- Amulemulemulemule
- RoHunter
- SunnO
- konto usunięte
- ziutek1294
- +5 innych
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 2
- 2
- 1
- 1
- 36
Za nami 7. seria gier w Premier League. W jakiej sytuacji znajdują się poszczególne drużyny?
1. Manchester City pozostaje bezbłędny na własnym boisku i wraca na fotel lidera.
2. Liverpool stracił pierwsze punkty, lecz seria pierwszych 7 ligowych spotkań bez porażki przydarzyła im się po raz pierwszy od 2008 roku.
3. Wciąż niepokonana jest także Chelsea, która wyraźnie nie radzi sobie w domowych starciach z The Reds, gdyż
źródło: comment_VPxPmXqFdiQpluuvnGzogf0SslQdbM8C.jpg
PobierzDziennikarze informują, że podczas ostatniego ligowego starcia Czerwonych Diabłów z drużyną West Hamu United, Chilijczyk spotkał swojego byłego kolegę z zespołu - Lucasa Pereza - w tunelu stadionowym. 29-latek wspomniał Hiszpanowi, że żałuje tego, iż przeniósł się do Manchesteru United i opuścił Arsenal.****
NO I JAK SIE SPOTKALI TO RAZEM PŁAKALI
#
Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno. Ja żałuję, że był taką egoistyczną i toksyczną mendą i życzę mu wszystkiego najlepszego w MLSie, dokąd zapewne wkrótce podąży.
że żałuje tego, iż przeniósł się do Manchesteru United i opuścił Arsenal.
@jurgenklopp: To niech poprosi o rozwiązanie kontraktu gwarantującego mu z bonusami prawie 500 tysięcy funtów tygodniowo jeżeli jest taki nieszczęśliwy w Manchesterze.
0
Polak na derbach Londynu z kibicami BRENTFORD F.C.
!! UWAGA !! Możesz wspomóc kanał uRball w rozwoju zostając naszym patronem. Spośród wszytstkich patronów co tydzień będziemy losować gadżety związane z kluba...
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
1
Polak na derbach Londynu z kibicami BRENTFORD F.C.
!! UWAGA !! Możesz wspomóc kanał uRball w rozwoju zostając naszym patronem. Spośród wszytstkich patronów co tydzień będziemy losować gadżety związane z kluba...
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
1
Polak na derbach Londynu z kibicami BRENTFORD F.C.
!! UWAGA !! Możesz wspomóc kanał uRball w rozwoju zostając naszym patronem. Spośród wszytstkich patronów co tydzień będziemy losować gadżety związane z kluba...
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
1
Polak na derbach Londynu z kibicami BRENTFORD F.C.
!! UWAGA !! Możesz wspomóc kanał uRball w rozwoju zostając naszym patronem. Spośród wszytstkich patronów co tydzień będziemy losować gadżety związane z kluba...
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 24
Jeszcze trudniej śledzić wszystko na żywo, kiedy piłka nożna na najwyższym światowym poziomie gości na ekranach naszych telewizorów, komputerów, tabletów i smartfonów niemal
źródło: comment_uxYt8vmmX8r0Y4XGlAGx3WDcIg7iJymu.jpg
Pobierz- Ejdolf
- AmadiS
- toporow17
- donbrovsky
- Bluzgowy
- +19 innych
- jajkawmajonezie
- abc765
- JaSzwajcar
- eliot123
- konto usunięte
- +2 innych
- 6
Ławka: Leno, Lichtsteiner, Kolasinac, Guendouzi, Iwobi, Mkhitaryan, Welbeck
Środek obrony: Holding - Mustafi, brak Sokratisa z uwagi na nie do końca wyleczony uraz.
Ramsey po raz kolejny jako 10-tka - bez formy, kiepsko grający oraz oczekujący zarobków powyżej 200k, zawodnik, który już najwyraźniej odchodzi czy to w styczniu czy za darmo w lecie, a z tego
źródło: comment_ZmCXZatpQPpqJtd6MdGmXi72NTskNPNk.jpg
Pobierz- toporow17
- guowa
- konto usunięte
- SunnO
- taniearbuzy
- +1 innych
- 0
- 0
- 29
- Freakz
- konto usunięte
- konto usunięte
- Wojtax
- SunnO
- +26 innych
- 4
Akurat Arsenal znów ma wielkie szanse, by być czwarty (✌ ゚ ∀ ゚)☞
@Inxyy: Podbijam, Mourinho i jego typowy 3 sezon, a Tottenham również w kryzysie, jeżeli Emery będzie wygrywał mecze z zespołami spoza top6 to szansa jest.
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY:
1. Wisła Kraków (97)
2. Manchester United (69)
3. Real Madryt (55)
4. Legia Warszawa (53)
5. Lech Poznań (49)
6. Juventus (48)
6. Liverpool (48)
8. FC Barcelona (46)
9. Arsenal (44)
10. Chelsea (40)
11. Widzew Łódź (38)
12. Jagiellonia Białystok (27)
13. AC Milan (17)
14. Bayern Monachium (14)
14. Górnik Zabrze (14)
14. Lechia Gdańsk (14)
14. Zagłębie Lubin (14)
18. Sandecja
- hekyo
- Jerry664
- kelesch
- mat9
- Scyzorro83
- +3 innych
- 1
Wchodzisz w ten link: https://www.wykop.pl/wpis/27106605/jesli-ktos-jest-kibicem-jakiegos-klubu-z-lig-innyc/ znajdujesz swoją ligę (np. jak kibicujesz Legii to klikasz w link z polskimi klubami) i po prostu piszesz komentarz, że kibicujesz Legii. I tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Moim zdaniem jesli odejdzie Ramzes, to Ozil wraca na 10 i kupujemy wreszcie skrzydlowego.
#arsenal
- 7
- Ragnarokk
- guowa
- konto usunięte
- SunnO
- konto usunięte
- +2 innych
Tak będzie. Posiadanie Ozila i Ramseya z ogromnymi kontraktami na raz jest bez sensu



















#mecz #golgif #premierleague #arsenal