Obejrzałem filmy relacjonujące wydarzenia z Białegostoku i jestem w szoku.
Nigdy nie widziałem w życiu takiej grupowej agresji wobec bezbronnych ludzi. W Warszawie były jakieś tam blokady, chłopaki coś pokrzyczeli, pomodlili się i tyle.
Polski nacjonalizm jest bezzębny, głośny, krzyczący, agresywny i tępy. Ma twarz takiego właśnie zidiociałego sebixa, który nie ogarnia dzisiejszego świata..
Niemiecki nacjonalizm jest inny... jest skuteczny, jest bezwzględny, niszczący, osiągający cele i jest przede wszystkim cichy, ma twarz przystojnego, uś#miechniętego, perfekcyjnie
Nigdy nie widziałem w życiu takiej grupowej agresji wobec bezbronnych ludzi. W Warszawie były jakieś tam blokady, chłopaki coś pokrzyczeli, pomodlili się i tyle.
Polski nacjonalizm jest bezzębny, głośny, krzyczący, agresywny i tępy. Ma twarz takiego właśnie zidiociałego sebixa, który nie ogarnia dzisiejszego świata..
Niemiecki nacjonalizm jest inny... jest skuteczny, jest bezwzględny, niszczący, osiągający cele i jest przede wszystkim cichy, ma twarz przystojnego, uś#miechniętego, perfekcyjnie































https://www.youtube.com/watch?v=5KEUMbKwVmo
#bialystok #lgbt #marszrownosci