Obejrzałem filmy relacjonujące wydarzenia z Białegostoku i jestem w szoku.
Nigdy nie widziałem w życiu takiej grupowej agresji wobec bezbronnych ludzi. W Warszawie były jakieś tam blokady, chłopaki coś pokrzyczeli, pomodlili się i tyle.

Polski nacjonalizm jest bezzębny, głośny, krzyczący, agresywny i tępy. Ma twarz takiego właśnie zidiociałego sebixa, który nie ogarnia dzisiejszego świata..

Niemiecki nacjonalizm jest inny... jest skuteczny, jest bezwzględny, niszczący, osiągający cele i jest przede wszystkim cichy, ma twarz przystojnego, uś#miechniętego, perfekcyjnie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#neuropa #4konserwy #bialystok #lgbt
Przeglądając wpisy pod powyższymi tagami znowu zaczyna się dorozumiałe, zbudowane na przypuszczeniach p---------e przez niektórych.

Kiedy zrozumiecie, że w kwestii podejścia, sposobu "myślenia" i procesu twórczego jesteście niemalże lustrzanym odbiciem hołoty którą tak bardzo gardzicie, a jedyne co was od prawaków i nacjonalistów odróżnia to powierzchowne różnice owoców waszej, przepełnionej nienawiścią do drugiego człowieka, pracy?

Niezależnie czy patrzę w prawo,
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Normalną rodzinę chcecie mieć to wyjdźcie na tą ulicę!


@Radek41: No p--------e homokomando znowu wyłapuje biednych heteryków i r---------a im rodziny.

Ale to trzeba mieć solidnie we łbie n----------e. Tłuc te ograniczone ścierwa pałą i patrzeć czy równo puchnie.

  • Odpowiedz
@anal_gazy: Przecież to jest opłacony przez karakanów typ, pojawia się zawsze przed wyborami, daje na czarno każdego kto się z nim nie zgadza, a potem ucieka na kolejne 4 lata ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@perasperaadopelastra: nie mam nic wspólnego z lewicą/prawicą, ale po dzisiejszych akcjach z Białegostoku narodowców powinni wyłapać i publicznie wychłostać. Co do pana, który nie grzeszy uzębieniem jeżeli potrafi wykrzykiwać hasła pokroju "obleśne pedały" to niech chociaż pokaże jaki on jest piękny i zadba o wygląd tym bardziej że nie jest to pierwszy lepszy narodowiec.
  • Odpowiedz
@lilskii: Też jestem centrowa.

Mniejsza z tym. Nie dziwię się, dlaczego większość facetów w Polsce to niezadbane straszydła. Bo "mycie się jest pedalskie", bo "dbanie o siebie jest pedalskie" xDDDD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach