Dzisiaj dotarł do mnie Miracast 5G z #gearbest http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_263607.html
Udało mi się połączyć z telefonem z androidem, ale nie da udaje mi się to przez Ezcast.
Nie wiem także jak połączyć z laptopem z win 7

Jak dla mnie działa ok, korzystam z sieci 5G, do grania raczej się nie nadaje, ale do oglądania filmów, meczy jak najbardziej :)

#gearbest #miracast #5g #ac
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
Mireczki siedzące w #ubezpieczenia #oc #ac mam starego lanosa 1.5 z 2000r, kupiony w zeszłym roku, pierwszy samochód. Miałem OC w you can drive, bo najtańsze, ale od tego roku myślałem nad dokupieniem ac żeby zniżki leciały. Są jakieś towarzystwa które ubezpieczaja takie stare auta w cenie nie z kosmosu?

#motoryzacja #samochody
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam pytanie o Autocasco (AC)

Powiedzmy że pan Janusz ma AC na swój samochód obejmujące tylko szkody z tytułu żywiołów - powodzie itp. Pan Janusz płaci takie AC przez 10 lat z tego tytułu ma już max zniżki -60% na AC u danego ubezpieczyciela. Po 10 latach sprzedaje auto, kupuje inne i tym raz też chce AC ale już tylko od kradzieży. Czy będzie miał dalej max zniżki -skoro jest inny
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki ktoś we mnie wjechał mam oświadczenie sprawcy, mam AC i gwarancje na lakier. Co robić teraz? Dzwonić do jego OC czy do mojego AC czy do serwisu firmowego? #wypadek #oc #ac
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#syndicate #ac #ps4

też macie buga ze skocznym jackiem, że jack n--------a ciebie jak sobie chce a ty nie możesz unikać jego ciosów i w ogóle postać reaguje głucha na jakiekolwiek polecenia?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy kolejne części mają jakiś wpływ i sens historii wojna o uratowanie świata Assasyni vs Templariusze(w dzisiejszych czasach)? Chodzi mi o części po III. Mogą być spilery.
#ac #assassinscreed #gry
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@semperfidelis: Jeśli masz OC z BLS to dzwoń najpierw do swojego i przedstaw sprawę (jak zadzwonisz najpierw do ubezpieczyciela sprawcy to zamkniesz sobie tą drogę). Jeśli nie wiesz czy masz to też zadzwoń i się zapytaj, ewentualnie napisz tutaj jakiego masz ubezpieczyciela :)
  • Odpowiedz
@kankosek: wykup wierzytelności ze szkód majątkowych na pojeździe z OC sprawcy. Masz taką do sprzedania, to pisz mi na priv.

pewnie kancelaria, ktora w twoim imieniu bedzie szarpac dodatkowa kase

@M4ks: Te firmy po odkupie wierzytelności szarpią kasę we własnym imieniu.
  • Odpowiedz
Wypełniam oświadczenie do AXA direct w celu wypłaty z AC:

1. Oświadczam, że z tytułu zgłoszonej szkody nie otrzymałem(-am) odszkodowania z innego zakładu
ubezpieczeń, jak również nie czynię starań, aby takie odszkodowanie uzyskać.
TAK/ NIE <-Czyli jeśli nie otrzymałem kasy to zaznaczam TAK
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Doment: 1. Tak
2. Tak
3. Czyli jak skłamiesz i dostaniesz odszkodowanie a oni to potem wykryją to mają prawo do zwrotu. Tylko to nie jest na oświadczenie AXA tylko muszą udowodnić, że oszukałeś.
  • Odpowiedz
@leesiuu: Opisz konkretnie co tam się stało, jaka wycena, jakie masz AC, tutaj albo na priva rzuć pismo od Allianz (bez danych osobowych ofc) i coś pewnie pomożemy :)
  • Odpowiedz
@leesiuu: Generalnie , najprawdopodobniej koszt naprawy przekroczył 70% wartości pojazdu i dlatego jest szkoda całkowita.
Pytanie pierwsze: Jaki jest realny koszt naprawy?
Jaką wartość pojazdu przed powstaniem szkody ustaliło Allianz?

Jeżeli jesteś w stanie naprawić pojazd za mniej niż 70 % Ustalonej wartości pojazdu przed szkodą, możesz spróbować wysłać do Allianz swój kosztorys i poprosić o ponowne rozliczenie szkody w/g twojego kosztorysu naprawy, i jeżeli będzie on mniejszy niż te 70% to szkody
  • Odpowiedz
#rozdajo #ubezpieczenia #kubek #gadzety #ubezpieczenie #oswiadczenie #zadarmo #auta #samochody

Z racji tego, że grono zadowolonych Mireczków (niestety mirabelek jeszcze brak ( ͡° ʖ̯ ͡°)) z powodu tanich #oc i starannie dobranych #ac powiększa się, więc nie chciałbym na tym poprzestać. Przez około 40 dni wystawiłem już ponad 25 polis
fromasz56 - #rozdajo #ubezpieczenia #kubek #gadzety #ubezpieczenie #oświadczenie #zad...

źródło: comment_gH0SCyhpGaAEFu2D0BVWRZMMifPao5U3.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach