Arsenal have made an ‘enquiry’ and are keen on Celtic striker Odsonne Edouard in the summer who could be available for around ‘£22m’

co prawda z kiepskiego źródła, natomiast inne raporty wiarygodniejszych dla Celticu źródeł donoszą, że Celtic faktycznie może być zainteresowany sprzedażą napastnika w lecie za 25 baniek.

#arsenal
G..... - Arsenal have made an ‘enquiry’ and are keen on Celtic striker Odsonne Edouar...

źródło: comment_1614757261RAXZ0OxDJUHsdMQSMxSYHS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Milanello: o ile mnie pamięć nie myli, to chyba nie do końca legitne są te liczby, bo United było wg buków poza czwórką, a Liverpool chyba wciąż był faworytem do obrony tytułu (chociaż mogę się mylić, bo City zawsze przed startem sezonu czy to PL czy LM mają wysokie notowania). W każdym razie kojarzy mi się, że czwórka to było LFC, City, Tottenham, Chelsea.
  • Odpowiedz
PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (luty 2021)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY:


1. Wisła Kraków (137) =0
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pepe dzisiaj Pan Piłkarz, może w końcu mu coś przeskoczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zacznie się spłacać
#mecz #arsenal
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Happy_Aye: dlatego jestem w szoku że Arteta aż tak go eksploatował, chyba tylko po to żeby mieć wymówkę na wystawianie Williana
  • Odpowiedz
@kulawy_kanonier
Teraz jeszcze bardziej śmieszą mnie komentarze ludzi którzy mówili że po co nam Odegaard, przecież on zabierze miejsce ESR. To teraz mają odpowiedź po co ściągnęli tego grajka.

Wiadomo było że chłopak nie pociągnie tyle meczy do końca sezonu.

Tylko szkoda że Odegaard wróci po sezonie do Realu. Szanse na wykupienie go nie ma żadnych w szczególności jak Real pożegna się z Zidanem.
  • Odpowiedz
@rybazryzem85: Również pozytywnie podchodziłem do wypożyczenia Odegaarda, bo liczyłem na to, że Emile się za szybko nam nie wypalił i by dobrze się rozwijał, a jak przyszło co do czego to zaczynali we razem w jednym składzie z tym, że Emile na skrzydle.

Co do Odegaarda to też niestety uważam, że nie ma na niego szans, a Ceballos nie zachwyca mnie na tyle bym się cieszył na pomysły potencjalnego wykupienia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ależ wspaniała bramka brazylijskiego duetu, mam nadzieję że tym zagraniem zasłużyli na przedłużenie kontraktów o kolejne 3 lata, cudowni zawodnicy
#arsenal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niemadowodowzehitlerwiedzal: Willian top player, świetne zagranie brazylijskiego pomocnika, takiego piłkarza nam brakowało a Luiz? Wspaniała główka której nie powstydziliby się najlepsi obrońcy na świecie
  • Odpowiedz