Siedzę przy kawie w domu i zastanawiam się, jak ta cała Irma już r---------i amerykę to ciekawe jak nam dostanie się po kieszeniach np. Benzyna ropa. Widok zmiecionych miejscowości jest niesamowity a za coś będą musieli to odbudować
#irma #niewiemjaktootagowac #ameryka #swiat
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach