nie interesuje jeśli nie występują w grupie? Patusy z drugiej strony barykady nie robią marszów, więc tych też nie powinno być. Inaczek to zwykła nierówność w stronę hetero
  • Odpowiedz
Ja rozumiem, że kibolskie rozwiazania siłowe i ich epitety, które rzucaja w kierunku manifestujacych, to rzecz jasna w większości prostota i prymitywy, ale bawi mnie jedna rzecz. Tyle szczekania w necie i napinania się, a jak doszło co do czego, to sebiksy okładaja tęczowych, a ich koledzy się patrza i spuszczaja głowe w dół, w strachu, by tylko też nie wyłapać na miskę XD

Nie chodzi mi o bijatykę. Zero jakiegokolwiek sprzeciwu,
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiepsko widze los Polski w przypadku ataku ze Wschodu. Na blokadzie marszu lgbt policja rzuciła kilka petard hukowych jak z odpustu i już kibole pierzchają na wszystkie strony potracając starsze osoby. I to jeszcze w barwach klubowych uciekają. I to oni mają nas obronić przed rosyjskimi czołgami? Przecież postsowieci nie będa nas atakować kolumnami w stylu marszu równości w których większość to kobiety, które nawet nie zawsze odpyskują.

#bialystok #
szurszur - Kiepsko widze los Polski w przypadku ataku ze Wschodu. Na blokadzie marszu...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie dziwie się, że na Podlasiu były jedne z lepszych wyników egzaminów maturalnych Bialostoczczanie nie tylko wiodą prym w nauce, ale też pokazują jak zbudować oddolnie społeczeństwo obywatelskie które potrafi skutecznie oponować wobec promocji zła i dewiacji.
#bialystok #4konserwy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyzywanie manifestantów, rzucanie butelkami i petardami, blokowanie legalnego marszu i zasłanianie się dzieckiem, a i tak znajdą się barany, którzy ich pochwalają. Znając życie to za parę dni w tych szurskich nacjololo portalach będą wywiady z tym tatuśkiem co się zasłaniaj dzieckiem, a z sebków, którzy zostali zatrzymani zrobią męczenników i ofiary prowokacji XD I tak się żyje w tej polsce z
#bialystok #neuropa #bekaznarodowcow #
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sow_hoz: W sumie niczego, ale jednak po elycie internetu wykop.pl bym się spodziewał więcej, ale niektóre osoby reprezentują ten sam poziom, tylko z różnicą, że oni z piwnicy nie wyjdą i mogą tylko wylewać swój jad w internecie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
jak uważam się raczej za konserwę, tak kibicuję dzisiaj paradzie. Kontrmanifestacje są zupełnie bez RIGCZu ( ͡° ʖ̯ ͡°) #bialystok
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kartofel: zachowują się skandalicznie, jak bydło i dobrze że policja dba o porządek ALE na poprzednich marszach równości niektórzy zadbali o to żeby kojarzono ich z tymi którzy wyśmiewają pewne grupy społeczne więc można powiedzieć że karma wróciła do nich ze zdwojoną siłą i może co niektórzy skojarzą że prowokacyjne zachowanie czasem kończy się źle
  • Odpowiedz
poważnie? myślisz że 100% homo popiera wysrywy LGBT?

jeśli tak, to musisz mieć nieźle zryty mózg xDDDDDDDDDDDD


@TwojStaryToKorniszon: oczywiście, że nie - ktoś w końcu na te kontrmanifestacje chodzi. Większość z nich to młodzi mężczyźni mocno zafascynowani odbytami swoich bardziej wyzwolonych kolegów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Ja p------e, ten kraj to jest cyrk na kółkach. Jak można rzucać butelkami i petardami w ludzi, którzy po prostu zrobili sobie marsz równości, żeby uświadomić ludzi, że są tacy jak oni i nie trzeba w nich rzucać petardami i butelkami xD
#lgbt #bialystok
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach