Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 26
Nowy właściciel Arki Gdynia ma 20 lat xD Może ma konto na wykopie. Kup od nas Masłowskiego, dobry piłkarz ale na jego pozycję mamy już kilku a szkoda jego talentu. #pilkanozna #ekstraklasa #arkagdynia
konto usunięte via Android
- 1
@MJToshi z Pawłowskim w pakiecie.
konto usunięte via Android
- 12
Ja p------ę, wy tu heheszki, a pewnie to lista życzeń w arce
5
Nowym właścicielem Arki Gdynia zostanie 20-latek!

Arka trafiła w ręce nowego właściciela. Dominik Midak przejął 60 procent akcji klubu. Większych zmian w zarządzie na razie nie będzie. Zmieni się za to dyrektor sportowy. Według nieoficjalnych informacji ma nić zostać Piotr Włodarczyk.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- 14
Co robiliście jak mieliście 20 lat?
Bo Dominik Midak, rocznik 1997 właśnie został większościowym udziałowcem Arki Gdynia.
#ekstraklasa #arkagdynia #pilkanozna
Bo Dominik Midak, rocznik 1997 właśnie został większościowym udziałowcem Arki Gdynia.
#ekstraklasa #arkagdynia #pilkanozna
- 15
@mq1: kupił akcji za 15,30 zł?
- 17
konto usunięte via Android
- 2
Przypomnijmy. 01.07.17, drukarka:Sandecja 0:2
Powtarzam. Ten pseudoklub to wstyd dla polskiej piłki ( ͡° ʖ̯ ͡°)(✌ ゚ ∀ ゚)☞,
#ekstraklasa #arkagdynia #mirkohooligans
Powtarzam. Ten pseudoklub to wstyd dla polskiej piłki ( ͡° ʖ̯ ͡°)(✌ ゚ ∀ ゚)☞,
#ekstraklasa #arkagdynia #mirkohooligans
Jeśli ktoś niemogący się doczekać #ekstraklasa chciałby obejrzeć Sandecje taką z Arką to podaje link. Sparing zaczyna się o 11.
http://www.sandecja.tv/17,755,Arka_Gdynia__Sandecja_na_zywo.htm
#sandecja #arkagdynia
http://www.sandecja.tv/17,755,Arka_Gdynia__Sandecja_na_zywo.htm
#sandecja #arkagdynia
przypadeg? nie sondze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pilkanozna #arkagdynia #cenzoduda #pucharpolski #mecz #ekstraklasa
#pilkanozna #arkagdynia #cenzoduda #pucharpolski #mecz #ekstraklasa
źródło: comment_w8NEPGLu2ctdwVzIfzIEEqVtyObI6V7T.jpg
Pobierz- 4
- 2
Ale bym kupił taką wyjazdówkę Arki #arkagdynia
źródło: comment_SV3p0Tl8twe1fjehsZa8XffTOt7DgVZq.jpg
Pobierz- 1
Dzisiaj nową umowę z Arką podpisał Rafał Siemaszko. Kontrakt obowiązuje na kolejne 2 lata.
#arkagdynia #ekstraklasa
#arkagdynia #ekstraklasa
- 21
Komentarz usunięty przez autora
- 126
Rzadki widok, piłkarz FC Barcelony (Denis Suarez) zrobił sobie zdjęcie z Pucharem Polski.
#mecz #pilkanozna #heheszki #bacelona #arkagdynia #u21 #hiszpania #laliga
#mecz #pilkanozna #heheszki #bacelona #arkagdynia #u21 #hiszpania #laliga
źródło: comment_Oh7joZFFA2lh1SLeMfCDiluvBnJiYK5z.jpg
Pobierz- 27
@Siedemsetter: nie dla śmiecia! dla pana to!
- 14
@NiebieskiGroszek: Rafał Siemaszko> Dani Suarez. Ten gnój nigdy nie zdobędzie PP, w tym sezonie nie ma też szans na Superpuchar.
konto usunięte via Android
- 9
- 12
- 268
Nowa wersja od Leszka śmieszka
#ekstraklasa #heheszki #pilkanozna #legia #jagiellonia #arkagdynia #lechpoznan
#ekstraklasa #heheszki #pilkanozna #legia #jagiellonia #arkagdynia #lechpoznan
źródło: comment_ILS0FIjv1v0hAbbvyYZmgA8qb8nOG6S2.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
- 7
@efceka: To ty na mnie spojrzaaaałeeeś























