Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko156
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
TheMan

TheMan

Dołączył 19 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 89677
  • Znaleziska 14591
  • Mikroblog 75086
  • Obserwujący 283
  • Obserwowane 150
DrTRAPH0USE
DrTRAPH0USE
1 godz. i 36 min temu
  • 0
iPhone 13mini, grzeje sie przy włączeniu byle aplikacji, a jak przegladam podlaczony pod ladowarke to juz mozna jajka sadzone robic. Czy to bateria czy procesor? Jesli bateria to czy oplaca sie bardziej wymienic na oryginalna baterie czy zamiennik ?
#iphone #ios #telefony
DrTRAPH0USE - iPhone 13mini, grzeje sie przy włączeniu byle aplikacji, a jak przeglad...

źródło: IMG_3724

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheMan
TheMan 26 min temu via Wykop
  • 0
@DrTRAPH0USE: Ustawienia -> prywatność -> dane analityczne -> logi. Sprawdź co zawierają pliki z nazwami power lub cpu
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
2 godz. i 29 min temu
  • 122
Brejking niuws , właśnie siedzę se na mount Whitney 4420 mnpm ( największą spośród 48 stanów USA )i zajadam batonika
Więcej zdjęć tutaj
#zlomkiemprzezswiat #gory #sierra
ChlopoRobotnik2137 - Brejking niuws , właśnie siedzę se na mount Whitney  4420 mnpm (...

źródło: IMG_4763

Pobierz
ChlopoRobotnik2137 - Brejking niuws , właśnie siedzę se na mount Whitney  4420 mnpm (...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheMan
TheMan 35 min temu via Wykop
  • 0
@ChlopoRobotnik2137: O cześć
TheMan - @ChlopoRobotnik2137: O cześć

źródło: IMG_5823

Pobierz
  • Odpowiedz
ulegly
ulegly
ulegly
17 godz. i 6 min temu
  • 244
Chyba rolnicy nie mają co narzekać w tym sezonie? Był deszcz, było słońce, brak większych kataklizmów. Sezon udany jak do tej pory?
#rolnictwo #pogoda
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheMan
TheMan 5 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 0
@ulegly: Sprawdź ceny malin ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
18.06.2026, 06:55:56
  • 42
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheMan
TheMan 18.06.2026, 15:37:09 via Wykop
  • 1
@JaNieGejJaPapiesz: A jak dziś u Ciebie?
TheMan - @JaNieGejJaPapiesz: A jak dziś u Ciebie?

źródło: IMG_5255

Pobierz
  • Odpowiedz
tomekkkik
tomekkkik
tomekkkik
15.06.2026, 17:35:40
  • 0
#iphone #ios
Pomocy. Kupuje sobie Iphone 14 pro i nie wiem czy kupić z 93% kondycji baterii, ale bateria nie wymieniana z Apple, czy 100%, ale bateria wymieniana i z oryginalnym sterownikiem Apple
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheMan
TheMan 15.06.2026, 19:25:46 via Wykop
  • 0
@tomekkkik: Poczekaj do 2027 jak UE zmusi Apple do klapki na wymianę baterii.
  • Odpowiedz
TheMan
TheMan 15.06.2026, 10:24:20
  • 0
Wszystkie księgarnie mają już niedostępną tę książkę, wiecie gdzie można ją dostać w formie EPUB lub PDF?

Edyta Świętek - Pokłosie przekleństwa

#ebook #ebooki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paragon
Paragon
Paragon
15.06.2026, 15:19:21 via Wykop
  • 0
@TheMan: tutaj https://pleaks.st/forums/biblioteka.22/
  • Odpowiedz

770

Kobieta skoczyła na bungee. Zapomnieli przypiąć jej linę

Kobieta skoczyła na bungee. Zapomnieli przypiąć jej linę

Tragedia w brazylijskim stanie São Paulo - nie żyje 21

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 14.06.2026, 08:27:09
  • 271
  • #
    brazylia
  • #
    bungee
  • #
    wypadek
TheMan
TheMan 14.06.2026, 22:14:44 via Wykop
  • 14
@tytanowyy: Czy ja wiem czy chore czasy. Kiedyś były takie, że ludzie chodzili do budynków państwowych oglądać jak ludzie się nawzajem zabijają lub są zjadani przez zwierzęta.
iquiet
iquiet
12.06.2026, 20:36:27
  • 3
Bardzo ładnie wyglądająca i do tej pory dobrze sprawdzająca się pogoda od IMGW ;)
Ps. Na #android też dostępna ale musicie wyszukać sami albo wejść na stronę IMGW meteo i tam kliknąć w odnośnik.

#pogoda #ios #iphone #aplikacje
iquiet - Bardzo ładnie wyglądająca i do tej pory dobrze sprawdzająca się pogoda od IM...

źródło: image_picker_A71A76F6-FBA1-468C-B4DD-380639525D5F-87728-000014F1C240D5B1

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheMan
TheMan 12.06.2026, 20:59:19 via Wykop
  • 1
@iquiet: Lepsza niż domyślna pogoda? U mnie dziś domyślna pogoda Apple pokazywała 13°, gdzie w rzeczywistości było 20°.
  • Odpowiedz
damian44__
damian44__
09.06.2026, 20:17:07
  • 0
Od 2017 używam urządzeń #apple, jestem zagorzałem fanem marki i od początku dobrze mi się z tych urządzeń korzysta w pracy #it. Natomiast po ostatnich informacjach, że AI w UE nie będzie pełne, Sriri nie będzie w pełni - coś we mnie pękło i myślę mocno o zmianie telefonu na #android.

No już trochę przesada. Wciąż Polska dla Apple jest czymś pomijalnym. To
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheMan
TheMan 10.06.2026, 12:03:28 via Wykop
  • 0
@damian44__: Dla mnie Apple mogłoby jeszcze tak ze 2 lata przespać to całe AI. Ludziom wychodzi już to bokiem, przykład mamy na Podsiadło jak tłum się wściekł, że AI użył. I się nie dziwię.
  • Odpowiedz
vulcanitu
vulcanitu
07.06.2026, 17:49:32
  • 138
#koteczkizprzypadku
Koteczki spod żabku
vulcanitu - #koteczkizprzypadku 
Koteczki spod żabku

źródło: 1000007113

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheMan
TheMan 07.06.2026, 23:24:16 via Wykop
  • 1
@vulcanitu: o Felek
  • Odpowiedz
milosc_smierc_i_roboty_drogowe
milosc_smierc_i_roboty_drogowe
02.06.2026, 17:27:52
  • 16
te też były w------e ehhh to wszystko na świecie poszło w złą stronę
miloscsmiercirobotydrogowe - te też były w------e ehhh to wszystko na świecie poszło ...

źródło: comment_YDWlh8Z42sQdFsl1IqsGkxyxUnMwlzo7

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
TheMan
TheMan 02.06.2026, 22:59:24 via Wykop
  • 0
@milosc_smierc_i_roboty_drogowe: W Dealz masz Rashlesy, a jeszcze z UK można sprowadzić Frazlesy czy jakoś tak.
  • Odpowiedz

75

Zrobiłem grę, w której przegadujesz upartą AI jednocześnie ucząc się wpływu wpyw

Zrobiłem grę, w której przegadujesz upartą AI jednocześnie ucząc się wpływu wpyw

Cześć. Side project robiony wieczorami, z czystej ciekawości nic nie sprzedaję. Dostajesz nieugiętą postać: urzędniczkę z okienka (bez numerka ani rusz"), bramkarza, sześciolatka albo nieufnego klienta. Masz ją przegadać samymi słowami, w czacie. A jak pęknie, AI rozbiera Twoją rozmowę na czynn

janek-baran
z
wykop.pl
dodany: 02.06.2026, 19:26:01
  • 100
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    programowanie
  • #
    gry
  • #
    psychologia
  • #
    ciekawostki
TheMan
TheMan 02.06.2026, 22:19:53 via Wykop
  • 2
@jlgalaxysys: Ja z nią wygrałem powołując się na ustawę przewidującą wyjątek od numerka jeśli Krystyna uzna sprawę za pilną. Potem już z górki jak wspomniałem o męskim ginekologu, bo mam gulajkę na gnoju i przedstawiłem pilne skierowanie na amputację.
lubie-sernik
lubie-sernik
01.06.2026, 08:31:48
  • 167
Taki zestaw w Seven Eleven wyszedł 25 zł. Całkiem fajna cena.

Nie wiem jak tagować bo # Azja zaraz będą mówić, że zaśmiecam a swojego tagu też nie chce zaśmiecać xD

#sernikpodrozuje
lubie-sernik - Taki zestaw w Seven Eleven wyszedł 25 zł. Całkiem fajna cena.

Nie wie...

źródło: 1000056804

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheMan
TheMan 01.06.2026, 19:22:00 via Wykop
  • 0
@lubie-sernik: W Tajlandii kupuj najlepiej produkt pochodzący z ich kraju, czyli Red Bulla. Na pewno już widziałeś nie jednego robotnika na ulicy pijącego z takiej małej szklanej buteleczki. To dobry koncentrat i ogólnie Red Bull w Tajlandii to jakieś grosze dla białego Europejczyka.
  • Odpowiedz
TheMan
TheMan 01.06.2026, 19:22:21 via Wykop
  • 1
@janusz-lece: Nadal takie są do kupienia w każdym sklepiku.
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
31.05.2026, 07:23:29
  • 373
No Elo @megaimperator jedziemy z @Arcane89 do Ciebie (ʘ‿ʘ)

#sernikpodrozuje
#podroze #azja #tajlandia
lubie-sernik - No Elo @megaimperator jedziemy z @Arcane89 do Ciebie (ʘ‿ʘ)

#sernikpod...

źródło: 1000056710

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheMan
TheMan 31.05.2026, 21:03:59 via Wykop
  • 3
@Andr3v: Spoko jest to, że nikt tam nie trąbi na ulicy. Tajowie mają od młodego wpajaną mentalność, że brak kontroli nad emocjami czyni Cię słabym i nie będą chcieli mieć z Tobą nic wspólnego wtedy. A trąbienie to oznaka braku kontroli nad emocjami na drodze.
  • Odpowiedz
L.....a
L.....a
konto usunięte 28.05.2026, 15:58:34
  • 16
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheMan
TheMan 28.05.2026, 19:09:55 via Wykop
  • 2
@Landryna_ze_Slaska: O Sandra z Lidla
  • Odpowiedz
ATLETICO
ATLETICO
25.05.2026, 13:11:03
  • 0
Czołem Mirki!
Potrzebuję pomocy w podjęciu decyzji - posiadam IP12 Pro, natomiast jego bateria już spadła do 80% i korzystanie z niego jest bardzo uciążliwe z powodu szybkiego spadku poziomu naładowania. Zastanawiam się nad zmianą sprzętu. Nie ukrywam, że urządzenia używam głównie do przeglądania social mediów i robienia prostych fotek, stąd też fajnie jakby smartfon posiadał dobry aparat, niezłą baterię i ekran. Myślałem nad wymianą baterii, ale to już 6 letni smartfon,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheMan
TheMan 25.05.2026, 14:02:35 via Wykop
  • 0
@ATLETICO: Jeśli lubisz iOS to jedyny sensowny wybór by bateria trzymała cały dzień od rana do nocy to wersje max. Mniejsze trzeba doładowywać w ciągu dnia, chyba że Twój telefon leży większość czasu nieużywany.
  • Odpowiedz
sezonandrzeja
sezonandrzeja
09.09.2024, 17:07:40
  • 17
Cześć mirki,

wiecie może gdzieś mogę obejrzeć stare odcinki Kuchennych Rewolucji? Na playerze i hbo nie ma pierwszych sezonów, szukam sezonu 5

#kuchennerewolucje
  • 372
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TheMan
TheMan 25.05.2026, 12:55:03 via Wykop
  • 0
@maggie_gks: @lizme-jajuszko @PatriotaSmasher @shemoan @wielkigrzmot2323 @oskar-lewandowski_ziom @kopciuch_na_wykopie @mirek_2137 @sezonandrzeja @mojave @marta89899 @herbatka-ze-bulgoczacego-kociolka

Macie jeszcze namiary na sezony?
  • Odpowiedz

445

Referendum w Krakowie. Są wyniki exit poll

Referendum w Krakowie. Są wyniki exit poll

97,8 proc. głosujących w referendum w Krakowie opowiedziało się za odwołaniem prezydenta Aleksandra Miszalskiego a frekwencja powyżej 30%

zielarz
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 24.05.2026, 19:11:20
  • 119
  • #
    wybory
TheMan
TheMan 24.05.2026, 21:39:43 via Wykop
  • 2
W krakowskich czasach zatrzymałem się na etapie rządzenia Majchrowskiego. Ten co odwalił że tak to nikt nie lubi?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >
  • Niech ryczy z bólu ranny łoś, Zwierz zdrów przebiega knieje. Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś, To są zwyczajne dzieje. Niech się zraniony jeleń słania: Stado już w bór odbiega; Bo jest czas snu i czas czuwania -- Na tym ten świat polega.

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 09.05.2013

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 14.10.2014

    Komentator
  • VIP
    od 28.02.2013

    VIP
  • Król Wykopaliska
    od 30.09.2012

    Król Wykopaliska
  • Kałasznikow
    od 23.01.2013

    Kałasznikow
  • Wykoptester
    od 11.06.2014

    Wykoptester
  • Rocznica
    od 21.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.01.2012

    Gadżeciarz
  • Ekspert
    od 21.05.2013

    Ekspert
  • Mikroblogger
    od 14.02.2013

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking