@mirko_anonim: klasyka p0lskich związków - przeciętny (zapewne) z wyglądu normik spermiarz przez tragiczną sytuację na rynku matrymonialnym, niedobór kobiet, wchodzi związek z jakimś otłuszczonym pasztetem, który nie wpasowuje się w jego gust estetyczny nawet w 50%. Oczywiście psuje to rynek matrymonialny, zwiększa ego lochom, ale to temat na inną dyskusję. Przez p0lskie kukoldzkie wychowanie, tradycję stawiania kobiet na piedestał chłystek boi się, że dziewczyna z nim zerwie jak czegokolwiek od
Miał ktoś z was sytuację, że lekarz nagminnie, już któryś raz, przepisuje za małą ilość leków (starcza na przykład na dwa miesiące ledwo) zapisując wizytę na termin za trzy miesiące? Trzeba się wtedy dodzawaniać telefonicznie do rejestracji, żeby zapisać termin na teleporadę wcześniej, przez co prawdopodobnie pacan nalicza sobie dodatkowe wizytki. Innym razem musiałem zmniejszać dawki, żeby tylko nie odstawiać na zero. Ustalona wcześniej wizyta też się odbywa. Pewnie taki ma sposób
@superTERKA: To powiedz lekarzowi niech Ci wypisze na 3 msc że średnio z terminami. Ja czasami zapiszę na kontrolę za 2 a się okazuje że terminarz zapchany co 10min i już nawet nie mają zbytnio jak wcisnąć.
@N0vember: ja sobie w myślach potrafię robić kilkugodzinny monolog na temat sytuacji w rodzinie, matki, oceniać i zapętlać się w tym wielokrotnie. I tym samym jakby napełniam, jak w Simsach pasek ,,socjaliozacji z ludźmi". Do tego gra mi muzyczka, która się akurat przypomniała tekst. Ciekawe czy to adhd
Zrobiłem sobie badania krwi jak DHT nie wyszło mi jakieś zawyżone to testosteron jest ponad normę i teraz pytanie czy wyższy testosteron może wpływać na wypadnie włosów? I czy przy takim DHT zacząć brać fina? #zakola #finasteryd #lysienie #wlosy
@riflemann94: ja mam bardzo podobne wyniki - zawyżone DHT, testosteron, do tego jeszcze DHEA i DHEA-S. Jak czytałem w internecie, to nawet na stronach angielskojęzycznych nie wiadomo o co chodzi. Podobne wyniki mają kobiety z PCOS. Mimo to bierę fina ponad miesiąc, zero uboków, włosy jakoś mniej lecą. Czekam na dalsze efekty.
@rumapark: mem memem, ale ja grajęcy na laptopie od paru lat mam już dosyć thermal throttlingu i przerzucam się na stałe na PC. Mimo downvoltingu cpu, throttlestopa, tych programików do obniżania temperatury laptopik i tak się przegrzewa przy takim zmodowanym ostro Oblivionie (z 2006r), to ja już wolę zapłacić dwa razy tyle i wyciągać stałe wysokie fpsy, niż musieć robić przerwy, bo na moment temperatury się zwiększyły i puszka się
@WielkiNos: ale twarz to ona ma paskudną, malutka, okrągła główka jak u dziecka, julczyskowaty wzrok tysiąca kutasów i te nieproporcjonalnie duże oczy xD