Moim zdaniem gdyby Emery dostał takie wsparcie, kredyt zaufania i atmosferę jak Arteta, to dziś bylibyśmy jako klub w innym miejscu

Emery niestety nie był atrakcyjny jako produkt, nie powtarzał cały czas ładnych formułek z podręczników footballowego public relations, nie kreował mitycznego "procesu|" i generalnie był mało medialny. Niedługo minie półtora roku od odejścia Emery'ego z klubu. R--------l jak był tak jest, piłkarzy mamy teoretycznie lepszych ale wyniki nie różnią się w zasadzie
kyloe - Moim zdaniem gdyby Emery dostał takie wsparcie, kredyt zaufania i atmosferę j...

źródło: comment_1620324871WshoTEuCXlhdLTVWMg9rID.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kyloe: oczywiście że tak jakby Emery miał chociaż w połowie tak dobry PR jak Arteta to do dzisiaj byłby trenerem Arsenalu
  • Odpowiedz
@kyloe: Emery słusznie stracił pracę i przede wszystkim stracił szatnię, która go nie szanowała i się z niego nabijała. W zeszłym tygodniu prowadząc VIllarreal w pierwszej połowie widziałeś dlaczego Arsenal go zatrudnił, a w drugiej dlaczego został zwolniony. Unai też jest krytykowany przez kibiców Villarrealu zarzucając mu, że nie wykorzystuje potencjału klubu w ofensywie, ale z drugiej strony stwarzają więcej niż Kanonierzy, a jedyny co tam potrafi wykańczać sytuacje to Moreno.
  • Odpowiedz
Skład na rewanżowe spotkanie Arsenalu Artety z Villarrealem Unaia na The Emirates:

Arsenal XI: Leno, Bellerin, Holding, Mari, Xhaka, Smith Rowe, Partey, Odegaard, Saka, Aubameyang, Pepe

------------------Leno
Bellerin--Holding--Mari--Saka
Pustulka - Skład na rewanżowe spotkanie Arsenalu Artety z Villarrealem Unaia na The E...

źródło: comment_1620322904INNFtkwfSI4R49qmMEuDrC.jpg

Pobierz

Czy Arsenal dzisiaj awansuje?

  • TAK. 45.0% (18)
  • NIE. 55.0% (22)

Oddanych głosów: 40

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pustulka: marnowanie Emila na skrzydle ciąg dalszy i ten Mari, wuefista ewidentnie nie chce wygrać ale pewnie jakimś fartem Saka albo ESR kolejny raz uratują mu karierę
  • Odpowiedz
Arteta mówił, że Lacazette i Tierney pewnie nie zagrają w kilku następnych spotkaniach, przekazał też, że kontuzja Davida Luiza wygląda poważnie. Tak bym to widział na Villarreal, chociaż wątpię by to wystawił Guardiola z Aliexpress:

----------------Leno
Cedric--Holding---Gabriel--Saka
-----------Partey--Xhaka
Pepe------Smith Rowe--Martinelli
Pustulka - Arteta mówił, że Lacazette i Tierney pewnie nie zagrają w kilku następnych...

źródło: comment_1619977227lKDmgJ12MvYyLvzXqf0M3P.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pustulka: Buendia super gra w tym sezonie ale obawiam się, że Norwich może zażądać horrendalnej sumy za niego przez to, że awansowali i zapewne teraz będą chcieli się trochę dłużej utrzymać w Premier League.
  • Odpowiedz
@Pustulka: Błagam, niech ten eksperyment z Xhaką na LB się wreszcie skończy. Nie dość, że gramy bez wahadła, to jeszcze osłabiamy sobie pomoc.

No i o co chodzi z Cedricem? Prezentował się całkiem OK i dawał sporo w ataku, a teraz kompletnie nie gra.
  • Odpowiedz
Ceballos, Willian i Xhaka na lewej obronie Arteta w ogóle się nie uczy na błędach w dodatku jest bardziej uparty niż Wenger w swoim najgorszym czasie.
#arsenal #mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (kwiecień 2021)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY:


1. Wisła Kraków (137) =0
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wywiad z Artetą:

People will judge what we do today but lots of elements are contributing. I haven't had a normal season yet. Without a proper pre-season, we had some instability, and [we need] our fans back in the stadium... I cannot wait for that."


Mikel, każda drużyna Premier League i menadżer mają te same warunki, a fani na stadionie by ciebie wywieźli na taczkach po 4 porażce z rzędu na Emirates w grudniu
Pustulka - Wywiad z Artetą:

People will judge what we do today but lots of elements...

źródło: comment_1619876977BDDb78RGz3cUwJ0VRttHRz.jpg

Pobierz

Czy Arteta wystawi jutro rezerwowy skład?

  • TAK. 12.8% (5)
  • NIE. 87.2% (34)

Oddanych głosów: 39

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tuchel w styczniu dołączył do Chelsea, a Erik ten Hag dzisiaj podpisał nowy kontrakt z Ajaxem. Allegri by tutaj nie pasował i obecnie negocjuje swój powrót do Juventusu. Im dłużej czeka się z Guardiolą z Aliexpress na ławce, który jest ułomny taktycznie i ma zbyt wybujałe ego by wyciągać wnioski oraz uczyć się na błędach poza konferencjami prasowymi tym lista potencjalnych, ciekawych kandydatów się zmniejsza.
#arsenal
Pustulka - Tuchel w styczniu dołączył do Chelsea, a Erik ten Hag dzisiaj podpisał now...

źródło: comment_1619789909EA1KJqaka9UopzjoiNzFZg.jpg

Pobierz

KSE zwalnia Mikela, kto wówczas powinien zostać nowym trenerem?

  • Ralf Rangnick 47.2% (25)
  • Rafael Benítez 18.9% (10)
  • Graham Potter 3.8% (2)
  • Jestem masochistą, dać Artecie kolejny sezon. 30.2% (16)

Oddanych głosów: 53

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arsenal w tym roku wygrał na The Emirates tylko 4 spotkania, nie napawa to optymizmem przed rewanżem z Villarrealem, zwłaszcza gdy trener bawi się w Guardiolę z Aliexpress:
- 3-0 z Newcastle
- 3-2 z Benficą
- 4-2 z Leeds United
- 2-1 z Tottenham

Poza
Pustulka - Arsenal w tym roku wygrał na The Emirates tylko 4 spotkania, nie napawa to...

źródło: comment_1619730386ByLM6jALkGZbffaygih5gM.jpg

Pobierz

Czy Arsenal po dzisiejszej porażce awansuje do finału?

  • TAK. 21.7% (13)
  • NIE. 78.3% (47)

Oddanych głosów: 60

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MarekAntoniusz: Arsenal nie przegrał z United od 3 lat, ale po tym co widziałem w ostatnich tygodniach oraz składzie jaki wystawił dzisiaj Arteta, to może się skończyć gorzej jak 2 lata temu z Chelsea.
  • Odpowiedz
@MarekAntoniusz: zostali tylko Rangnick i Benitez, Arteta jest tak ułomny taktycznie i uparty, że którykolwiek z tej dwójki to będzie ogromny skok jakościowy. Jeszcze żeby ten dzban się wyciągał jakieś wnioski ze swoich błędach i się na nich uczył, ale ego mu pozwala co najwyżej na przyznanie się do nich na konferencji prasowej, a olanie w przygotowaniu do kolejnego meczu. To jest najgorszy Arsenal jaki mi przyszło oglądać i nie
  • Odpowiedz
Cebula: "Mam mnóstwo ofert z La Liga"
.Chyba z Eibar i Hesci.

Oby jego ostatni mecz w Arsenalu. Mam nadzieję że weźmie z sobą Artetę. Bo tam nikt nie biega, szatnia jest stracona, jak za Ebeninga.

#arsenal
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach