Śmiali się z Giroud, dalej się śmieją, ale jak odbierał w zeszłym roku Puskasa to nikt nawet nie próbował protestować ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pilkanozna #bojowkagirouda #arsenal wtedy, dzis #chelsea #bpl #puskas
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
kalkulacja na chłodno, Ceski Pepicek wczoraj pokazał klasę ale czy tylko ja uważam, że jednak na stałe powinien go zastąpić Leno?
#arsenal
#arsenal
źródło: comment_Sp09P3pPEF047wwnxBHv6lTdoYHNbKiQ.jpg
Pobierz@paniprocesor: Można psioczyć na Piotrka za jego badziewską grę nogami, ale w najważniejszym elemencie gry bramkarza - bronieniu, radzi sobie w tym sezonie bardzo dobrze. Niech Bernd zepnie poślady i postawą na treningach wygryzie Czecha z budy.
konto usunięte via Android
- 1
@paniprocesor ciężko powiedzieć. wcześniej chciałem Leno, ale Cech w tym sezonie z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. oby to tylko w koncu nie #!$%@?ęło. xD
- 169
Kolejka w 20 zdaniach
6. seria gier Premier League już za nami! Zobaczmy, co w trawie piszczy.
1. Liverpool po raz trzeci w swojej historii wygrał 6 pierwszych spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej i wrócił na fotel lidera.
2. Od przyjścia Guardioli Manchester City aż dziesięciokrotnie wbijał rywalom 5 lub więcej goli, a w sobotę doświadczyło tego Cardiff.
3. Pierwsze potknięcie zaliczyła Chelsea, która zanotowała 2. bezbramkowy remis w ostatnich 48 wyjazdowych
6. seria gier Premier League już za nami! Zobaczmy, co w trawie piszczy.
1. Liverpool po raz trzeci w swojej historii wygrał 6 pierwszych spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej i wrócił na fotel lidera.
2. Od przyjścia Guardioli Manchester City aż dziesięciokrotnie wbijał rywalom 5 lub więcej goli, a w sobotę doświadczyło tego Cardiff.
3. Pierwsze potknięcie zaliczyła Chelsea, która zanotowała 2. bezbramkowy remis w ostatnich 48 wyjazdowych
źródło: comment_uEq8xfonjI2HASbpAVWoOq6n6HEgNzGC.jpg
Pobierz- aeaeaeae
- Hypeman
- Mikser_z_treca
- taniearbuzy
- irastaman
- +164 innych
- 1
- 7
- Kuba1900
- ToMadeira
- Iamthenight
- zgodzio123
- Psychopathy_Red
- +2 innych
- 1
- 1
@SunnO: chyba był zdziwiony, co Ramsey zrobił, bo nawet dobrze był ustawiony xd
@Pliseq: Taki dynamiczniejszy poziom ekstraklasy dzisiaj.
konto usunięte via Android
- 1
- 5
@lukasszzo tańcu towarzyskim
@Porucznik_Borewicz07 Widzę to po statystykach. XD
#arsenal Torreira w pierwszym składzie, reszta bez zmian #bojowkatorreiry
- 7
ciekawostka:
w dotychczasowych meczach #premierleague #arsenal zdobył 10 bramek, strzelonych przez 10 różnych zawodników (w tym samobój issy diopa z west ham)
#pilkanozna
w dotychczasowych meczach #premierleague #arsenal zdobył 10 bramek, strzelonych przez 10 różnych zawodników (w tym samobój issy diopa z west ham)
#pilkanozna
źródło: comment_rBEA67Z741KqBcLuiuou0AE3dsHXDk8F.jpg
Pobierz- LisekKacperek
- KingAugust
- koki
- Epidemiusz
- Ragnarokk
- +2 innych
Pierwszy raz od dawna obejrzałem w zasadzie cały mecz Arsenalu. W sumie zgadza się to wszystko, co czytałem. Obrona ma problemy z kryciem, Torreira daje dużo spokoju, Guendozi ma świetne widzenie pola. ale popełnia jeszcze błędy, Ozil koło formy to ostatnio nawet nie stał. Nawet ładnie czasem wyglądał presing i gra kombinacyjna, ale droga do poziomu sprzed dekady jeszcze daleka.
#arsenal
#arsenal
- 0
@Ragnarokk: Bylem na wszystkich meczach Arsenalu do tej pory. Widac bylo, ze to tylko rozgrzewka przed niedzilnym starciem z Evertonem.
Zawodnicy z Ukrainy zostawiali im znacznie wiecej miejsca niz maja zazwyczaj w PL. Zaczeli dobrze, ale z czasem widzac, ze nie musza grac na takiej intensywnosci jak w lidze, zaczeli odpuszczac.
Dlatego w glupi sposob stracili 2 bramki.
Zawodnicy z Ukrainy zostawiali im znacznie wiecej miejsca niz maja zazwyczaj w PL. Zaczeli dobrze, ale z czasem widzac, ze nie musza grac na takiej intensywnosci jak w lidze, zaczeli odpuszczac.
Dlatego w glupi sposob stracili 2 bramki.
- 0
@klata89:
Wiadomo, ale wciąż kilka rzeczy było widać. Z drugiej strony mało który z tych zawodników może czuć się przemęczony sezonem - chyba tylko Sokratis z tych na boisku grał na razie w zasadzie wszystko - reszta to tak albo/i połowę meczów nie grała dla Arsenalu a dla reprezentacji jeszcze mniej.
Wiadomo, ale wciąż kilka rzeczy było widać. Z drugiej strony mało który z tych zawodników może czuć się przemęczony sezonem - chyba tylko Sokratis z tych na boisku grał na razie w zasadzie wszystko - reszta to tak albo/i połowę meczów nie grała dla Arsenalu a dla reprezentacji jeszcze mniej.
konto usunięte via Android
- 4
- 1
@Rafau187: tak to oni ;)
- 1
- 2
Raczej żadne zaskoczenie ale Leno dzisiaj od pierwszej minuty
#arsenal
#arsenal
- 18
Kiedy masz 165 cm ale nadal próbujesz poderwac na #tinder ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #heheszki #humorobrazkowy i troche #arsenal
#przegryw #heheszki #humorobrazkowy i troche #arsenal
źródło: comment_PAmHThGCymz0oZDzpPFI2kAmUCNKkgp2.jpg
Pobierz- konto usunięte
- Kapsula
- lubie-sernik
- konto usunięte
- turbojez
- +13 innych
- 8
Wczoraj oficjalne zdjecie druzynowe na sezon 2018/2019, Emery bedzie mial problem z wystawieniem jedynie 11 Guenduzich w nastepnym meczu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#arsenal
#arsenal
źródło: comment_JtX1q7U8ATBLzbtaUToIY4PVNcDW6wHQ.jpg
Pobierz- Freakz
- Kevin00
- Opti
- SunnO
- konto usunięte
- +3 innych
- 51
@splndid: bellerin to predzej przypomina jakiegos ksiecia z bajek ,chyba ze kobieta z taka szeroka szczeka to norma





















#arsenal
Ja doceniam, ale to nigdy nie będzie Giroud
źródło: comment_tuzbWKp6VV2Urn0I0zY2ECPHUmIWFl8n.jpg
Pobierz