Wpis z mikrobloga

Fajnie, że rozmiar Pixela 9 Pro będzie w granicach ludzkiego rozsądku - 6’1 cala a największym Pixelem będzie 6’5 calowy 9 Pro XL.
Dobrze, że Google nie wpakuje w mniejszy model gorszych podzespołów, tak, jak zrobił to w przypadku 8 w kontekście 8 pro.
I imo, ładnie wygląda. #pixel #telefony #technologia #android
TrexTeR - Fajnie, że rozmiar Pixela 9 Pro będzie w granicach ludzkiego rozsądku - 6’1...

źródło: image_picker_27303A01-B60B-4CE7-8E18-C292D4E73DE9-3696-000000751AD7534B

Pobierz
  • 12
  • 0
@sanguediguida Ja siedzę obecnie na iPhonie XS Max, więc pewnie wymienię na 9 Pro jak już wyjdzie, bo chcę wrócić do androida. :D
No, mogłeś poczekać. Możesz w sumie jeszczs zwrócić do sklepu.
Google nie wpakuje w mniejszy model gorszych podzespołów, tak, jak zrobił to w przypadku 8 w kontekście 8 pro


@sanguediguida: rozwiniesz? myślałem, że 90% telefonu te same podzespoły, w szczególności SoC i główny aparat
@TrexTeR: to:
- główny aparat jest ten sam, inny jest ultrawide oraz brak aparatu z zoomem
- SoC czyli powiedzmy CPU+ram jest ogólnie ten sam
- bateria jest mniejsza, bo telefon jest mniejszy, w 9 Pro vs 9 Pro XL będzie identyko
- niby 8 ma minimalnie gorzej wypada w benchmarkach, no ale ciepło z procesora przyjmuje najpierw bateria (tak jest w każdym telefonie), więc większa bateria -> lepsza reakcja na
@piotrsbk: kupując 8 kierowałem się wielkością telefonu okazyjną ceną i legendą, bo pamiętam pierwsze pixele to miały być na podium obok samsunga i iphona. Z drugiej strony na moje użytkowanie telefonu to każdy byłby dobry. Nie patrząc na cene brałbym s24. Dla mnie ekran 6.1 to jest max normalności większe to już tablety