@Krzewiciel_prawdy: Ale co by się miało wydarzyć żeby nagle odwróciły się proporcje starych do młodych w społeczeństwie? Te wszystkie eksplozje demograficzne robiły społeczeństwa pełne ludzi młodych bez starców obciążających system. Odbicie w 2100 będzie w sytuacji bardzo małej ilości młodych i mnóstwa starców (trzymających władzę, majątek, miejsca pracy i gatekeepujacych wszystko)
  • Odpowiedz
Pandemia...


@K-S-: Widać co się dzieje. Dziady rozwalą całą gospodarkę i świat żeby uratować się przed silniejsza grypą. Jak przyjdzie prawdziwa pandemia to zaspawają młodych żywcem jak Chińczycy byleby się ratować.

będzie tyle, ile w pięciomilionowym Jemenie, z tym, że my faktycznie będziemy mieć bagaż tych dodatkowych 7 milionów starców do
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@GabrielOcello: no ale tak jest, tzn. tam wszystko jest pogmatwane. Mówimy też wspomnieć co robili Palestyńczycy w jemenie xd nie było to nic wesołego. Jednak po za Iranem w ostatnich latach wszystko dosyć się uspokoiło na Bliski Wschód.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach