Kiedy przychodził do klubu traktowany był jako młody, perspektywiczny pomocnik, swoista inwestycja w przyszłość. Spodziewano się, że będzie grał “ogony” lub zaliczał występy w krajowych pucharach. Tymczasem z marszu wszedł do pierwszej jedenastki i jest wyróżniającą się postacią w drużynie. Drużynie nie byle jakiej, bo w Arsenalu.

Powyższe słowa dotyczą oczywiście Matteo Guendouziego, który niespodziewanie przyćmił sprowadzenie Torreiry. To Urugwajczyk miał dać nową jakość w środku pola Kanonierów i popisywać się swą
StaXik - Kiedy przychodził do klubu traktowany był jako młody, perspektywiczny pomocn...

źródło: comment_sKKwZsSS5hEudK4aOOijXdvECr3PYB1W.jpg

Pobierz
@StaXik: Przewiduję, że w następnych 10 kolejkach Torreira będzie grać zdecydowanie więcej niż Matteo. Może to będzie 8/10 meczów od początku Torreiry i 3/10 Guendouziego. Już dużo takich wybuchowych wejść do drużyny widziałem (jak na początku grał Holding?), żeby się jarać.
@golonko: Jak oglądasz mecze to Arsenal raczej też dupy nie urywa(oczywiście to dopiero 3 mecz Emerego o punkty, więc powinien być oceniany dopiero po pełnym sezonie, a ja i tak dalej obwiniam zarząd i Svena za skład na ten sezon), zagrali słabo, sędzia też nie pomógł, a zespołem z championship zajął 10 miejsce, okienka na plus 10 mln i znowu jeden z pretendentów do spadku, jak ich utrzyma to będzie i
Nelson w Hoffenheim?


@waciak: Wypożyczą go zaraz po tym jak oficjalnie przedłuży kontrakt. Dobry ruch w kontekście jego rozwoju, fatalny z perspektywy klubu, bo Emery zostaje bez nominalnego skrzydłowego.

A Welbeck dalej w AFC?


@waciak: Welbeck to wciąz przydatny zmiennik, szczególnie biorąc pod uwagę to, że tylko ma chęć pomagać bocznemu obrońcy gdy gra na skrzydle, a najprawdopodobniej odejdzie za darmo w lecie.
Coraz więcej źródeł podaje, że Arsenal podpisał £60 mln umowę z Adidasem, który od przyszłego sezonu i przez kolejne 5 będzie klubowi dostarczał koszulki. Względem poprzednich rozgrywek do klubu na sezon 2018/2019 wpłynie dodatkowe £35,6 mln, w 2019/2020 zwiększy się co rocznie o kolejne £30 mln. Niżej grafika przedstawiająca podpisane umowy sponsorskie klubu:
#arsenal źródło grafiki
Pustulka - Coraz więcej źródeł podaje, że Arsenal podpisał £60 mln umowę z Adidasem, ...

źródło: comment_4jOOHQ1nyEktNYe7yzxj6JjUK922dBUk.jpg

Pobierz