Skład na rewanżowe spotkanie Arsenalu Artety z Villarrealem Unaia na The Emirates:
Arsenal XI: Leno, Bellerin, Holding, Mari, Xhaka, Smith Rowe, Partey, Odegaard, Saka, Aubameyang, Pepe
------------------Leno
Bellerin--Holding--Mari--Saka
Arsenal XI: Leno, Bellerin, Holding, Mari, Xhaka, Smith Rowe, Partey, Odegaard, Saka, Aubameyang, Pepe
------------------Leno
Bellerin--Holding--Mari--Saka

















![WHlTE - Villarreal 2:[1] Arsenal - Nicolas Pépé z karnego
#villarreal #arsenal #liga...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16197288726OsMPZMQkH5bDusecLe9FZ,w400.jpg)




Emery niestety nie był atrakcyjny jako produkt, nie powtarzał cały czas ładnych formułek z podręczników footballowego public relations, nie kreował mitycznego "procesu|" i generalnie był mało medialny. Niedługo minie półtora roku od odejścia Emery'ego z klubu. R--------l jak był tak jest, piłkarzy mamy teoretycznie lepszych ale wyniki nie różnią się w zasadzie
źródło: comment_1620324871WshoTEuCXlhdLTVWMg9rID.jpg
Pobierz