@Teec: ja p------e jak mnie denerwuje te zwalanie swojego społecznego spiedolenia i brak znajomych na INTROWERTYZM xDD
Introwertyzm to nie brak znajomych i siedzenie w piwnicy. Introwersja/ekstrowersja tylko mówi o tym jak szybko człowiek sie męczy w kontaktach międzyludzkich. Introwertycy dostają więcej dopaminy od rozmów z ludźmi, więc potrzebują ich mniej. Ale to nie znaczy że nie mają oni znajomych xD Ba, może być introwertyk co lubi chodzić do klubów
Natomiast tutaj dyskryminowana jest matka, kobieta w ciąży, która po prostu chce pracować. (:
@Natalia-_-: karyna, ale o to właśnie chodzi, taka z niej wielka konserwatystka, co mówi że kobieta ma siedzieć w chacie z dziećmi, a mąż ma pracować, a sama teraz zostawia dzieciaki i pcha sie do sejmu. Co to za kobieta co stawia kariere na 1 miejscu??
Dzisiaj jest zajebiście ważny dla mnie dzień, z dumą chciałbym się pochwalić że w wieku 28 lat dołączyłem do progu ponad 30k na ręke pomimo zajebistych przeciwności losu. 10 lat temu miałem wypadek, który uczynil mnie inwalidą do końca życia, kierowca auta wbił się we mnie na głównej drodze i połamał mi całą miednicę, ledwo uszedłem z życiem. 3 lata leżałem na plecach, wyrzucili mnie ze szkoły przez co musiałem kończyć liceum
@jppwt: ale to nie jest forced praca z ludźmi z którymi czas musisz spędzać, tylko projekty które głównie polegają na rozmowie z tą osobą i nikt ich do "współpracy" nie zmusza xD nie wiem jak można odbyć tyle rozmów z kimś i sie jakoś nie zbliżyć (a again, to nie sytuacja jak z rodziną że chcąc nie chcąc musisz z nimi przebywać), chyba że Sitek sie zesrał że gargmel to
Fajny wątek mignął mi na twitterze. Wszyscy ludzie tak psioczyli na JJayJoker'a, że olał fanów i uciekł z YouTube'ów, a wychodzi na to, że typ był wizjonerem i jako pierwszy przytomnie spierdzielił z tego grajdołka zwanego minecraftowym YouTube'em starając się zachować zdrowy dystans między życiem prywatnym a Jutubowym gwiazdorzeniem. Mówiąc "zdrowy dystans" mam na myśli świadomość, że Jutuby to nie jest prawdziwe życie i z pozycjonowania się na gwiazdę internetów
źródło: comment_otoZa7u7I7JaUdb9h3PmeypwLkKDB4mI
PobierzIntrowertyzm to nie brak znajomych i siedzenie w piwnicy. Introwersja/ekstrowersja tylko mówi o tym jak szybko człowiek sie męczy w kontaktach międzyludzkich. Introwertycy dostają więcej dopaminy od rozmów z ludźmi, więc potrzebują ich mniej. Ale to nie znaczy że nie mają oni znajomych xD Ba, może być introwertyk co lubi chodzić do klubów