Wpis z mikrobloga

Mnie osobiście w tym wszystkim nie razi to że mają taką a nie inną preferencje seksualną, tylko to że muszą obnosić się z tym w przestrzeni publicznej. Przecież nikt ci nie zagląda do łóżka i nie nakazuje spać z tym czy tamtym. To co robi 2 dorosłych ludzi w łóżku powinno obchodzić tylko zainteresowanych.
@JokVader ale wiesz, że w małżeństwie (a u LGBT w związku partnerskim) jest wiele rzeczy łatwiejszych? Kredyty, wspólne rozliczanie, brak wpadania w drugi próg podatkowy. Pewnie znajdą się jeszcze inne, ale to te główne. Jak to im się przyzna to na pewno tych parad już nie zobaczysz
@Pedroo: Wszystkie parady wqrzakają mnie jednakowo bo to utrudnianie ruchu. Aborcje, katole, nauczyciele, pedały czy nawet diskopolowcy, szczerze ich poglądy są mi tak obojętne jak to tylko możliwe. W tym kraju wszyscy mamy przesrane jednakowo.
@SiDi: Masz pełna rację i proszę bardzo niech o to walczą ja im nie bronie. Ale nie wydaje mi się by przemarsze ulicami miast coś zmieniły, no a przynajmniej nie w Białymstoku. Niech idą pod
@JokVader: Ci ludzie nie chcą pokazać z kim śpią w łóżku, a chcą pokazać, że istnieją, że są ludźmi po prostu. Szukają akceptacji w społeczeństwie, której nie dostają, a jest wręcz przeciwnie, są stygmatyzowani tylko dlatego, że nie są heteroseksualni, wielu z nich wstydzi się przez to, tego kim są, w ten sposób pojawiają się zaburzenia, depresja, choroby psychiczne. Człowiek czuje naturalną potrzebę akceptacji przez społeczeństwo.
Protestują też przede wszystkim bo