@Roman_Horsetych: jacy wy jesteście odklejeni. Masło było po 7.99, w promocji 5.99, paliwo było po 7 zł i klaskałeś uszami jak Orlen dorzucił kilka mld z naszych portfeli do zysku. Ratę kredytu miałem o 1300 zł wyższą niż teraz, a węgiel trzeba było importować z Ameryki Południowej XDDD dobry pis, oby wrócił XDDDD
@Roman_Horsetych: przecież to ty przywaliłes się o XDD teraz fakty: było droższe za pisu w promocji i poza? Było. Były chore ceny paliwa? Były. Duża część deficytu była poza budżetem w funduszach celowych? Była, wielokrotnie potwierdzone. Była lewa kasa dla swoich? Była, fundusz sprawiedliwości budował tv księdza dla ziobry. Było wpuszczenie imigrantów? Było, muzułmanów za lewą kasę. Nigdy więcej tych złodziei.
@Roman_Horsetych: użył XD na stronie ze śmiesznymi obrazkami, oh well... Co do masła to narzucasz narrację pod tezę. "Jest taniej ale nie spełnia to moich wymagań". Gdyby rząd narzucił konieczność sprzedaży bez promocji to byś pierwszy krzyczał że będzie drogo. Za pisu nie interesowało cię ile masło kosztuje. I jeszcze klasyczny argument "nie jestem za KO ani za PIS", ale mimo wszystko pis, true? Tymczasem masło...
@dan-ok: raczej posty były o tym że pisowcy trąbią że jest drożyzna Tuska pomimo że to kompletna bzdura (co komentowałem wyżej), a za ich czasów było największe cenowe szaleństwo od końcówki lat 90., co jest faktem. I tyle. Eot.
@sosiwoczostkowe: znajomi którzy popierali pis 2 lata temu "ja tam do Trumpa nic nie mam, mógłby wygrać w USA", ci sami znajomi dzisiaj: "ja się polityką nie interesuję" XDD
Szukam kamery do montażu przed domem. Do monitorowania podjazd, ewentualnie chodnik, ulica (miałem incydent że ktoś wjechał mi w ogrodzenie...). Szerokość jakieś 120 stopni. Odległość do ogrodzenia 8-12 mi. Do ulicy 15-25 m. Zależy mi na poe, chętnie powiadomienia, detekcja wtargnięcia.
@NyanNyan: w eltroxie polecili mi imou, kłócąc się przy mnie między dwoma sprzedawcami czy da się zasilić przez poe... Więc średnie pierwsze wrażenie.
Cena tych co poleciłes wysoka, nie wiem czy ja mogę liczyć na rabat przy dwóch sztukach i mam obawy o wsparcie po zakupie. Prędzej szedłbym w dahua/reolink
Mirka ale jaja xd Myślałem że tak się nie zdarza. Zapytałem szwagierkę jak jej PPK wygląda pod koniec roku. A ona mówi że gdzie to sprawdzić. Mówię zaloguj się na moje PPK. I co się okazuje: nie odnaleziono rachunku.
Ten program jest naprawdę dobry. Po kilku latach mam kilkadziesiąt tysięcy. Zależnie od sytuacji, pensji, zysków myślę że do emerytury to może być powyżej pół miliona złotych. Do tego środki są dziedziczone. Jeśli ktoś się wypisał to radzę przemyśleć jeszcze raz...
@GoldenJanusz: już 0.5 mln. Nie mówię - pomóc można, tylko czemu ten cel tak rośnie? Pomagam tak działa że jak przekroczy się cel to blokuje dalsze wpłaty?
Nigdy więcej tych złodziei.
Tymczasem masło...
źródło: 1000022250
Pobierz