Mireczki, szukam Wilka z Wall Street.

Jak będzie wyglądało zlecenie kupna 1000 sztuk po 20,10 z WUJ 100 szt. już po samym kupnie? Wykreśliłem to co trzeba, ale mam problem jak to teraz zapisać.

Myślę tak, zapisać to jako (900) 100. Kupiona 130 sztuk. Znika mi na pewno 100. Ale co z tymi 900, co wpisać w różowy kwadracik?

#gielda #makler #finanse #studia #
D.....u - Mireczki, szukam Wilka z Wall Street.

Jak będzie wyglądało zlecenie kupn...

źródło: comment_Hjfnd3TgDfiBcIW5nkyJ2Dp4z9wuUhr3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyjaśni ktoś ogarnięty w #gielda #biznes #akcje o co chodzi dokładnie Z. Stonodze w TEJ akcji?
Według mnie sprzedaje akcje nie wprowadzone do obrotu 1zł/szt. (ma ich 5 mln) po to by wpompować kasę w firmę i skoczyło coś na giełdzie (obecnie 0,33/szt.)
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam dylemat, trochę wolnej gotówki i chce pobawić się w zakupy na giełdzie.
Konto posiadam w PKO BP, czy mogę zakupić dzięki niemu akcje ?
Czy się opłaca czy otworzyć konto w innym banku ?
#akcje
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kavec: zapoznam się z nim za jakiś czas na drugim kompie, tutaj coś mi lapek już nie daje rady. Tak, to by była raczej jednorazowa akcja. Trzymałbym je pewnie do momentu cyberpunka, czyli pewnie jeszcze z dwa lata.
  • Odpowiedz