Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
shadyturtle

shadyturtle

Dołączył 15 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16210
  • Znaleziska 646
  • Mikroblog 15564
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 1
shadyturtle
shadyturtle 27.05.2026, 04:14:53
  • 10
#f1 9100 obserwujących, rośniemy w siłę. W ciągu kilku dni przybyła tu setka "ludzi" #f1spam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fevo
fevo
27.05.2026, 05:59:42 via Android
  • 6
@shadyturtle: widać te 100 nowych twarzy na każdym kroku
  • Odpowiedz
Hadolf_Itler
Hadolf_Itler
27.05.2026, 06:06:02 via iOS
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 26.05.2026, 20:11:15
  • 12
#f1 dobranoc, dwie K.O.Z.Y. na noc
shadyturtle - #f1 dobranoc, dwie K.O.Z.Y. na noc

źródło: 1000013400

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mehhhhhhh
Mehhhhhhh
26.05.2026, 18:55:44
  • 12
moje aktualne TOP 5 kierowców po gp kanady:
1. Robert Kubica
2. Kubica Robert
3. Lance Stroll
4. Kubert Robica
5. Robica Kubert
#f1
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 26.05.2026, 19:01:29 via Wykop
  • 9
@Mehhhhhhh: dodam
6. Driver Błyskawica
7. Lil' barierka
8. Miś Koterski
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
25.05.2026, 18:47:42
  • 9
#f1 Aaaaaaa to nie ma problemu mordo xddddd to ze jedźcie wolni to przecież nic takiego.
RitmoXL - #f1 Aaaaaaa to nie ma problemu mordo xddddd to ze jedźcie wolni to przecież...

źródło: IMG_9038

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 25.05.2026, 18:53:28 via Wykop
  • 4
@RitmoXL: great success
  • Odpowiedz
manifoldboosted
manifoldboosted
25.05.2026, 12:54:01
  • 13
No i znowu to samo odcinek 2137 telenoweli złotego chłopca skuderji ferrari. Wpis po miami zestarzał się jak zajebiste wino.

41lat. Lewis Hamilton. Gość, który przyszedł do Ferrari teoretycznie na emeryturę żeby dorobić do kolekcji ubrań wsiada w ten sam czerwony taczkomobil i po prostu robi swoje. A mały książę? PÓŁ MINUTY (i cztery sekundy) straty do oponiarza na mecie. to nie jest różnica klas, to jest inna strefa czasowa. Lewis jechał
manifoldboosted - No i znowu to samo odcinek 2137 telenoweli złotego chłopca skuderji...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 25.05.2026, 12:55:36 via Wykop
  • 3
@manifoldboosted: no ciekawe, czy Sir LuLu umiałby zrobić taki Canadian Drift
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 25.05.2026, 12:53:53
  • 10
#f1 czekam na przełamanie. Była drobna okazja, maklarnuchy out, sedes się zesrau. #odliczanief1
shadyturtle - #f1 czekam na przełamanie. Była drobna okazja, maklarnuchy out, sedes s...

źródło: to-nie-ten-rok

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
25.05.2026, 13:01:19 via Wykop
  • 4
@shadyturtle: ciągnij, to było ironicznie xD
  • Odpowiedz
M7RoyalMadrid
M7RoyalMadrid
25.05.2026, 11:30:14
  • 2
#f1 o co chodzi z tą nagonką na George'a Russella? Dlaczego cały wykop go nie lubi i się z niego śmieje?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 25.05.2026, 11:53:33 via Wykop
  • 7
@M7RoyalMadrid: jak tagiwicze wyżej, tego nie da się streścić. Tu trzeba było być od 2019 i patrzeć mendzie na rence
  • Odpowiedz
mietek123456
mietek123456
mietek123456
25.05.2026, 10:43:23
  • 2
co zrobil gekon? ja nie w temacie, tylko wczoraj widzialem jak pieknie stanal na poboczu xd
#f1
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 25.05.2026, 10:51:28 via Wykop
  • 2
@mietek123456: po prostu gkn cwl i każde jegoż potknięcie, to fiesta na tagu
shadyturtle - @mietek123456: po prostu gkn cwl i każde jegoż potknięcie, to fiesta na...

źródło: 1000013382

Pobierz
  • Odpowiedz
Horvath
Horvath
25.05.2026, 10:00:04
  • 12
. #codziennahannahschmitz #f1
Horvath - . #codziennahannahschmitz #f1

źródło: hannahschmitzfan - ClqLHsctpP1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 25.05.2026, 10:13:12 via Wykop
  • 5
@Horvath: jest, żyje
  • Odpowiedz
dodi-lukebakio
dodi-lukebakio
25.05.2026, 06:56:04
  • 5
#f1 tak na koniec dodam tylko że ogurami weekendu zostają haas i ocon, pierwsi za zbudowanie poprawek pogarszających a drugi za ukończenie wyścigu 90 sekund za Olkiem mimo półminutowego pitstopu.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 25.05.2026, 07:13:14 via Wykop
  • 4
@dodi-lukebakio: okoniarz to już pewnie od miesiąca na wypowiedzeniu jeździ
  • Odpowiedz
QRQ
QRQ
25.05.2026, 06:57:22
  • 8
już tylko tylu pracowników zostało...
#f1
QRQ - już tylko tylu pracowników zostało...
#f1

źródło: HJHyOZlXQAIEJP1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 25.05.2026, 07:04:28 via Wykop
  • 1
@QRQ: pokłosie EjAj
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 25.05.2026, 06:06:24
  • 6
#f1 wielki Aston za zespołem, który w sumie dołączył hobbystycznie, z ciekawości, pracujący nad projektem F1 w tzw. międzyczasie i po godzinach z dwoma byłymi emerytami za fajerą (jeden już na wylocie) xdddd
shadyturtle - #f1 wielki Aston za zespołem, który w sumie dołączył hobbystycznie, z c...

źródło: 1000013375

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

disinherited
disinherited
disinherited
25.05.2026, 07:07:59 via Wykop
  • 4
@shadyturtle: Potężny Adrian Newey przecież sam projektuje najszybsze bolidy na świecie i to w dodatku na kartce ołówkiem, a nie w jakimś CAD. Napewno wkrótce odwróci losy najnowocześniejszej stajni w Europie. Tak gadał cezary jakiś czas temu. Co on wie, to on wie.
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
25.05.2026, 05:58:19
  • 225
#f1

“Wszystko się wyłączyło. Nagle, jak tylko wszedłem w zakręt. Silnik się zatrzymał, nie było elektroniki, właściwego hamowania. Brak mi słów w tym momencie” – mówi Russell.

“Po prostu w to nie wierzę. Czuję jakby ktoś nie chciał żebym walczył o to mistrzostwo. W trzech z ostatnich pięciu wyścigów działo się coś przeciwko mnie” – dodaje Anglik.


XDDDDDDDDDDDD
UsmiechnietyAnon - #f1 
“Wszystko się wyłączyło. Nagle, jak tylko wszedłem w zakręt. ...

źródło: GrzOI4eX0AA0lWj

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 25.05.2026, 06:03:56 via Wykop
  • 281
@UsmiechnietyAnon:
shadyturtle - @UsmiechnietyAnon:

źródło: 1000013376

Pobierz
  • Odpowiedz
jimbim0972
jimbim0972
24.05.2026, 09:53:51
  • 29
xD

Kto by się spodziewał.

Mogli zatrudnić Kubicę i nie mieliby kłopotu.

#f1
jimbim0972 - xD

Kto by się spodziewał. 

Mogli zatrudnić Kubicę i nie mieliby kłopot...

źródło: 7283

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 24.05.2026, 09:55:41 via Wykop
  • 23
@jimbim0972: no i kubika by ich nic nie kosztował, całość zasponsorowali by polscy podatnicy
  • Odpowiedz
rutekboss
rutekboss
24.05.2026, 08:21:50
  • 16
#f1 #odliczanief1 do powrotu rajdów bateryjkowej formuły pierwszej zostało 0 dni
Do tego czasu #kolejnydzienbezalko 20dni 18h/21 XXX FAIL napiłem się piwa wczoraj do sprintu i kwalifikacji nie wytrzymałem tych 6 h ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Do powrotu @johnkashtan z banicji pozostało 78 dni #niepijebezkasztana FAIL ale tutaj wiedziałem że wypije piwko w dzień wyścigowy
Oby popadało w trakcie
rutekboss - #f1 #odliczanief1 do powrotu rajdów bateryjkowej formuły pierwszej został...

źródło: 2026-05-24 10_04_02-Window

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 24.05.2026, 08:49:42 via Wykop
  • 3
@rutekboss: piękna seria, teraz czas na hasztag pijęprzezkasztana
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 23.05.2026, 20:27:33
  • 2
#f1 JA WOHL, ICH LIEBE A-----L
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nathsaknhoj
nathsaknhoj
23.05.2026, 20:29:00 via Wykop
  • 4
@shadyturtle: nie pij kimi nie pij w piątek
od wódki się kurczy członek
  • Odpowiedz
Hogataa26
Hogataa26
23.05.2026, 17:53:02
  • 8
#f1 dziś i jutro jakiś wyścig? Zaspałam przez ostatni miesiąc XD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 23.05.2026, 17:54:00 via Wykop
  • 13
@Hogataa26: yup, jakiś wyścig. Formułą 1 bym tego nie nazwał
  • Odpowiedz
shadyturtle
shadyturtle 23.05.2026, 17:58:17 via Wykop
  • 4
@OliviaBearwoman: a nie wiem, od chin nie oglądam
  • Odpowiedz
wrth
wrth
23.05.2026, 16:04:00
  • 2
#f1 uwaga rebus co to za kierowca
wrth - #f1 uwaga rebus co to za kierowca

źródło: image_picker_4963B789-F444-4694-9C3C-A0422BA58415-78895-00000C904EFC29B4

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 23.05.2026, 16:06:12 via Wykop
  • 0
@wrth: przecież to Alolański Robur EEExeggutornica
  • Odpowiedz
fevo
fevo
23.05.2026, 15:33:06
  • 3
#f1 Mówiłem, że Dodi nie wruci
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 23.05.2026, 15:37:04 via Wykop
  • 5
@fevo: jeden się znalazł, ciekawe co u naszej pani, co to musiał być za piątek, że zaginęła na już ponad tydzień?
shadyturtle - @fevo: jeden się znalazł, ciekawe co u naszej pani, co to musiał być za...

źródło: piontunio

Pobierz
  • Odpowiedz
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
23.05.2026, 11:00:08
  • 7
#f1 pytałem, odpowiedział że nie ma u niego żadnego dodiego i że na pewno nie jest przykuty do łóżka w piwnicy.
ja mu wierzę.
lubiewachacstopy_siostrze997 - #f1 pytałem, odpowiedział że nie ma u niego żadnego do...

źródło: filing_images_2d97748e098b

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle 23.05.2026, 11:13:59 via Wykop
  • 2
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: my tu się martwimy, a gość właśnie spełnia marzenia
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 20
  • Strona 2 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking