Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko219
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
xXProLiteXx

xXProLiteXx

Dołączył 15 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11910
  • Znaleziska 4644
  • Mikroblog 7266
  • Obserwujący 26
  • Obserwowane 52

2

Rutyniarz :)

Pijaczek zaszedł niechcący na cmentarz. Widzi zajętego pracą grabarza i chce go dla jaj przestraszyć. Podchodzi z tyłu i drze się: "BUUUAAAA!!!". Nic. Zawiedziony odchodzi. Za bramą nagle dostaje łopatą w łeb i pada. Słyszy grabarza: Straszymy, skaczemy, bawimy się... Ale za bramę nie wychodzimyyy!

MrCholand
z
wykop.pl
dodany: 19.04.2015, 09:59:02
  • 3
  • #
    rozrywka
xXProLiteXx
xXProLiteXx 19.04.2015, 10:10:50
  • 0
Takie coś wrzucaj na mirko, nie jako znalezisko.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3

Miał problem przejść Zeldę, więc mama mu pomogła.

Miał problem przejść Zeldę, więc mama mu pomogła.

I spędzili razem wiele godzin rysując mapę, żeby się nie gubił. Fajnie mieć taką mamę.

xXProLiteXx
z
img-9gag-ftw.9cache.com
dodany: 19.04.2015, 10:08:01
  • 0
  • #
    zainteresowania
  • #
    rozrywka
  • #
    mama
  • #
    legendofzelda
  • #
    zelda

565

Zarobki podczas rekrutacji to temat tabu

Zarobki podczas rekrutacji to temat tabu

Podanie wysokości zarobków w ofercie pracy zaoszczędziłoby czas kandydatów i rekruterów. Jednak polscy HR-owcy milczą na ten temat. Dlaczego?

marcinmarchewka
z
pulshr.pl
dodany: 10.04.2015, 07:47:49
  • 242
  • #
    polska
  • #
    swiat
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
  • #
    ekonomia
xXProLiteXx
xXProLiteXx 10.04.2015, 21:13:36
  • 12
@Mandalorethegreat: Zależy też od podejścia.

Jak szukałem pracy jakiś rok temu na rozmowie którą organizował dyrektor firmy (mały oddział, 20 osób) kwestię finansową wyjaśniliśmy bardzo szybko - moja propozycja, propozycja dyrektora, argumentacja dlaczego tyle a tyle i w 5 minut ustalone (swoją drogą teraz tam pracuję). W firmie zbrojeniowej rozmowa z mieszanki trepy+iwonka z księgowości narzucili z góry kwotę nawet bez mojego zagajenia tematu ("Proponujemy x bo na tyle pozwala
xXProLiteXx
xXProLiteXx 08.04.2015, 16:05:30
  • 11
Najlepszy #countryball jaki widziałem ostatnio. Gets me every time...
xXProLiteXx - Najlepszy #countryball jaki widziałem ostatnio. Gets me every time...

źródło: comment_X14fHARxgsukdNj8aqrwMmyAxEzCymzq.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polik95
polik95
08.04.2015, 16:11:53
  • 0
@xXProLiteXx: #polandball
  • Odpowiedz
kocham_jeze
kocham_jeze
08.04.2015, 17:45:10
  • 0
@xXProLiteXx: Przecież to było wczoraj w gorących...
  • Odpowiedz

5

Drukarka 3D która potrafi stworzyć przedmiot w niecałe 6 minut

Drukarka 3D która potrafi stworzyć przedmiot w niecałe 6 minut

Drukowanie 3D to niezwykle długi proces trwający czasem kilka godzin, a czasem nawet ponad dzień. Gizmo 3D to drukarka, która zamierza to zmienić, bowiem skróci wymagany czas do kilku minut.

konto usunięte
z
whatnext.pl
dodany: 03.04.2015, 19:56:06
  • 1
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
xXProLiteXx
xXProLiteXx 03.04.2015, 20:23:30
  • 0
kolejna odmiana CLIP?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

xXProLiteXx
xXProLiteXx 01.04.2015, 17:57:42
  • 2
Hm. Drukarki 3D (prusa i3) za 268 USD. Darmowa wysyłka.

http://www.aliexpress.com/item/Geeetech-Black-Transparent-two-color-optional-Full-Kit-Acrylic-Frame-Reprap-Pursa-I3-3D-Desktop-Printer/32222994204.html

Teraz pytanie panowie. Jakim kurnać cudem. I czy da się to tałatajstwo wogóle doprowadzić do sensownego poziomu jakości wydruku?
#druk3d #drukarki3d #reprap
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stoprocent
stoprocent
01.04.2015, 17:59:04
  • 2
@xXProLiteXx: bedziesz mogl sobie wydrukwoac nowe sitko do szejkera( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
xXProLiteXx
xXProLiteXx
Autor
01.04.2015, 19:35:14
  • 0
@Platimir: Dziwne. na wyszukiwarce wyskakuje jako free shipping. Ale za to ten delta ma darmową.
Price:
US $573.12 / piece
Discount Price:
US $286.56 / piece 3 days
  • Odpowiedz

301

Krótki film przedstawiający tradycyjny proces wytwarzania nici jedwabnej.

Krótki film przedstawiający tradycyjny proces wytwarzania nici jedwabnej.

Bardzo ciekawy... materiał.

ArschGesicht
z
youtube.com
dodany: 30.03.2015, 09:12:57
  • 12
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    kultura
xXProLiteXx
xXProLiteXx 31.03.2015, 04:59:16
  • -4
Myślałem że jednak Tic Tac ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3275

Jak powinno wyglądać równouprawnienie.

Pokaż treści 18+

Jak powinno wyglądać równouprawnienie.

kobiety/feministki chyba osiągnęły więcej niż chciały.

Obstrukcja
z
youtube.com
dodany: 24.03.2015, 20:11:10
  • 340
  • #
    swiat
  • #
    rozrywka
  • #
    feminizm
xXProLiteXx
xXProLiteXx 24.03.2015, 21:07:22
  • -175
Jak dla mnie facet bijący kobietę jest ścierwem zasługującym tylko na solidny w------l. Z kolei osoby nadużywające faktu iż są płci żeńskiej (bo przecież nie nazwę tego kobietami, za bardzo je szanuję) i myślące że im wszystko wolno - lać równo, ba, kibicować nawet będę.
#feminizm
  • 20
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

100

Tunezja nie przesłoni nam Frankfurtu

Tunezja nie przesłoni nam Frankfurtu

Można śmiało powiedzieć że niezadowolenie opinii publicznej dotyczące działalności europejskich instytucji finansowych sięgnęło zenitu. Czy mamy to do czynienia z początkiem ogólnoeuropejskiego buntu, który stanie się początkiem końca struktury europejskiej? Iskra wyszła z Niemiec

konto usunięte
z
humomundo.pl
dodany: 21.03.2015, 19:54:14
  • 11
  • #
    europa
  • #
    swiat
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    rozrywka
xXProLiteXx
xXProLiteXx 22.03.2015, 09:41:34
  • 4
@Czytelnik30: Pierdzielę... Jak w Angli w czasie zimnej wojny. Ruscy finansują partie komunistyczne, te podburzają jakieś grupy społeczne i sru, mamy ciągniki na drogach i strajki w kopalniach. Wątpię że nagle niemieckim lewakom się coś wywróciło w dupie i stwiedzili że czas podpalać radiowozy, tylko odpowiednie osoby dostały fundusze zza bugu i zaczęli rozrabiać.
xXProLiteXx
xXProLiteXx 22.03.2015, 09:47:42
  • 0
@Wandal21: Ja wiem że regularnie coś tam podpalają, mam brata w F.a.M, ale podobno teraz skala zdecydowanie większa niż zwykle.
xXProLiteXx
xXProLiteXx 22.03.2015, 09:52:09
  • 1
@Czytelnik30: W końcu skoro są w stanie opłacić trolli internetowych, co stoi na przeszkodzie posłać walizkę czy dwie na odpowiedni adres w niemczech czy francji...
xXProLiteXx
xXProLiteXx 21.03.2015, 11:15:53
  • 2
Ale fajna pogoda. Chyba robię dzisiaj grilla na balkonie.
#oglaszamwiosne #grillochlanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xXProLiteXx
xXProLiteXx
Autor
21.03.2015, 11:18:01
  • 1
@Greg36: Nie lubię szaszłyków, więc cebuli raczej nie będzie. Chyba że przyjdziesz #pdk
  • Odpowiedz
xXProLiteXx
xXProLiteXx
Autor
21.03.2015, 11:18:30
  • 1
@hpiotrekh: W bloku, ale na piętrze 9 na dachu (15m2 taras :D)
  • Odpowiedz

11

Defense Distributed zapłaci Tobie 15 000 $

Defense Distributed zapłaci Tobie 15 000 $

Jedyny haczyk? Kup im drukarkę która kosztuje ok. 6 000$. Producent nie chce im jej sprzedać, więc muszą kupić za czyimś pośrednictwem. Ma ktoś 20k PLN na inwestycję? :D

xXProLiteXx
z
youtube.com
dodany: 03.03.2015, 16:42:50
  • 4
  • #
    technologia
  • #
    zainteresowania
  • #
    druk3d
  • #
    usa
  • #
    texas
xXProLiteXx
xXProLiteXx
Autor
03.03.2015, 16:58:20
  • 0
@fstab: I pewnie mają. Problemem jest to, że na te drukarki jest lista oczekujących. Więc video bardziej ukierunkowane do ludzi którzy już kupili/dostali tę drukarkę, albo żeby wystraszyć MarkForge żeby się nie wydurniali i sprzedali im tę drukarkę.
xXProLiteXx
xXProLiteXx 03.03.2015, 16:43:54
  • 1
Kto chce zarobić 15k USD? http://www.wykop.pl/link/2426171/defense-distributed-zaplaci-tobie-15-000/ #kasa #bogactwo #usa #druk3d
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xXProLiteXx
xXProLiteXx 02.03.2015, 19:46:09
  • 3
WYPOKI POMUSZCIE

Szukam dobrego wykonania "Rains of Castamere" z męskim chórem (podkreślam, męskim, babskie chóry nie nadają się według mnie do tej piosenki). Szukam już z miesiąc nie nichuchu nie mogę znaleźć takiej wersji której kiedyś słyszałem. Normalnie świra dostanę. To wykonanie Sigur Ros ssie pałę mocno, ta wersja "extended" trochę lepsza ale dalej nie to. Nie jestem meloman ani audiofil...
#gameofthrones #graotron #deszczecastamere #muzyka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xXProLiteXx
xXProLiteXx
Autor
02.03.2015, 20:40:16
  • 0
@dzem_dobry: nope, to nie chór ino jeden felek. :(
  • Odpowiedz
dzem_dobry
dzem_dobry
02.03.2015, 20:43:53
  • 0
Ja tu tylko jednego slyszę :x
dzem_dobry - Ja tu tylko jednego slyszę :x
  • Odpowiedz
xXProLiteXx
xXProLiteXx 14.02.2015, 09:00:32
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xXProLiteXx
xXProLiteXx 11.02.2015, 20:50:24
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xXProLiteXx
xXProLiteXx 08.02.2015, 10:22:22
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5

Sara X kolejny raz - tym razem Bethoven.

Pokaż treści 18+

Sara X kolejny raz - tym razem Bethoven.

Wesołych walętynków stuleje!

xXProLiteXx
z
youtube.com
dodany: 08.02.2015, 09:38:01
  • 0
  • #
    rozrywka
  • #
    swiat
  • #
    ladnapani
  • #
    cycki
xXProLiteXx
xXProLiteXx 31.01.2015, 18:07:22 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a.....8
a.....8
konto usunięte 31.01.2015, 18:28:29 via Android
  • 0
szczoch okrutny
  • Odpowiedz
xXProLiteXx
xXProLiteXx
Autor
31.01.2015, 18:30:23
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

384

O frezowaniu kół zębatych...

O frezowaniu kół zębatych...

Ponieważ mojemu tacie stuknęły dziś ładne urodziny postanowiłem... wrzucić na yt nietypowe wspomnienia ;)

mKczK
z
youtube.com
dodany: 30.01.2015, 21:57:39
  • 57
  • #
    polska
  • #
    technika
  • #
    wspomnienia
xXProLiteXx
xXProLiteXx 31.01.2015, 10:10:20
  • 11
Ochęduszko, omg... uczyło się z tego na PKMy :)
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

xXProLiteXx
xXProLiteXx 31.01.2015, 13:55:53
  • 3
@Isambard-Kingdom-Brunel: Jak dla mnie to była świetna książka, ale głównie dlatego że nasz prof. Stryczek potrafił naprawdę przyziemnie wytłumaczyć podstawy, i przede wszystkim pilnował by wszyscy robili notatki z dużą ilością dobrze wykreślonych rysunków. Jak się wykreśliło zarys koła ręcznie 5 razy, to już weszło w krew :D a liczenie swoją drogą żmudne, ale po to mamy teraz excela. Na projekt mieliśmy do zaprojektowania przekładnię, rzucało się mięsem przy wszystkich
xXProLiteXx
xXProLiteXx 31.01.2015, 14:01:41
  • 1
@Isambard-Kingdom-Brunel: Jeśli potrzebujesz tylko na szybko wyniki to jak najbardziej, inventor czy jakieś zautomatyzowane narzędzia są spoko. Ale porządnej przekładni bym nimi nie robił. Jeśli masz za nią odpowiadać, to lepiej zrobić ją wiedząc dlaczego taka a nie inna wartość każdego współczynnika :)
xXProLiteXx
xXProLiteXx 23.01.2015, 18:10:46 via Android
  • 48
Tatuś ma gest... Taki prezencik z okazji obrony magistra... :D #mercedesbenz
xXProLiteXx - Tatuś ma gest... Taki prezencik z okazji obrony magistra... :D #mercede...

źródło: comment_tk20WTdIgBHQYCAOSPcHVjPxDpoegRPB.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TadeuszSynZygmunta
TadeuszSynZygmunta
23.01.2015, 18:11:42
  • 172
@xXProLiteXx: To pendrive?
  • Odpowiedz
xXProLiteXx
xXProLiteXx
Autor
23.01.2015, 18:21:02 via Android
  • 199
Oczywiście ze pendrive :) kto by kupował dziecku Mercedesa na obronę, w jakiś świecie żyjecie xD
xXProLiteXx - Oczywiście ze pendrive :) kto by kupował dziecku Mercedesa na obronę, w...

źródło: comment_f1kwW9d82YSsi78E9PfgII1lTtbC6CEJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • Strona 16 z 17
  • >

chrystuś

  • I'm alergic to bullshit. Achoo.
  • Piękne, niemieckie miasto (Wrocław)

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.12.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.09.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.11.2013

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking