Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 596

- 130
- 344
- 5
Jaki to jest zjeb ten Szaka (-‸ლ) Sam się domaga piłki od Leno, a potem odwala coś takiego. Nie mam już do niego nerwów.
#arsenal
#arsenal
- 26

@Hegelius na pewno lepsza niż ta Xhaki.
- 0
Skład Arsenalu , Chambers w pierwszym no i król Willian który poprzednim spotkaniem zapewnił sobie pierwszy skład do końca sezonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#arsenal
#arsenal
źródło: comment_161503045855SOd6Gfh8Agl0LEsDpO28.jpg
PobierzArsenal have made an ‘enquiry’ and are keen on Celtic striker Odsonne Edouard in the summer who could be available for around ‘£22m’
co prawda z kiepskiego źródła, natomiast inne raporty wiarygodniejszych dla Celticu źródeł donoszą, że Celtic faktycznie może być zainteresowany sprzedażą napastnika w lecie za 25 baniek.
#arsenal
co prawda z kiepskiego źródła, natomiast inne raporty wiarygodniejszych dla Celticu źródeł donoszą, że Celtic faktycznie może być zainteresowany sprzedażą napastnika w lecie za 25 baniek.
#arsenal
źródło: comment_1614757261RAXZ0OxDJUHsdMQSMxSYHS.jpg
PobierzPrzewidywania bukmacherów na początku sezonu Premier League vs obecna sytuacja.
#premierleague #mecz #pilkanozna #united #chelsea #arsenal #tottenham #lfc #manchestercity #everton #leicester #westham #bukmacherka
#premierleague #mecz #pilkanozna #united #chelsea #arsenal #tottenham #lfc #manchestercity #everton #leicester #westham #bukmacherka
źródło: comment_1614683453WZsWcU3GqfDqaIHTZxQDfz.jpg
Pobierz@Milanello: o ile mnie pamięć nie myli, to chyba nie do końca legitne są te liczby, bo United było wg buków poza czwórką, a Liverpool chyba wciąż był faworytem do obrony tytułu (chociaż mogę się mylić, bo City zawsze przed startem sezonu czy to PL czy LM mają wysokie notowania). W każdym razie kojarzy mi się, że czwórka to było LFC, City, Tottenham, Chelsea.
- 25
- 12
PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (luty 2021)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY:
1. Wisła Kraków (137) =0
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY:
1. Wisła Kraków (137) =0
- 1
- 8
![niemadowodowzehitlerwiedzal - Leicester 1 - [3] Arsenal - Nicolas Pépé 52'
#mecz #go...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1614518051fyu9BGKKHcMfTAYg6Jo2uH,w400.jpg)
![niemadowodowzehitlerwiedzal - Leicester 1 - [2] Arsenal - Alexandre Lacazette 45+2'
...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1614516520neWjnWV1HO2VoZRQ7SPfQT,w400.jpg)
@niemadowodowzehitlerwiedzal: bardzo dobrze, koledzy z Londynu pomagaja Chelsea w walce o top4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ESR chyba nigdy nie był okazem zdrowia, aż dziwne że tyle wytrzymał.
#arsenal
#arsenal
źródło: comment_1614516461AJbxQ50AHGUYiA8R1PBqSA.jpg
PobierzUwaga mamy to! ESR wreszcie zajechany!
#arsenal
#arsenal
@kulawy_kanonier
Teraz jeszcze bardziej śmieszą mnie komentarze ludzi którzy mówili że po co nam Odegaard, przecież on zabierze miejsce ESR. To teraz mają odpowiedź po co ściągnęli tego grajka.
Wiadomo było że chłopak nie pociągnie tyle meczy do końca sezonu.
Tylko szkoda że Odegaard wróci po sezonie do Realu. Szanse na wykupienie go nie ma żadnych w szczególności jak Real pożegna się z Zidanem.
Teraz jeszcze bardziej śmieszą mnie komentarze ludzi którzy mówili że po co nam Odegaard, przecież on zabierze miejsce ESR. To teraz mają odpowiedź po co ściągnęli tego grajka.
Wiadomo było że chłopak nie pociągnie tyle meczy do końca sezonu.
Tylko szkoda że Odegaard wróci po sezonie do Realu. Szanse na wykupienie go nie ma żadnych w szczególności jak Real pożegna się z Zidanem.
- 0
@rybazryzem85: Również pozytywnie podchodziłem do wypożyczenia Odegaarda, bo liczyłem na to, że Emile się za szybko nam nie wypalił i by dobrze się rozwijał, a jak przyszło co do czego to zaczynali we razem w jednym składzie z tym, że Emile na skrzydle.
Co do Odegaarda to też niestety uważam, że nie ma na niego szans, a Ceballos nie zachwyca mnie na tyle bym się cieszył na pomysły potencjalnego wykupienia
Co do Odegaarda to też niestety uważam, że nie ma na niego szans, a Ceballos nie zachwyca mnie na tyle bym się cieszył na pomysły potencjalnego wykupienia
Ależ wspaniała bramka brazylijskiego duetu, mam nadzieję że tym zagraniem zasłużyli na przedłużenie kontraktów o kolejne 3 lata, cudowni zawodnicy
#arsenal
#arsenal
![niemadowodowzehitlerwiedzal - Leicester 1 - [1] Arsenal - David Luiz 39'
#mecz #golg...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_161451606315wHteHI6zGw94hh6WCZTR,w400.jpg)
@niemadowodowzehitlerwiedzal: Willian top player, świetne zagranie brazylijskiego pomocnika, takiego piłkarza nam brakowało a Luiz? Wspaniała główka której nie powstydziliby się najlepsi obrońcy na świecie
@Sochu: co ty gadasz, Willian to niezwykle kreatywny pilkarz a Luiz to najlepszy obrońca w lidze!
![niemadowodowzehitlerwiedzal - Leicester [1] - 0 Arsenal - Youri Tielemans 7'
#mecz #...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1614514122EicRj1zs8YkUj23ovrLQ5O,w400.jpg)
@niemadowodowzehitlerwiedzal: Czyli mam rozumieć Arsenal<Leicester<Slavia Praga :)
Szybko poszło
#arsenal
#arsenal
Xhaka top
#arsenal
#arsenal

















#arsenal