Wpis z mikrobloga

Cześć

czytałem że ponoć są aplikacje, przez które można dzwonić i pisać za darmo wykorzystując internet. Jedna reklamuje się że rozmówca nawet nie musi mieć tej samej apki zainstalowanej, wystarczy że ma internet. Inna, że przed połączeniem usłyszymy reklamę. Niestety nie wiem czy to w ogóle jeszcze działa. Czy znacie jakiś sposób aby za darmo dzwonić i/lub pisać? Tak żeby druga osoba miała/nie miała jakiejś apki? Tylko chodzi mi o coś co będzie u drugiej strony normalnie przychodzić jako połączenie albo sms.

Przykładowe apki
nanu, whatscall, vippie

#android #pytanie #play #kiciochpyta #orange #virginmobile #a2mobile #tmobile #plus #vikingmobile #redbull #smsy #telekomunikacja #telefony #wifi
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheArt: bramki sms czy jakieś darmowe minuty za reklamy lub testowe 1-5 minut za założenie konta na portalu X miało sens chyba 10-15 lat temu przy cenie minuty na poziomie 3 zł i smsa 1zł.
W a2mobile rozmowy bez limitu 10zł, a rozmowy+smsy 16zł, zaś rozmowy+smsy+internet = 20 zł

Jak chcesz za darmo, to możesz kombinować z Virgin Freemium - 30min/30sms/300MB na 30 dni za darmo lub co 60 dni
  • Odpowiedz
@PepeXD: wiesz w sumie masz racje, problem jednak w tym ze mam numer w play i ludzie go znaja a jedyny pakiet jaki tu jest to nielimitowane smsy za 7zl, mmsy platne 19gr i rozmowy tez 19gr, w zadnym pakiecie nie maja darmowych mmsow natomiast co miesiac dostaje darmo 1gb netu co pozwala mi darmo rozmawiac przez skype czy whatsappa, ale te cholerne mmsy potrzebuje, myslalem o a2mobile i pakiet
  • Odpowiedz
@PepeXD: wiesz w sumie masz racje, problem jednak w tym ze mam numer w play i ludzie go znaja a jedyny pakiet jaki tu jest to nielimitowane smsy za 7zl, mmsy platne 19gr i rozmowy tez 19gr, w zadnym pakiecie nie maja darmowych mmsow natomiast co miesiac dostaje darmo 1gb netu co pozwala mi darmo rozmawiac przez skype czy whatsappa, ale te cholerne mmsy potrzebuje, myslalem o a2mobile i pakiet
  • Odpowiedz
@TheArt: można przecież przejść z numerem do innego operatora zachowując numer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie jest tak, że dzwoniąc ze swojego numeru, wysyłając sms masz prawie 100% pewność, że odbiorca dostanie Twoją wiadomość ( ͡° ͜ʖ ͡°) a zabawa w jakieś darmowe bramki sms to jednak ryzyko, że nie zawsze dojdzie.
  • Odpowiedz
@PepeXD: z tego co widze wykupujac w a2mobile pakiet sms mms to dostaje tez darmowy pakiet spolecznosciowy w tym messenger czyli moglbym przez niego dzwonic
  • Odpowiedz
@TheArt: jak tak ci zalezy na mmsach to ja w plusie mam 4000 za darmo miesiecznie w ramach umowy i nawet z tego nie korzystam ( ͡° ʖ̯ ͡°) a jeszcze taryfy zmienic nie moge a pakiety internetowe to porażka. A co do pytania to w playu chyba jest cos takiego jak wifi calling
  • Odpowiedz