Całe electronic arts zostało ostatnio sprzedane prywatnym inwestorom za 55mld $, kupujący: Arabia Saudyjska PIF, Silver Lake, Affinity Partners i Jared Kushner, zobaczcie jakie powiązania z np. rządami mają kupujący. Coś tu śmierdzi i pranie pieniędzy to najmniejszy problem w tym przypadku. GamersNexus nagrał o tym film.

#battlefield #battlefield6 #bf6 #ea #electronicarts #gry
Pawci0o - Całe electronic arts zostało ostatnio sprzedane prywatnym inwestorom za 55m...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jutro premiera BF6, wobec tego zapraszam do dyskusji dlaczego nienawidzicie BF2042? Jakie są jego wady, a jakie zalety? Pytam serio bo mi się grało po prostu dobrze i bez przymusu wypełniłam tego free passa. Ktoś jest w stanie konstruktywnie mi wyjaśnić tę całą nagonkę, inaczej niż wszechobecne "eee uga buga goowno gra dobrze ze mozna odinstalować".

#battlefield #bf6 #bf2042 #battlefield6 #battlefield2042 #
rzepamalinoa - Jutro premiera BF6, wobec tego zapraszam do dyskusji dlaczego nienawid...

źródło: bf6golepiersi

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rzepa_malino_a: ogólnie wypowiem się jako ktoś co gra w Battlefieldy multi od Battlefielda 2, w 2042 stuknęło mi też 1000 godzin

Więc tak
1. Mega zabugowane na premierę, od 2 lat jest już dobrze ale jak ktoś wyrobił sobie opinię to już nie wróci
2. Źle zaprojektowane mapy gdzie główną rolę pełniły puste przestrzenie, większość tych map została w jakiś sposób zmieniona ale i tak konstrukcja pozostawia wiele do życzenia
3. Brak balansu, większość
  • Odpowiedz
@rzepa_malino_a: ta narracja wzięła się x dni po preorderze, trailery pokazywały iż gra będzie wizualnie inna a w dniu premiery ludzie zderzyli się z rzeczywistością, już pomijając jak gra wyglądała na początku,mapy efekty dźwiękowe. Reasumując był to zwykły bubel i skok na kasę gdzie zapewne Devsi kleili grę na home office w czasie Covidu więc dlatego była taka nagonka moim zdaniem.
  • Odpowiedz
@ptt_: gdybym był odpowiedzialny za rozwój gry i ten komentarz trafiłby przed moje oczy to specjalnie dla Ciebie dodałbym możliwość wyboru - kobieta albo Pajeet w klapkach :D
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 21
@DziadLab: Gdyby była możliwość to wszystkich bordofrajerów z wykopu bym blokował, bo wszyscy są tak samo zj#bani.

Są kilka poziomów niżej od zielonek.
  • Odpowiedz
#battlefield6 #callofduty #pcmasterrace #gry
różnica jest taka, że od pewnego czasu gry EA (bf6, bf2042, SWbattlefront) podczas gry zawieszają mi co jakis czas kompa a CoD ani razu. Myślałem, ze wina leży po stronie PC ale ani CoD ani Fortnite mi się nie zawieszają
W cida nie wierzę więc mam na 100% pewność, że wina leży po stronie EA. Ale co się namęczyłem w
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CipakKrulRzycia: Mi się BF2142 czasem zacina (procesor 100%). Ale BF6 nie zaciął się ani razu. Problem pojawił się od jakiegoś czasu, i dziwnym trafem wprowadzili wtedy jakieś dodatkowe zabezpieczenia antycheaterskie.
  • Odpowiedz
Nowy CoD BO7 to żenada XD
Ja p------ę, niech już będzie piątek i chcę BF6. Wiem, że to EA i że gra umrze za 4 miesiące (no chyba, że battle royal pociągnie do przodu), ale w końcu jakaś szansa na odskocznię od tego gówna jakim jest ̶F̶o̶r̶f̶n̶i̶t̶e yyyyyy, to znaczy Call of Duty.

#cod #callofduty #bo6 #bo7 #gry #bf6 #
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaarol1 generalnie w większości przypadków nie ma innych źródeł wersji cyfrowej na PlayStation, niż ps store. Zazwyczaj jedyna opcja obniżenia kosztów, to zakup w innym regionie. Przykładowo Turcja ma teraz takie ceny:

Edycja standardowa 256,44zł
Edycja Phantom 353,70zł

Tylko trzeba do takich rzeczy mieć konto na konkretny region i kupić karty podarunkowe na dany region, bo karty (poza turecką) już się do konta podpiąć i nią płacić nie da
  • Odpowiedz
  • 0
@kimochii: nawet nie chodzi,że taniej,poprostu z ciekawości pytam,sprawdzałem choćby na allegro czy przez wujka google ale nie widziałem inaczej do kupna samego klucza jak przez ps store.Natknąłem się tylko na możliwość kupna keya z nowym kontem na jakiś stronach podobnych do eneba.
  • Odpowiedz
Cześć
Posiadam dość słabawy setup, ale nie chce wymieniać większości podzespołów bo bida tera ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Do rzeczy, interesuje mnie granie przynajmniej na high/ultra w nadchodzącym BF6, a mój rx 6600 dławi powyżej low (testowałem bete)
Do wydania max 1000zł i sprzedaż za około 600zł obecne gpu, tak idę tylko w grafikę bo procek daje rade jeszcze (i5 10400f +16bg ram ddr4)
Do tej karty wystarczał o dziwo 400w be quiet XD
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@m4rciniak: full racja Mirek. P------o ich z tymi gejowskimi lateksami. Zarząd BF6 jednak z tego co słyszałem chce wydawać ją corocznie. Podejrzewam że też coś s-------ą :(
  • Odpowiedz