Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko97
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
secs

secs

Dołączył 5 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20079
  • Znaleziska 4698
  • Mikroblog 15381
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 7
GoldenJanusz
GoldenJanusz
27.04.2026, 05:51:34
  • 820
Udało się. 250 lekarzy będzie miało przez najbliższy rok co do garnka włożyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #lekarz #nfz #latwogang
GoldenJanusz - Udało się. 250 lekarzy będzie miało przez najbliższy rok co do garnka ...

źródło: 1000031904

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 27.04.2026, 09:32:18 via Wykop
  • 2
Głupi ludzie nie rozumieją że właśnie na to wpłacili.


@ForestDruid: Pieniadze nie idą ani do szpitali ani do NFZ, tylko na ludzi chorujących na raka wymagających nierefundowanych terapii
  • Odpowiedz
hung
hung
hung
26.04.2026, 21:54:17
  • 4
Brawo został zabrany 1% jaki brakuje w NFZ 23 mld

#latwogang #nfz
hung - Brawo został zabrany 1% jaki brakuje w NFZ 23 mld

#latwogang #nfz

źródło: temp_file7167535830088137809

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 26.04.2026, 22:31:14 via Wykop
  • 0
Brawo został zabrany 1% jaki brakuje w NFZ 23 mld


@hung: Oni nie zbierają na NFZ, tylko na ludzi z rakiem
  • Odpowiedz
Otwarty_Sezam
Otwarty_Sezam
26.04.2026, 21:06:35
  • 22
#konfitura #samochodza @konfitura_w_akcji

Jeśli nie rozumiecie dlaczego, niektórzy jak ja, nie przepadają za panem konfiturą oraz jego jeszcze bardziej dożartym koleżką i tym czymś, co tam ostatnio pyskuje w filmiku jak nawiedzone, to wyjaśniam.

Mamy ostatni filmik, Wiertnicza 76 w Warszawie.
Widać wyraźnie, że rodzice nie mają tam jak zostawić samochodu bez naginania prawa. Albo muszą zostawić na podjeździe, blokując wyjazd z bramy sąsiada, albo mają tylko wjazd w
OtwartySezam - #konfitura #samochodza @konfituraw_akcji

Jeśli nie rozumiecie dlaczeg...

źródło: obraz

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 26.04.2026, 22:16:57 via Wykop
  • 0
Widać wyraźnie, że rodzice nie mają tam jak zostawić samochodu bez naginania prawa


@Otwarty_Sezam: Czyli nie widziałeś żadnego filmu z Wierniczej? Bo Maksym pokazuje dokładnie gdzie można zaparkować, masz 4 legalne parkingi w okolicy ~200 metrów + legalnie można też zaparkować na jezdni bo nie ma zakazu zatrzymywania
  • Odpowiedz
secs
secs 26.04.2026, 22:28:09 via Wykop
  • 0
to, że parking jest, nie oznacza, że są na nim wolne miejsca


@Otwarty_Sezam: Aha bo tamci napewno sprawdzili ze nie ma miejsc i dopiero postanowili łamac prawo? Poza tym jak mówie, na jezdni tez mozna zostawic samochod, nie ma tam zakazu
  • Odpowiedz
BiuroOchrony
BiuroOchrony
26.04.2026, 21:23:15
  • 10
#latwogang
BiuroOchrony - #latwogang

źródło: image0

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 26.04.2026, 21:54:47 via Wykop
  • 0
jesteśmy dumni, że część z nich wali na podatkach i dzięki nim jest mniej na służbę zdrowia <3


@Mariuszzuk: Kto?
  • Odpowiedz
Clefairy
Clefairy
26.04.2026, 21:09:00
  • 4
Na poważnie - czy w Polsce jest problem z finansowaniem leczenia dzieci chorych na nowotwór?

Bo jak dla mnie to brzmi jak idealny pomysł na biznes po najniższej linii oporu, bo przecież nikt nie będzie w żaden sposób krytykować fundacji, która wspiera chore dzieci.

Patrząc na sprawozdania finansowe to też nie za bardzo mają na co te kasę wydawać i wolą na trzymać na lokatach - co dokładnie zrobią z tymi 200 mln przychodzu
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 26.04.2026, 21:12:28 via Wykop
  • 0
Na poważnie - czy w Polsce jest problem z finansowaniem leczenia dzieci chorych na nowotwór?


@Clefairy: Większość leków i terapii jest w polsce refundowana w ramach NFZ, ale są nowe terapie i nowe leki które jeszcze nie przeszły procesu w Polsce lub nawet w Europie przez co albo nie są dostępne w ogóle, albo nie są refundowane. Wtedy ludzie zbierają nawet 20 milionów złotych na leczenie w USA / Dubaju,
  • Odpowiedz
secs
secs 26.04.2026, 21:23:32 via Wykop
  • 0
@Clefairy: To nie są terapie uzdrawiające, tylko przedłużające życie. Średnio ludzie zyskują kilka / kilkanaście miesięcy, lub prognoza przeżywalności wzrasta z 5% do 13%
  • Odpowiedz
secs
secs 26.04.2026, 21:06:22
  • 7
Naliczyłem 50 komentarzy od tego jegomościa, jak bardzo trzeba mieć nasrane w bani?
#latwogang
secs - Naliczyłem 50 komentarzy od tego jegomościa, jak bardzo trzeba mieć nasrane w ...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k.....w
konto usunięte 26.04.2026, 21:09:35 via Wykop
  • 8

Komentarz usunięty przez moderatora

wrth
wrth
26.04.2026, 22:18:22 via Wypiek
  • 2
@zmij30 ty się chyba chemtrails nawdychałeś
  • Odpowiedz
czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
26.04.2026, 20:43:15
  • 3
Ale co liczyć? Przecież liczą się dzieciaki, a nie top1, żeby zrobić reklamę z influencerami. Prawda?
#latwogang
czahrolek98 - Ale co liczyć? Przecież liczą się dzieciaki, a nie top1, żeby zrobić re...

źródło: Screenshot_20260426-224021

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 26.04.2026, 20:52:55 via Wykop
  • 0
Tak, korporacje chcą naszego dobra - dlatego płacą 0,005% podatku


@otonavauni: Z tych top10 firm które wpłaciły, które nie płacą podatku? XTB płaci, WK Dzik płacą, kto nie płaci?
  • Odpowiedz
N331
N331
26.04.2026, 16:53:16
  • 4
Ona zbiera hejt, a ma rację. Rząd i samorządy wydają w sumie miliardy na różne dofinansowania... A to instalacja artystyczna za miliony, a to wsparcie Friza kolejnymi...

#latwogang
N331 - Ona zbiera hejt, a ma rację. Rząd i samorządy wydają w sumie miliardy na różne...

źródło: 1000166868

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 26.04.2026, 16:55:50 via Wykop
  • 0
@N331: Na co dokładnie to 500 tys.? Leczenie nowotworów w Polsce jest w 100% pokrywane przez NFZ. Tu pewnie chodzi o jakieś leczenie za granicą, niby z jakiej racji państwo polskie miałoby to opłacać
  • Odpowiedz
zalozyc_bukmacherke_w_afryce
zalozyc_bukmacherke_w_afryce
26.04.2026, 14:54:28
  • 8
Jeśli się to potwierdzi to mam nadzieję, że użytkownicy @cytr0netx99 i @Lenkzob poniosą jakieś konsekwencje za wklejenie niesprawdzonego AI tekstu, który płonie na głównej...

129 mln zł na liczniku u Łatwogang i wjeżdża kłamliwa grafika sugerująca, że Cancer Fighters „daje dzieciom tylko 21 gr z każdej złotówki, 46 gr trzyma na lokatach, a 33 gr przepala na pensjach i eventach". Polaryzacja na zawołanie.


Otworzyłem to samo sprawozdanie, na które grafika się powołuje
zalozycbukmacherkew_afryce - Jeśli się to potwierdzi to mam nadzieję, że użytkownicy ...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 26.04.2026, 15:22:05 via Wykop
  • 0
@zalozyc_bukmacherke_w_afryce: siema, albo 100% idzie na dzieci albo nie wpłacam
  • Odpowiedz
secs
secs 26.04.2026, 11:28:33
  • 4
#konfitura
secs - #konfitura

źródło: konfitura

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ukiss
Ukiss
24.04.2026, 12:43:09
  • 274
Perełki z rejestru PESEL, część 3!

Męskie:
* Boruch (15 osób)
* Zeus (11)
* Żilbert (3)
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 24.04.2026, 17:14:33 via Wykop
  • 1
@Ukiss: @costamtenteges: jakim prawem niby C--a zostało zaakceptowane? To musi być ktoś z zagranicy
  • Odpowiedz
XeNinja
XeNinja
22.04.2026, 13:51:49
  • 610
#heheszki #podatki
XeNinja - #heheszki #podatki

źródło: HGcWi-XXYAATaOH

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 22.04.2026, 17:12:41 via Wykop
  • 1
@XeNinja: Nie wiem o co chodzi, ja duzo zalawtiam przez e-urzad skarbowy i nigdy nic mi sie nie zawiesilo albo nic
  • Odpowiedz
BlackBlack
BlackBlack
22.04.2026, 11:06:39
  • 225
Chłop stracił pół miliona na Zondacrypto. Końcówka niepokojąca ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gielda #zonda #afera
BlackBlack - Chłop stracił pół miliona na Zondacrypto. Końcówka niepokojąca ( ͡° ʖ̯ ͡...
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 22.04.2026, 17:06:46 via Wykop
  • 0
No k---a xD Debile wrzucali hajs w była giełde BitBay a teraz placz xD


@vladi_putin: Powiedz mi z jakiego powodu Zondacrypto miałaby być unikana? Na rynku od wielu lat, żadnych afer, reklamowana po całej Polsce, na eventach sportowych, na youtube. Co dokładnie sprawiło że tam nie inwestowałeś? Czy może po prostu teraz po fakcie, robisz analize wsteczna i bredzisz?
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
22.04.2026, 09:16:07
  • 88
#srodowanoc #kapitanbomba #walaszek
murison - #srodowanoc #kapitanbomba #walaszek

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 22.04.2026, 11:54:23 via Wykop
  • 8
ja nie masz to miej


@Zara_wracam: i jak to łączysz z następnym zdaniem "jak więcej to jesteś zamożny"
  • Odpowiedz
MacronT1000
MacronT1000
20.04.2026, 06:37:09
  • 22
#kontent
MacronT1000 - #kontent

źródło: FB_IMG_1776666858138

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 20.04.2026, 10:46:55 via Wykop
  • 0
@MacronT1000: opłata nie jest dlatego że bacy są chciwi tylko po to żeby turyści nie pchali rąk bo ich koń u----e:)
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
18.04.2026, 11:34:21
  • 601
#bekazpisu #bekazbatyra #batyr #nawrocki #heheszki #polityka
troglodyta_erudyta - #bekazpisu #bekazbatyra #batyr #nawrocki #heheszki #polityka

źródło: 7840

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 18.04.2026, 13:41:28 via Wykop
  • 10
@troglodyta_erudyta: xd
secs - @troglodyta_erudyta: xd

źródło: batyr

Pobierz
  • Odpowiedz
derivatives
derivatives
17.04.2026, 03:24:56
  • 176
derivatives

źródło: 49ded0adc9464e6ca7c0b7806f040ceb

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 17.04.2026, 09:33:43 via Wykop
  • 0
@derivatives: czemu na ogloszeniu jest donguralesko
  • Odpowiedz
new-object
new-object
14.04.2026, 06:20:07
  • 224
Ide sobie glownym deptakiem po Wiedniu. Ale konfitura i samochodoza mialoby zesranslo, ze jezdza po deptaku i niszcza go…


#austria #wieden #konfitura #samochodoza
new-object - Ide sobie glownym deptakiem po Wiedniu. Ale konfitura i samochodoza mial...

źródło: IMG_4042

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 14.04.2026, 12:04:09 via Wykop
  • 1
@new-object: jesteś cymbałem, prawie w każdym mieście w Polsce masz na deptakach znaki regulujące potencjalny przejazd pojazdów, w Krakowie na rynku masz pozwolenia dla dostaw, taksówkarzy, służb miejskich. Wszystko legalnie.
  • Odpowiedz

613

Poproszę na siebie

Poproszę na siebie

Zebranie w szkole to jest takie ważne wydarzenie, na które trzeba przyjechać samochodem i zaparkować pod samym wejściem. Albo najlepiej w klasie. Nieważne, że obok są wolne miejsca postojowe oraz ogromny parking centrum handlowego. Od zawsze tak się parkowało. Komuś się to nie podoba?

o__0
z
youtube.com
dodany: 12.04.2026, 07:01:59
  • 163
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    samochody
  • #
    policja
secs
secs 13.04.2026, 17:36:43 via Wykop
  • 0
"jesteśmy ze wsi i nikt nam nie pogratulował"
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Substytut
Substytut
Substytut
11.04.2026, 19:16:59
  • 95
Pytanie do fanów #samochodoza #konfitura

Czy na prawdę popieracie zachowanie Konfitury/Samochodozy do kobiety, która w zaden sposób nie łamała przepisów? Kobieta w Volvo miała przez nich utrudniony przejazd (i debila co źle zaparkował), a Ci jeszcze podkręcali sytuację, bardziej utrudniając jej minięcie tego pojazdu, denerwując nagrywaniem, bieganiem po jezdni koło samochodu + możliwy stres, bo zrobił się przez to korek.

Na serio uważacie, żę to normalne? Cieszy was
Substytut - Pytanie do fanów #samochodoza #konfitura 

Czy na prawdę popieracie zacho...

źródło: volv

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

secs
secs 13.04.2026, 17:34:55 via Wykop
  • 0
i utrudniali jej przejechanie


@Substytut: stojąc na chodniku? nie utrudniali niczego, zadbali żeby nawet na centymetr nie wjechała na ścieżke
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 25
  • Strona 3 z 25
  • >

jaro

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.04.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 20.08.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking