Wpis z mikrobloga

#a2mobile przestało działać wczoraj LTE. Ot tak po prostu. Konfiguracja poprawna, ograniczenie użycia danych wyłączone, środki na koncie są i lipa. Ktoś coś? Bok dopiero w poniedziałek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
przestało działać wczoraj LTE. Ot tak po prostu. Konfiguracja poprawna, ograniczenie użycia danych wyłączone, środki na koncie są i lipa. Ktoś coś? Bok dopiero w poniedziałek ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@BezSpodni: Nie mam już, bo dałem sobie z nimi spokój - to jest nie warte tych nerwów i kłopotów przez które trzeba przechodzić (nie mówiąc już właśnie o komedii pt. BOK tylko pn-pt), ale spróbuj zrobić restart
  • Odpowiedz
  • 0
@krzychooo11 Ale jaja. Otrzymałem dzisiaj maila że technicy zajmą się sprawą i dosłownie po 15minutach internet działa bez problemu. Napisz do niech maila albo najlepiej zadzwoń to naprawią od ręki. Tak mi się wydaje.
  • Odpowiedz
Właśnie się do nich dodzwoniłem, podobno mają jakąś awarie i będą się kontaktować, oby było to załatwione tak szybko jak u Ciebie, trzym się mirku( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BezSpodni: u mnie trwało to dłużej i musiałem dwa telefony wykonać, dopiero teraz naprawili błąd na obu numerach, wielki plus za obsługę klienta, zadzwonili, przeprosili, oddali kasę i włączyli pakiety od nowa, zaprezntowali wyższy poziom obsługi klienta niż w abonamentach innych sieci, oby tak dalej
  • Odpowiedz