Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
8
Vinted, Allegro i OLX doniosą na ciebie do skarbówki. Niektórzy już zaczęli to r

Podatek za Vinted trzeba będzie w tym roku zapłacić. Platforma przekazała informacje skarbówce o klientach
z- 8
- #
- #
- #
- #
konto usunięte
- 1
- 1
Szukam jakiegoś tabletu do prostego użytku. Aplikacje typu youtube / neflix / chrome. Musi obsługiwać kartę SIM i mieć soft, który jest jeszcze wspierany - chodzi mi działanie popularnych aplikacji.
Rzeczy typu dużo ramu / mocne chipsety - sprawa drugorzędna. Rynek wtórny.
Co wybrać?
Mam jakieś stare tableciki, ale nie można tam już nic zaktualizować. Budżet tak 3-4 stówki. Nic przyszłościowego, żeby tak z rok podziałało.
#tablet #android
Rzeczy typu dużo ramu / mocne chipsety - sprawa drugorzędna. Rynek wtórny.
Co wybrać?
Mam jakieś stare tableciki, ale nie można tam już nic zaktualizować. Budżet tak 3-4 stówki. Nic przyszłościowego, żeby tak z rok podziałało.
#tablet #android
hieronimgieroslawski
via Wykop- 1
@Grysik: https://www.pepper.pl/promocje/alldocube-84-464-lte-microsd-19201200-android-13-widevine-l1-813551
- 0
Szukam czegoś w miare małego max do 6,2" najlepiej czysty android. Tel ma służyć do dzwonienia i przeglądania neta. Coś, na co nie będę musiał naklejać durnych szkiełek i ubierac w zabezpieczenia. Taki żebym nie musiał kupować bojówek aby go nosic ze sobą.
Aparat i bebechy mnie nie interesują. dobrze zeby było wsparcie na 2/3 lata. tzn upgrade systemu. Kiedyś nokia oferowała coś takiego ale niestety dzis ich smartfony to 6,5" minimum.
Aparat i bebechy mnie nie interesują. dobrze zeby było wsparcie na 2/3 lata. tzn upgrade systemu. Kiedyś nokia oferowała coś takiego ale niestety dzis ich smartfony to 6,5" minimum.
- 1
@JeszczeZyje: Bardzo mocno się zastanawiałem nad zenfonem i czekałem na najnowszego.Ale asusu wypierdzielił 6,7" XD no i to słabe wsparcie tylko na dwa systemy do przodu. za ponad 3k i roczny tel to chyba troche słabo. Ostatecznie Chyba zdecyduję się na S23. Długie wsparcie. Niestety minusem jest brak czystego andka. Ale może jakies nakładki sie znajdą.
@Dyfjatko: Nie znajdzie nic kompaktowego w dobrej cenie... Pixel 7a jest stary. Galaxy S23 i S24 są drogie.
Asus Zenfone 10, według Peppera, był kilkukrotnie za 2800 zł.
Polecam luknąć Motorolę Edge 40: https://www.pepper.pl/search?q=motorola%20edge%2040
Płaci się kilkukrotnie mniej, a wydaje się mieć wystarczająco. Ja tam czekam na jeszcze większe obniżki ...
Asus Zenfone 10, według Peppera, był kilkukrotnie za 2800 zł.
Polecam luknąć Motorolę Edge 40: https://www.pepper.pl/search?q=motorola%20edge%2040
Płaci się kilkukrotnie mniej, a wydaje się mieć wystarczająco. Ja tam czekam na jeszcze większe obniżki ...
Polecacie jakąś aplikacje pogodową na androida? Najlepiej, aby był widget. #android #pogoda #kiciochpyta
@stuparevic weawow
konto usunięte via Wykop
- 0
- 0
#android #google #telefony #apple #smartfon
Siemka ,
Jakiś używany telefon do 1800 dostanę ? W sensie coś lepszego niż F5 Poco,zaczyna już mnie w------c a nie mam go nawet roku :p
Myślałem o S23 ,S22 ultra albo Pixel 8. Ewentualnie dopłacić i wrócić znowu do IP13 Pro (zmiana tylko dlatego że potrzebowałem androida na tamten czas)
Siemka ,
Jakiś używany telefon do 1800 dostanę ? W sensie coś lepszego niż F5 Poco,zaczyna już mnie w------c a nie mam go nawet roku :p
Myślałem o S23 ,S22 ultra albo Pixel 8. Ewentualnie dopłacić i wrócić znowu do IP13 Pro (zmiana tylko dlatego że potrzebowałem androida na tamten czas)
konto usunięte via Wykop
- 3
@kupa1231: wróć do IP13
@kupa1231: w tej cenie to chyba jakąś fajną motorole nową można ogarnąć, ostatnio mamie kupiłem jakąś za 500 zł, działa to nawet spoko, wyświetlacz 120 hz, android 14 wjechał, jeśli motka za 500 zł mnie tak zaskoczyła, to te mocniejsze modele muszą być faktycznie spoko 😅
4
ŚWIAT SIĘ ZMIENIA CORAZ SZYBCIEJ. CYFRYZACJA WSZYSTKIEGO POSTĘPUJE.

Aplikacja mObywatel z zaskakującą nowością. Chodzi o twoją umowę o pracę. Oferuje ona pokaźny asortyment dokumentów i usług. Teraz dochodzi do tego jeszcze jedna funkcja. Dzięki niej umowa o pracę może zostać zawarta zdalnie. "Jesteś tylko numerkiem" nabiera rozpędu :)
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
#dyskgoogle #google #android #kiciochpyta
Jestem lekko zirytowany,
mama ma konto na gmailu. Non stop krzyczy jej telefon i dostaje powiadomienia, że jest zapełnione miejsce w chmurze i że usługi google przestaną działać (zajęte 15gb z 15gb darmowych). Problem jest w tym, że w aplikacji Zdjęcia celowo mam wyłączoną synchronizację zdjęć, żeby właśnie oszczędzać miejsce na dane, żeby móc normalnie korzystać z gmaila - jakiś
Jestem lekko zirytowany,
mama ma konto na gmailu. Non stop krzyczy jej telefon i dostaje powiadomienia, że jest zapełnione miejsce w chmurze i że usługi google przestaną działać (zajęte 15gb z 15gb darmowych). Problem jest w tym, że w aplikacji Zdjęcia celowo mam wyłączoną synchronizację zdjęć, żeby właśnie oszczędzać miejsce na dane, żeby móc normalnie korzystać z gmaila - jakiś
źródło: temp_file5540133071175741119
Pobierz@HeexxD: https://one.google.com/storage tu podejrzyj co ile zajmuje i zrób porządek
- 0
@slawomirus wiem, ja sobie płacę :P. Ale mamuśce to nie jest potrzebne. Problem, niejasno wyzej opisany był w tym że mimo że synchronizacja byla wyłączona to wciąż zapełnił się dysk "nowymi" zdjęciami - a to były zdjęcia oczekujące na synchronizacje sprzed czasu jej wyłączenia.
😅
😅
Jak myślicie zamienić mój realme 11 Pro+ 5G którego kupiłem w mediaexpert z myślą o zapasowym telefonie w serwisie, ale jednak nie umiem się nic obsłużyć co może być śmieszne, od zawsze mam do czynienia z sprzętem Apple i IPhonami. Jak myślicie spełni zadanie i będzie 300Mbps czy nawet nie próbować, jest w #android opcja hotspotu tak jak w #apple ?? Jak ją znaleźć podpowie ktoś kto ma
Pierwszy lepszy telefon z androidem jako hotspot wifi?
- Tak, można jak najbardziej 84.6% (11)
- Nie, nie ma szans 15.4% (2)
- 1
@SzczurekHD: Dzięki sprawdze ile wyciąga
- 1
@SzczurekHD: Bida trochę ale co po androidzie się spodziewać to nawet nie 1/3 mojego internetu w serwisie
źródło: Screenshot_177
Pobierz- 0
Wybrane czytniki Onyx Boox w komplecie z firmową okładką za 1 PLN można teraz kupić w sklepie polskiego dystrybutora marki: http://cyfranek.booklikes.com/post/6179786/czytniki-onyx-boox-z-okladka-za-1-pln
#cyfranek -->> obserwuj/czarnolistuj
#onyxboox #czytniki #legimi #empikgo #ebook #czytajzwykopem #android
#cyfranek -->> obserwuj/czarnolistuj
#onyxboox #czytniki #legimi #empikgo #ebook #czytajzwykopem #android
źródło: cyfranek_booklikes_com
Pobierz- 0
#pixel #googlepixel #android #bluetooth
Pixel 7A i zarządzenie podłączonymi urządzeniami bluetooth. Mam 2 urządzenia podłączone na raz, jedne z dwóch słuchawek i zegarek funkcją rozmowy. Co powinienem zmienić żeby przy połączeniu automatycznie łączyło mnie ze słuchawkami gdy ktoś do mnie dzwoni? Aktualnie przerzuca mnie do ze słuchawek do zegarka, z zegarka do telefonu i tak zostaje. Chciałbym żeby przy domyślnie były słuchawki.
Pixel 7A i zarządzenie podłączonymi urządzeniami bluetooth. Mam 2 urządzenia podłączone na raz, jedne z dwóch słuchawek i zegarek funkcją rozmowy. Co powinienem zmienić żeby przy połączeniu automatycznie łączyło mnie ze słuchawkami gdy ktoś do mnie dzwoni? Aktualnie przerzuca mnie do ze słuchawek do zegarka, z zegarka do telefonu i tak zostaje. Chciałbym żeby przy domyślnie były słuchawki.
@tg97: Kliknij ikonę koła zębatego obok nazwy słuchawek. Nie pamiętam dokładnie czy to priorytet połączenia czy preferencja połączenia. Ja miałem podobny problem z samochodem, zamiast na głośno mówiący odbierałem rozmowę na zegarku. Przy tym ja nie potrzebowałem rozmawiać na zegarku bo to totalna lipa a nie rozmowa.
- 0
@ra_s: tak to wygląda, nie mam takiej opcji a nie chce usuwać możliwość dzwonienia przez zegarek bo nie zawsze mam telefon przy sobie a muszę go odebrać
źródło: 1000002454
Pobierz- 0
Zna ktoś jakaś ładowake bezprzewodową z aliexpress, która ładuje z mocą przynajmniej 27W (do Huawei p40pro) i którą da sie kupić do około 50zł?
Znalazłem przykładowo coś takiego, ale nie chce mi sie wierzyc, ze za tak niską cene jest 30W
#aliexpress #pytanie #telefony #android
Znalazłem przykładowo coś takiego, ale nie chce mi sie wierzyc, ze za tak niską cene jest 30W
#aliexpress #pytanie #telefony #android
- 1
- 2
@OsraneMajtyXD Ja dostałem jakiś czas temu maila o wypłacie odkupu w ciągu 21 dni roboczych, termin mija we wtorek, zobaczymy.
Napisałem do nich maila w sprawie tej drugiej konieczności wyboru na adres podany do komunikacji i mi nic nie odpisali ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Napisałem do nich maila w sprawie tej drugiej konieczności wyboru na adres podany do komunikacji i mi nic nie odpisali ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Zamieniłem mibanda na #smartwatch i nie do końca odpowiada mi funkcjonalność. W mibandzie powiadomienia (np sms) wyświetlały praktycznie całą treść, tutaj jest bardzo skrócone, nie widzę kodów 2FA i muszę sięgać po #smartfon. Czy są jakieś mody, oprogramowanie by zmienić ustawienia w #android który jest w nim wgrany - m.in. długość tekstu i wielkość czcionki?
konto usunięte via iOS
- 0
@user-not-found w czym mamy pomóc jak nawet modelu nie podałeś?
- 0
Wiadomo kiedy mogą się pojawić karty micro SD o pojemności 2TB? #komputery #fotografia #kiciochpyta #android #telefony #smartfon
konto usunięte via Wykop
- 0
Mam 512 samsunga w steamdecku. Moze to paranoja ale jakos nie ufam micro sd powyzej 128 gb.
Kioxia ma prototyp 2TB
Kioxia ma prototyp 2TB
- 0
@LoopyMajestic: Ja potrzebuje tylko do muzyki a że mam jeszcze na dysku kopię i później to będę miał w raid, to będę miał 3 kopie, więc o to się nie martwię ( ͡º ͜ʖ͡º)
Bromite mi sie zrypał - prawdopodobnie po aktualizacji apek systemowych telefonu. Reinstalacja i usuwanie cache nie pomaga. Tak samo jak restart telefonu. Telefon - Xiaomi 12
Crashuje praktycznie na wszystkim po minucie czytania strony - "Aw Snap"
Ktoś coś poleca jakąś przeglądarkę na chromium z adblock? Ewentualnie jak naprawić Bromite
#android #xiaomi #chrome #bromite #adblock
Crashuje praktycznie na wszystkim po minucie czytania strony - "Aw Snap"
Ktoś coś poleca jakąś przeglądarkę na chromium z adblock? Ewentualnie jak naprawić Bromite
#android #xiaomi #chrome #bromite #adblock
@dzem_z_rzodkiewki: Kiwi. Chrome z możliwością dodawania wszystkich dodatków jak w wersji na kompy.
Mircy, skapnalem się dzisiaj, że jestem zalogowany na koncie #google w przeglądarce #firefox na #android. Nigdy nie loguje się do usług google na Firefoksie w telefonie (no baaaaaardzo rzadko). No i dzisiaj patrzę, a w stopce wyszukiwarki mój mail. Od razu się wylogowalem. Potem chcąc sprawdzić ocb, "niechcący" się ponownie zalogowałem przez przeglądarkę (co prawdopodobnie zatarło ślad poprzedniego logowania z tego urządzenia i tej przeglądarki
konto usunięte via Wykop
- 1
Miałem cośpodobnego gdy zalogowałem się do Google Mail poprez kleinta poczty na Android (K9 mail) na nowym telefonie. Google spytałczy to ja się próbowałem zalogować, co teżpotwierdziłem.
Ku mojemu zdumieniu Google nie zalogował siętylko do Gmaila, ale od razu rozpoznał całe urządzenie i pologował się wszędzie gdzie mógł.
Jeśli logujesz się GDZIEKOLWIEK do usług google na telefonie to będziesz automatycznie zalogowany w każdej innej ich usłudze
Ku mojemu zdumieniu Google nie zalogował siętylko do Gmaila, ale od razu rozpoznał całe urządzenie i pologował się wszędzie gdzie mógł.
Jeśli logujesz się GDZIEKOLWIEK do usług google na telefonie to będziesz automatycznie zalogowany w każdej innej ich usłudze
Jakaś apką co odegra dźwięk gdy kryptowaluta osiągnie jakiś poziom? Coś w stylu co robił Gilfoyle z serialu Dolina Krzemowa? Zamierzam tego New Surfera ustawić
Apką na androida
#kryptowaluty #seriale #android
Apką na androida
#kryptowaluty #seriale #android
- 0
@mateusz_dzordan5656 dźwiękowych?
@PajonkMondry: W ajfonie możesz ustawić czytanie powiadomień, a czy w samej apce to nie wiem.



















