Wpis z mikrobloga

Jako, że temat po roku wrócił, a sam Messi został w Barcelonie, dzisiaj ponawiam pytanie. Gdzie trafi Leo?
Będąc kibicem Chelsea oczywiście bardzo bym chciał by trafił na SB i dzisiaj jest to o wiele bardziej realne niż rok temu.
Od zeszłego sezonu zmieniło się praktycznie wszystko, trener, gra, perspektywa, ilość trofeów w gablocie ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Także samo odejście wydaje się już przesądzone więc możemy teraz się zastanawiać gdzie trafi.
Tutaj link do wpisu i ankiety sprzed roku: https://www.wykop.pl/wpis/51666131/messi-w-chelsea-to-by-bylo-cos-niesamowitego-jedna/

Pobierz Narcyz_ - Jako, że temat po roku wrócił, a sam Messi został w Barcelonie, dzisiaj pon...
źródło: comment_1628195104R8W59wwyM9mKRk4oZkh9tZ.jpg

Gdzie trafi LEO MESSI

  • Chelsea 3.8% (12)
  • Manchester City 17.3% (54)
  • Manchester United 4.2% (13)
  • Arsenal 6.1% (19)
  • INTER 2.9% (9)
  • Juventus 5.4% (17)
  • Liverpool 1.3% (4)
  • PSG 54.6% (171)
  • MLS 4.5% (14)

Oddanych głosów: 313

  • 26
@kosteq64: może zbierają na Messiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Inter wrzuciłem z szacunku, tym bardziej że zdobyli mistrza. Messi bardzo obciąża budżet, ale na pewno też odkręca inne kurki z hajsem
@Narcyz_: Tak naprawdę to tylko może być drużyna z Hiszpanii albo PSG bo tam 11 typa mówi po hiszpańsku, więc poradziłby sobie nie znając angielskiego (jak przez tyle lat się nie nauczył, tak dalej też się nie nauczy xD)
@chim3ra: Widziałem, ale jeśli to ma być element jakiejś gierki czy coś w tym stylu, to żeby blef był dobry, to trzeba go uwiarygodnić. Skoro poszło info, że i Messi i Barcelona chciały przedłużyć kontrakt, to tak naprawdę jeszcze sytuacja finansowa się może jeszcze do 2 września zmienić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kosteq64: Jeśli to byłby blef to pod względem profesjonalizmu to Barcelona byłaby na samym dnie. Ich wiarygodność byłaby równa zeru. Nie wiem czy taki klub mógłby sobie na takie coś pozwolić. Myślę że termin to nie 2 września a trochę wcześniej przed rozpoczęciem sezonu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Narcyz_: najgorsza to chyba opcja MLS. Jeśli zostanie w Europie to jeszcze trochę nacieszymy oka z jego gry. W MLS to by zginął. Przynajmniej ja nie miałbym ochoty chyba tego oglądać ( ͡° ʖ̯ ͡°)