Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 6
#!$%@? niech juz wejdzie Lacazette
#arsenal
#arsenal
- AdrianSerafin
- MarekAntoniusz
- konto usunięte
- Studi
- kyloe
- +1 innych
Wiecie co jest zabawne? Obrona Czelsi to takie gowno, ze Arsenal w 99999 odlamach czasoprzestrzeni na 100000 wcisnalby wlasnie drugiego gola, problem w tym, ze akurat w naszym Auba i Miki maja problem, by wykonczyc patelnie z 7 metra.
To jest tak zenujace ze nie da się tego po prostu rozejsc chodzac w kolko.
#arsenal
To jest tak zenujace ze nie da się tego po prostu rozejsc chodzac w kolko.
#arsenal
- 0
@RoHunter: bez problemu. Defensywa Arsenalu do czasu wejścia Torreiry byla gownem kosmicznym. Pozniej byliśmy o 1 mustafiego do miana słabej obrony( ͡° ͜ʖ ͡°)
A czelsi jednak mogla stracic dzis 5 goli.
A czelsi jednak mogla stracic dzis 5 goli.
- 0
@Czlowiek_Czanga: Bellerin z Alonso to dzisiaj poszli na noże. Ten drugi jednak strzelił gola i miał lepszych partnerów do asekuracji (do wejścia Torreiry), bo tam grali z nim Mustafi i Sokratis, czyli moim zdaniem materiał na środek obrony zespołu ze środka tabeli.
Chelsea mogła dzisiaj 5 stracić i trudno się z tym nie zgodzić, sporo szczęścia im dopisało, bo mecz mógł pójść w obie strony w pierwszej połowie.
Chelsea mogła dzisiaj 5 stracić i trudno się z tym nie zgodzić, sporo szczęścia im dopisało, bo mecz mógł pójść w obie strony w pierwszej połowie.
konto usunięte via Android
- 3
konto usunięte via Android
- 3
- 14
Emery pijany albo niespełna rozumu Xhaka, 19 letni Guendouzi(piłkarz z Ligue 2 i współodpowiedzialny przy stracie dwóch bramek z City) i Iwobi(który ma szukać pewności siebie w meczu z Chelsea) jako ci którzy mają się przeciwstawić Chelsea, rozumiem, że ciężko o punkty na Stamford Bridge z obecną kadrą, ale bez przesady. Mkhitaryan po pierwszym meczu raczej też nie zasłużył na pierwszy skład szczególnie biorąc pod uwagę jak wejście Lacazette z Torreirą rozruszyło
źródło: comment_OrkvP7Doiesa8vwczz0EZG6SzZBNeXya.jpg
Pobierz- konto usunięte
- konto usunięte
- SunnO
- kielishek
- meemphis11
- +9 innych
@Pustulka: znowu Cech na bramce i Lacazette na ławie?! Przecież duet Auba-Laca był najlepszym co spotkało Arsenal w zeszłym sezonie...
- 1
- 1
Posiada ktos link do jakiejs transmisji meczu Chelsea vs Arsenal?
#mecz #transmisja #chelsea #arsenal
#mecz #transmisja #chelsea #arsenal
- 6
Druga kolejka i drugi hit “na szczycie” Premier League. Arsenal po porażce z Manchesterem City jedzie na Stamford Bridge, by zdobyć pierwsze punkty pod wodzą Emery’ego. Nie będzie to jednak zadanie łatwe biorąc pod uwagę, że Chelsea wygrała 5 z ostatnich 6 spotkań domowych z Kanonierami.
Do tego ekipa z The Emirates nie zdobyła bramki w 4 z poprzednich 5 meczów na stadionie The Blues. Małym pocieszeniem jest to, iż zachowała czyste
Do tego ekipa z The Emirates nie zdobyła bramki w 4 z poprzednich 5 meczów na stadionie The Blues. Małym pocieszeniem jest to, iż zachowała czyste
źródło: comment_apXYlaaL3964OxtpgzdPzSf6APWgGTgt.jpg
Pobierz- lubie-sernik
- konto usunięte
- excalibu
- konto usunięte
- Cronox
- +1 innych
konto usunięte via Android
- 3
@StaXik: Czelsi wbrew pozorom nie tak daleko do afc. Są do przodu o Kante i Hazarda. Linia defensywy opierająca się na Mustafi-Sokratis lub na Luiz-Rudiger dostaje ex aequo nagrodę publiczności Kabaretonu i poważnie myśli o wygraniu opolskiej nocy kabaretowej.
Stawiam na Czelsi bo mają to, czego nie ma Arsenal: porządne skrzydła i uporzadkowany srodek pola. AFC nie bedzie nigdy brany na powaznie jako faworyt spotkan z top 5 bez chocby jednego
Stawiam na Czelsi bo mają to, czego nie ma Arsenal: porządne skrzydła i uporzadkowany srodek pola. AFC nie bedzie nigdy brany na powaznie jako faworyt spotkan z top 5 bez chocby jednego
@TymRazemNieBedeBordo: do u23
@Grabek_zielonka do juve B
- 4
- 4
- 5
@heroeryk: czwarci to oni akurat chcieliby być
@heroeryk: xD Przecież 4 miejsce to marzenie większości kibiców Arsenalu w tym sezonie (ew. wygranie LE).
- konto usunięte
- Aleis
- konto usunięte
- JaSzwajcar
- KolegaPatryk
- +1 innych
#arsenal #transfery #reprezentacja #pilkanozna
Szkoda. Myślałem, że to już będzie sezon na łapanie doświadczenia w pierwszym zespole Arsenalu.
Szkoda. Myślałem, że to już będzie sezon na łapanie doświadczenia w pierwszym zespole Arsenalu.

- 1
@Alf131: nie jeden błąd, miał dużo błędów technicznych przy przyjęciu odskakiwała mu niejednokrotnie piłka co uniemożliwiało szybkie rozprowadzanie akcji, parę razy się nie najlepiej ustawił - np. spowodował tym że Aguero miał setkę, którą powinien wykorzystać. No i zawalił krycie przy golu Sterlinga.
Ja wiem, że ma potencjał bo potrafi odebrać jak i kreować grę, ale przy obecnym poziomie umiejętności i przy tak ważnym meczu wystawianie takiego młokosa było bardzo słabym
Ja wiem, że ma potencjał bo potrafi odebrać jak i kreować grę, ale przy obecnym poziomie umiejętności i przy tak ważnym meczu wystawianie takiego młokosa było bardzo słabym
- 1
@Alf131: nigdzie nie napisałem że Xakha czy jakikolwiek inny zawodnik był gorszy od Guendoziego, ale jeśli chcesz porównywać to warto pamiętać iż obecność partnerów w linii także wymusza błędy, kiedy na przykład nie są w stanie dokładnie wyprowadzić piłki. To spotkało chociażby Cecha który w obliczu nieporadności Francuza wybijał piłkę na rzut rożny.
Cały myk z Guendozim polega na tym iż każdy zachłysnął się potencjałem jaki zaoferował młodzian nie zastanawiając się
Cały myk z Guendozim polega na tym iż każdy zachłysnął się potencjałem jaki zaoferował młodzian nie zastanawiając się
- 13
Kolejka nieoczekiwanych golleadorów
Pierwsze koty za płoty, a raczej pierwsze piłki w siatce i pierwsze punkty na kontach. Tak, tak, za nami inauguracyjna kolejka Premier League sezonu 2018/19. Zaczęło się to, co tygryski lubią najbardziej i trzeba przyznać, że nie ma czasu na powolne rozkręcanie się i stopniowe wchodzenie na wysokie obroty. Wygrywać należy tu i teraz. Czego dostarczyły nam premierowe starcia?
Na pewno spodziewanych i długo wyczekiwanych emocji. Te zapewniła znakomita
Pierwsze koty za płoty, a raczej pierwsze piłki w siatce i pierwsze punkty na kontach. Tak, tak, za nami inauguracyjna kolejka Premier League sezonu 2018/19. Zaczęło się to, co tygryski lubią najbardziej i trzeba przyznać, że nie ma czasu na powolne rozkręcanie się i stopniowe wchodzenie na wysokie obroty. Wygrywać należy tu i teraz. Czego dostarczyły nam premierowe starcia?
Na pewno spodziewanych i długo wyczekiwanych emocji. Te zapewniła znakomita
źródło: comment_bywNZOtZj0hyszWEP32Zd0PTLgifLmqc.jpg
Pobierz- tondo
- kwakwajasz
- dupokosmita
- burbonek7
- Krystian521
- +8 innych

















#arsenal #mecz