Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko189
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
shadyturtle

shadyturtle

Dołączył 15 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16949
  • Znaleziska 646
  • Mikroblog 16303
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 1
shadyturtle
shadyturtle 14.06.2026, 17:48:33
  • 14
#f1 Skrót obejrzon, mamy pierwszą wygraną! #odliczanief1 Tera to już z górki.
shadyturtle - #f1 Skrót obejrzon, mamy pierwszą wygraną! #odliczanief1 Tera to już z ...

źródło: to-nie-ten-rok

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
14.06.2026, 18:00:41 via Wykop
  • 2
@shadyturtle: mmm #odliczanief1
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98
14.06.2026, 11:24:48
  • 2
Kolejny weekend kolejna niewiadoma m0nakijskiej p0kraki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1

Gdzie skończy wyścig m0nakijska p0kraka

  • W bandzie 22.2% (8)
  • W żwirze 16.7% (6)
  • W koledze zespołowym 13.9% (5)
  • W innym kierowcy 0% (0)
  • W zakładzie psychiatrycznym po kolejnym GRANDE 47.2% (17)

Oddanych głosów: 36

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 14.06.2026, 11:31:44 via Wykop
  • 1
@Mck_98: kurna a gdzie opcja dla fanów? Na podium!
  • Odpowiedz
Najtwardszy_Verstappeniarz
Najtwardszy_Verstappeniarz
13.06.2026, 22:42:22
  • 5
#f1 #lemans
Tej, @woland__ zaraz ci zrobię wjazd na chatę i nasram do kawy. Nie będziesz mi tu kolegów w------ł na tagu.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 14.06.2026, 07:36:33 via Wykop
  • 2
@Logistyk_z_Cadillaca: no chcieliśmy by pasywni byli trochę bardziej aktywni, no i masz babo placek.
  • Odpowiedz
mikelson22
mikelson22
13.06.2026, 18:07:24
  • 3
Dzisiejszy dzień to wielkie rozczarowanie dla fanów CL16, ale nie denerwujmy się. Jego Ekscelencja Pan Kierowca Charles Leclerc jeszcze wszystkim pokaże:
1) pojedzie świetne kwalifikacje w Austrii
2) skończy sezon z liczbą punktów większą niż Hamilton
3) wygra w tym sezonie co najmniej jeden wyścig (zrobi to, wierzę)

Najgorsze jest to, że gdyby nie dzisiejszy wypadek Leclerc prawdopodobnie stanąłby na PP.
mikelson22 - Dzisiejszy dzień to wielkie rozczarowanie dla fanów CL16, ale nie denerw...

źródło: 513mImTjxcL._AC_UF894,1000_QL80_

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 13.06.2026, 18:11:49 via Wykop
  • 20
@mikelson22: siedem sezonów wiary w monakijskiego bajeranta, a pokibicuję mu jeszcze!
  • Odpowiedz
kamil-tika
kamil-tika
13.06.2026, 17:43:35
  • 4
A to nie jest tak, ze Leclerc w Monako wjechal w ta dziure w asfalcie i przez to bolid nie zachowywal sie jak nalezy i dlatego walnal w bande? Zwalal wine na hamulce a jakos zaden ekspert nie widzialem zeby podjal temat tylko kazdy powtarzal, ze Leclerc rozbil sie przez problemy z hamulcami.
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 13.06.2026, 17:59:33 via Wykop
  • 4
@kamil-tika: hamulce były złe, tory były złe, o szynach nawet nie ma co wspominać, takie złe był.
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
12.06.2026, 19:38:27
  • 9
Wszyscy ekscytują się ewentualnymi transferami kierowców a co z prycypałami? Zrobiłem małe porównanie grande szefów.
Binotto-Vasseur
GP 82-76
Punkty 1512,5-1621
Zwycięstwa 7-6
Podia 47-43
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 12.06.2026, 20:14:47 via Wykop
  • 1
@Gieekaa: a jak #wiadomo, szef af corse ściągnął by do Ferrari Kubice
  • Odpowiedz
pierredolnick
pierredolnick
12.06.2026, 11:55:17
  • 12
#f1 #f1spam 12k do niedzieli do 15:00
Białek ty nie masz honoru
pierredolnick - #f1 #f1spam 12k do niedzieli do 15:00
Białek ty nie masz honoru

źródło: Screenshot_20260612_135440_Firefox

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 12.06.2026, 12:56:25 via Wykop
  • 2
@pierredolnick: ale bot tego nie zrozumi, musisz jakiegoś promta mu napisać, by się udzielał
  • Odpowiedz
b_zg
b_zg
12.06.2026, 11:30:34
  • 13
#f1

Taki Wasz obraz
b_zg - #F1 

Taki Wasz obraz

źródło: 43664

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 12.06.2026, 11:32:57 via Wykop
  • 8
@b_zg: Kubika za sterami, lotnisko na czole uss Aldonis
  • Odpowiedz
planarize
planarize
12.06.2026, 06:04:34
  • 17
#f1 już nawet Brytyjczycy poznają się na Russellu :)
planarize - #f1 już nawet Brytyjczycy poznają się na Russellu :)

źródło: IMG_2462

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 12.06.2026, 06:11:42 via Wykop
  • 22
@planarize: kultard jakie słowa mądrości. "Jeśli nie pokona Mrówy, to nie bedzie miszczostwa"

No shit.
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 12.06.2026, 08:06:32 via Wykop
  • 1
@BomBom: tym bardziej, po ostatnim roku, takie słowa są nie rozsądne. Wystarczy jedna sesja zdjęciowa Georga i Andrea psychicznie się wysypie, jak Piastri i połowa wykopu rok temu.
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 12.06.2026, 08:18:43 via Wykop
  • 1
@BomBom: dał bym Kubicy swoją renke, że to samo czytałem tu o norrisie rok temu.

No ale dobra, słowa DC jak zwykle pewnie wyrwane z kontekstu.
  • Odpowiedz
SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
12.06.2026, 08:10:11
  • 3
#f1 v8 wrucą do F1 w 2030 albo 2031 roku ilu z nas tego doczeka pytam sie iluuuuu kurfaaaaaaaaaa
przy takich piniądzach to oni powinni silnik w kilka miesięcy robić a nie 5 lat kurfaaaaaaaaaaaa
bin stulejman ty kurfaaaaaaaaaaa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 12.06.2026, 08:11:47 via Wykop
  • 4
@SpongeBobertKanciastoRenki: do tego czasu wybanują nas wszystkich i zastąpią botami, panie majorze
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 12.06.2026, 08:07:17
  • 13
#f1 Czarles, wyglądasz na przybitego, tak gdzieś od Francji 2022, czemu to tak?
shadyturtle - #f1 Czarles, wyglądasz na przybitego, tak gdzieś od Francji 2022, czemu...

źródło: 7928

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArmandoDiAlonso
ArmandoDiAlonso
12.06.2026, 08:09:30 via Android
  • 4
@shadyturtle: Tam Binotto powinien spoglądać na Czarka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 11.06.2026, 18:46:11
  • 10
#f1 Alonso w czasie wakacji ma podjąć decyzję, czy zwolni miejsce Robertowi.
shadyturtle - #f1 Alonso w czasie wakacji ma podjąć decyzję, czy zwolni miejsce Rober...

źródło: 7927

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

QRQ
QRQ
11.06.2026, 18:47:57 via Wykop
  • 23
@shadyturtle: za rok nie ma Barcelony
  • Odpowiedz
MrRedz
MrRedz
11.06.2026, 18:52:14 via Android
  • 3
@shadyturtle: no nareszcie! Niech stary dziad już w--------a z F1.
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
11.06.2026, 15:57:04
  • 16
#f1 #f1spam
Koledzy i może koleżanki proszę o zawołanie mnie na weryfikację Perezowej. Nie mogę przegapić a w gąszczu postów użytkowników (11.4k obserwuje tag) to może mi umknąć.
UsmiechnietyAnon - #f1 #f1spam
Koledzy i może koleżanki proszę o zawołanie mnie na we...

źródło: aifaceswap-224c8e3b1c1efad16203f544baf95217

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 11.06.2026, 16:27:18 via Wykop
  • 4
@QRQ: fajna, kiedy debiut OnlyFans?
  • Odpowiedz
niechcetukonta
niechcetukonta
11.06.2026, 16:19:07
  • 37
#f1 xd
niechcetukonta - #f1 xd

źródło: 323

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 11.06.2026, 16:26:08 via Wykop
  • 2
@niechcetukonta: andrea, trzymaj się za portfel i inne kosztowności
  • Odpowiedz
SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
11.06.2026, 12:15:08
  • 12
#f1 (。◕‿‿◕。)
SpongeBobertKanciastoRenki - #f1 (。◕‿‿◕。)

źródło: QEWDSADWAD

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 11.06.2026, 12:18:16 via Wykop
  • 5
@SpongeBobertKanciastoRenki: a skad wiadomo ze my to niebieskie paski
shadyturtle - @SpongeBobertKanciastoRenki: a skad wiadomo ze my to niebieskie paski

źródło: 7925

Pobierz
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 11.06.2026, 12:56:33 via Wykop
  • 8
@MrRedz: dobra dobra wysylaj na pw co tam masz
  • Odpowiedz
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
11.06.2026, 11:22:04
  • 3
#f1 dd

co o 16 wyśle fasolowa?

  • ronczki 3.4% (1)
  • st00pki 20.7% (6)
  • chuja 75.9% (22)

Oddanych głosów: 29

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 11.06.2026, 11:30:27 via Wykop
  • 4
@WscieklyIRozjuszonyManlet: fasolarzowa bedzie weryfikację przechodzić
  • Odpowiedz
Logistyk_z_Cadillaca
Logistyk_z_Cadillaca
11.06.2026, 11:09:23
  • 9
A jak o 16 mają być te r00nczki Perezowej to jakiś strój galowy trzeba ubrać?
Może następnym razem wrzuci st00pki...
#f1 #f1spam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 11.06.2026, 11:21:58 via Wykop
  • 3
@Logistyk_z_Cadillaca: a na tej reni to bedzie jakies "wgw fasola" podpisane czy dostaniemy renke kubicy i fajrant?
  • Odpowiedz
Horvath
Horvath
11.06.2026, 10:00:07
  • 18
. #codziennahannahschmitz #f1
Horvath - . #codziennahannahschmitz #f1

źródło: hannahschmitzfan - ClmK09rN4y-

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 11.06.2026, 10:26:00 via Wykop
  • 12
@JuzefCynamon: byłem święcie przekonany, że do tych codziennych tagów używacie jakiegoś skrypta chociaż. A to wszystko ręcznie, wręcz kraftowo.
  • Odpowiedz
OliviaBearwoman
OliviaBearwoman
11.06.2026, 10:20:42
  • 17
#f1 #f1spam Dzisiejszy nastrój XD
OliviaBearwoman - #f1 #f1spam Dzisiejszy nastrój XD

źródło: eh

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 11.06.2026, 10:23:08 via Wykop
  • 5
@OliviaBearwoman: żwirowy książę, co szedł na samobója ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
fevo
fevo
11.06.2026, 07:54:42
  • 12
#f1 Mercedes powinien zacząć się wzorować na Papaya Rules i za każdym razem jak Jerzy traci punkty, ściągać młodego tak, żeby była równa walka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 11.06.2026, 08:26:59 via Wykop
  • 9
@fevo: znowu M4X by miał się z czego nabijać
shadyturtle - @fevo: znowu M4X by miał się z czego nabijać

źródło: 7924

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 20
  • Strona 3 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking