@JudzinStouner: ja mam w pracy dziewczynę, która twierdzi że przez wzrost minimalnej nic nie podrożeje bo przecież na zachodzie mają minimalną na wysokości 4000zł i chleb w Lidlu kosztuje też ok. 4zł jak u nas xD
- Był etap w moim życiu, kiedy znacznie przybrałem na wadze i ważyłem dużo więcej niż teraz. Postanowiłem coś z tym zrobić. Zainteresowałem się tematami dbania o wygląd i zdrowie - opowiada Witek.
W przeciągu półtora roku schudł 27 kg i całkowicie odmienił swój styl życia. Zaczął ćwiczyć i zdrowo się odżywiać.
@mars10: Szacun WItek! Wbijaj na Wykop! Swoją drogą zarówno on jak i kandydatka z nagrania ogłoszenia wyników wyglądają lepiej na nagraniu niż na zdjęciach. Na nagraniu Witek nie ma tego efektu małej twarzy.
Jadłam za 5 złotych dziennie przez cały tydzień - podsumowanie mirkowyzwania.
Do wyboru w zestawie numer 3 miałam: 1. Jesienne grzybobranie o świcie 2. Spróbuj zagrać w grę której nie znasz (brydż, tysiąc, szachy, makao). Wpierw zapoznaj się dokładnie z zasadami. 3. Przeżyj tydzień za 35 zł, 5 zł na każdy dzień. Pomysły potraw znajdziesz na kanale ''5 sposób na..''
Placki kartoflane z piekarnika z gulaszem z kurczaka z dynią. Koszt 1 porcji: 2,52 zł Tu gulasz odgrzany drugiego dnia, trochę mi się dynia rozgotowała, bo zagadałam się z sąsiadką. Pierwszego dnia wyglądał lepiej ¯\_(ツ)_/¯ Na zdjęciu jest jeszcze sałatka za 87 groszy.
Przepis na placki znalazłam na tej stronie. Jedyna modyfikacja to zamiana droższej cebuli czerwonej na
a propos jedzenia mam chyba ciekawszą rzecz: Pakiet bez jedzenia kosztuje 190 (A4) a to samo tylko z jedzeniem kosztuje 590 (A2) Różnica = 400 PLN -> rozumiem to jako cena wyżywienia Dziennie wyżywienie to jak pisał Graf_Zero
- Dzień dobry, samochód z ogłoszenia aktualny?
- Dzień dobry, tak
- A kiedy został z Niemiec sprowadzony?
- A jakie to ma znaczenie?
co jest nienormalnego w sprawdzeniu historii pojazdu?
I jaki jest pułap cenowy od którego zaczyna się gruz?