Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko212
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
repiv

repiv

Dołączył 13 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33237
  • Znaleziska 13485
  • Mikroblog 19752
  • Obserwujący 20
  • Obserwowane 85
  • Dodane (3323)
  • Komentowane (5015)
  • Plusowane (11414)
szybkijakpoybany
szybkijakpoybany
23.05.2026, 23:56:32
  • 15
Prawda jest taka, że tym przerwaniem walki to sędzia bardziej skrzywdził Usyka niż Rico #boks
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kochamcovid
kochamcovid
24.05.2026, 00:48:30 via Wykop
  • 2
@szybkijakpoybany: Dokładnie, też uważam, że w ostatniej rundzie Usyk mógł wykończyć Holendra albo chociaż powalić go ze dwa razy, a wtedy wynik mógłby też iść w jego stronę.
  • Odpowiedz
kochamcovid
kochamcovid
przedwczoraj, 09:55:51 via Wykop
  • 0
@KacKuj1: Widziałem, choć ja miałbym "na gorąco" 105-103 dla Verhoevena po 11 rundzie.
  • Odpowiedz
TechnoYoda
TechnoYoda
24.05.2026, 04:51:49
  • 13
Najsłabszy Usyk w karierze. Tragicznie mało ciosów zadawał, natomiast zaskakująco dużo przyjmował - słaba praca nóg, ospały i wolny - nie wiem czy zlekceważył Verhoevena czy też chciał przejść obok walki - nieważne, po prostu walka w wykonaniu Ukraińca była bardzo, bardzo słaba i nigdy nie widziałem go w gorszej dyspozycji. Natomiast daleki jestem od tego, żeby powiedzieć że sędzia uratował Usyka. Nie, nie uratował, bo Usyk i tak wygrałby to na
TechnoYoda - Najsłabszy Usyk w karierze. Tragicznie mało ciosów zadawał, natomiast za...

źródło: skysports-usyk-verhoeven_7256898

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TechnoYoda
TechnoYoda
Autor
24.05.2026, 05:03:24 via Wykop
  • 5
I jeszcze statystyki
TechnoYoda - I jeszcze statystyki

źródło: 1

Pobierz
  • Odpowiedz
mirage50
mirage50
23.05.2026, 22:59:46
  • 6
Sędziowie muszą tu jakieś p--------e szachy 5d odwalić żeby nie było kompromitacji tej dyscypliny sportu
#boks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SystemHalted2_0
SystemHalted2_0
21.05.2026, 07:17:18
  • 1587
To, co jest dla mnie najbardziej szalone w tym wszystkim, to że jeśli GTA 6 faktycznie wyjdzie w listopadzie, to przy założeniu podobnego cyklu produkcyjnego następna część, GTA 7, mogłaby pojawić się dopiero gdzieś około 2040 roku.

I nagle to wszystko zaczyna brzmieć jak zamknięty rozdział.
Pamiętam pierwsze odpalenie GTA 3, jeszcze ten dziwny, trochę surowy Liberty City, gdzie wszystko robiło wrażenie samego faktu, że można tak po prostu biegać po mieście. Potem mały
SystemHalted2_0 - To, co jest dla mnie najbardziej szalone w tym wszystkim, to że jeś...

źródło: image

Pobierz
  • 235
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paluszki_rybne
paluszki_rybne
21.05.2026, 07:28:26 via Wykop
  • 347
@SystemHalted2_0: GTA 7 to już nawet nie będzie prowadzone przez braci Houser, są bez Lazlova, Unswortha, którzy byli też esencją starych GTA.

Już po samym Online czuć, że ta gra ma więcej legalnych biznesów, niż nielegalnych do tego ugrzecznianie wszystkiego na siłę.

GTA 6 było jeszcze przez nich pisane i jest tam ich duch, chociaż nie wiem, czy w trakcie tworzenia ich scenariusze i dialogi nie zostały zmienione pod dzisiejsze
  • Odpowiedz
ipkis123
ipkis123
21.05.2026, 08:36:24 via Wykop
  • 424
@SystemHalted2_0: Dla mnie już jedynka robiła wielkie wrażenie
ipkis123 - @SystemHalted2_0: Dla mnie już jedynka robiła wielkie wrażenie

źródło: Grand_Theft_Auto_GOURANGA

Pobierz
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
17.05.2026, 19:19:17
  • 2466
Don't cry because it's over, smile because it happened
#mecz
Minieri - Don't cry because it's over, smile because it happened 
#mecz

źródło: af3dc365-2d5d-4356-a0df-aa4dfd7cece6_f1400x900

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krs90
Krs90
17.05.2026, 19:22:09 via Wykop
  • 215
@Minieri:
Krs90 - @Minieri:

źródło: Fs-n--yXsAAeXAT

Pobierz
  • Odpowiedz
vorky
vorky
17.05.2026, 19:22:25 via Wykop
  • 316
@Minieri: Bobek 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ
vorky - @Minieri: Bobek 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ

źródło: 1923213cf181a6b87d692754d004b359

Pobierz
  • Odpowiedz
Hrabiadraczula
Hrabiadraczula
16.05.2026, 06:14:01
  • 1581
Na Polsacie stabilnie
#psiarze
Hrabiadraczula - Na Polsacie stabilnie
#psiarze

źródło: IMG_0375

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vort
Vort
16.05.2026, 06:24:54 via Wykop
  • 643
@Hrabiadraczula: ha tfu
Vort - @Hrabiadraczula: ha tfu

źródło: 1000000979

Pobierz
  • Odpowiedz
WarszawskiSloik
WarszawskiSloik
16.05.2026, 06:53:16 via Android
  • 844
@Vort: do Wietnamskiej to może lepiej nie...
  • Odpowiedz
Tamerlan
Tamerlan
10.05.2026, 15:11:42
  • 3285
Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #heheszki #humorobrazkowy #patologiazmiasta
Tamerlan - Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #h...

źródło: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bazinga-row
bazinga-row
10.05.2026, 15:18:01 via Wykop
  • 1229
@Tamerlan: bohater ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fattek
Fattek
10.05.2026, 15:34:23 via Wykop
  • 2479
@Tamerlan: kurna, ilu ja już ludzi uratowałem poprzez niezabijanie ich moim autem, to nawet nie zliczę. Mówcie mi "bohaterze".
  • Odpowiedz
kris006
kris006
09.05.2026, 04:56:33
  • 1084
Ja już mordeczki na dworcu, lecę do Warszawy, ziomek co go nie widziałem lat tysiąc, ma mi nawinąć robotę w gastro, a Polska B wymiera i lepiej nie będzie, trza uciekać. Trzymajcie kciuki
kris006 - Ja już mordeczki na dworcu, lecę do Warszawy, ziomek co go nie widziałem la...

źródło: 1000028860

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Basiura89
Basiura89
09.05.2026, 04:58:57 via Wykop
  • 652
@kris006: na górze ma mieć sweter, a na dole na dresowo!
  • Odpowiedz
telemach20
telemach20
09.05.2026, 05:13:43 via Wykop
  • 473
@kris006: tylko nie bądź jak Grzegorz z pod lubelskiej wsi (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) #pdk
  • Odpowiedz
champolski
champolski
champolski
06.05.2026, 07:34:13
  • 976
#ciekawostki To cudo to AKAT-1. Zbudowany w Polsce w 1959 roku przez Jacka Karpińskiego i Janusza Tomaszewskiego był jednym z pierwszych na świecie analogowych komputerów tranzystorowych. Komputer ten był przeznaczony do rozwiązywania układów równań różniczkowych i symulacji procesów.

Jeśli AKAT-1 bardziej przypomina dzieło nowoczesnej sztuki niż komputer, coś w tym jest. Jego obudowę i panel sterowania zaprojektowali bowiem artyści związani z warszawską Akademią Sztuk Pięknych.

Podobnie jak wiele polskich projektów
champolski - #ciekawostki To cudo to AKAT-1. Zbudowany w Polsce w 1959 roku przez Jac...

źródło: HHj5MYDXoAUoXQI

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

champolski
champolski
champolski
Autor
06.05.2026, 07:35:08 via Wykop
  • 1064
ło baben, akat tego typu!
champolski - ło baben, akat tego typu!

źródło: Tiger-Bonzo

Pobierz
  • Odpowiedz
troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
06.05.2026, 07:37:37 via Wykop
  • 586
@champolski: akat mamy komputer tego typu
  • Odpowiedz
vorky
vorky
01.05.2026, 17:20:30
  • 18
Korona Kielce 1-1 Piast Gliwice | Antonin faul XDDDDDD

https://streamin.link/v/c59a6641

#mecz #meczgif #ekstraklasa #koronakielce #piastgliwice
vorky - Korona Kielce 1-1 Piast Gliwice | Antonin faul XDDDDDD

https://streamin.link...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heremorie
heremorie
01.05.2026, 17:21:08 via iOS
  • 13
@vorky: pan Lyczmański wszystko ładnie wyjaśni w Legia+Extra
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
01.05.2026, 17:24:51 via Wypiek
  • 9
@vorky hahaha ale przekręt
  • Odpowiedz
MrFryteczka
MrFryteczka
01.05.2026, 17:20:45
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bardzospokojnyczlowiek
bardzospokojnyczlowiek
01.05.2026, 17:23:25
  • 12
Przecież powinien puścić grę i ewentualnie sprawdzić na varze, a nie takie rzeczy gwizdać w 93 minucie xD

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

welonka
welonka
welonka
01.05.2026, 17:24:22 via Wykop
  • 0
@bardzospokojnyczlowiek: to nie jest 2-metrowy spalony żeby puszczać grę i potem sprawdzać na Varze
  • Odpowiedz
bardzospokojnyczlowiek
bardzospokojnyczlowiek
Autor
01.05.2026, 17:25:31 via Wykop
  • 0
przecież dobrze widział sytuacje będąc pewnie jakieś 30 metrów dalej


@Michal_LP: jasna sprawa, sędzia sokole oko( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wscieklykabanos
wscieklykabanos
27.04.2026, 10:20:18
  • 2099
#polskiedrogi Ło s-------n. Patrzcie na tego zjeвa.

https://streamable.com/re8fyr

https://x.com/Stop_Cham/status/2048682813999001629
wscieklykabanos - #polskiedrogi Ło s-------n. Patrzcie na tego zjeвa.

https://stream...
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fff112
fff112
27.04.2026, 10:21:42 via Wykop
  • 1697
@wscieklykabanos: przecież to od razu odebrać lejce powinni
  • Odpowiedz
Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
27.04.2026, 10:22:59 via Wykop
  • 1071

Komentarz usunięty przez moderatora

Krs90
Krs90
26.04.2026, 18:00:53
  • 42
#latwogang #wkdzik
ŁO PANIE
Krs90 - #latwogang #wkdzik
ŁO PANIE

źródło: obraz_2026-04-26_200039397

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pernamentnaonuca
pernamentnaonuca
pernamentnaonuca
26.04.2026, 18:22:12 via Wykop
  • 50
@Krs90: fundują raka milionom polskich dzieci to przynajmniej coś odpalą
  • Odpowiedz
tijara435
tijara435
tijara435
26.04.2026, 18:38:24 via Wykop
  • 9
@pernamentnaonuca: tak jak cały przemysł spożywczy? co to za p---------e przygłupa z wykop.pel na kolacje pewnie paróweczki XD
  • Odpowiedz
Bielawski
Bielawski
26.04.2026, 16:20:50
  • 15
#latwogang influencerzy ktorzy nie zdążyli jeszcze zebrać atencji tuż po zobaczeniu ze mozna próbować przez balkon :
Bielawski - #latwogang influencerzy ktorzy nie zdążyli jeszcze zebrać atencji tuż po ...

źródło: 1000007518

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odyn88
odyn88
26.04.2026, 16:16:18
  • 15
gościu na 3 piętro wszedł po balkonach żeby pokazać się na strimie xD to się nazywa atencja final boss

#latwogang
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
26.04.2026, 16:46:22 via Android
  • 0
@Yoshimatsu1209

No nie wiem dla mnie to skok na atencję i podobnie został odebrany dosłownie wszędzie (chat, X, wykop, fb). Mógł przynajmniej uprzedzić w jakiś sposób Bediego czy kogoś na IG.
  • Odpowiedz
GanGLivE
GanGLivE
26.04.2026, 21:07:05 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

SzamanMateusz
SzamanMateusz
26.04.2026, 15:24:51
  • 22
O proszę, jak widać do wykonywania telefonów na rzecz fundacji potrzebny jest iPhone 17 pro max, nie jakieś podstawowe Xiaomi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#latwogang
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

andrewasos
andrewasos
andrewasos
26.04.2026, 15:28:49 via Wykop
  • 1
@andbatros: ta, a daewoo to juz niemal klasa wyższa, widziałeś ich mikrofalówkę?
  • Odpowiedz
Yoshimatsu1209
Yoshimatsu1209
Yoshimatsu1209
26.04.2026, 15:30:22 via Wykop
  • 1
@andbatros: no rzeczywiście, 120-170tys za nowy samochód to auto z wyższej półki XD
  • Odpowiedz
Bela022
Bela022
26.04.2026, 14:00:29
  • 3
#latwogang Ale patostrim sie zaczyna robić
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markotny_Marek
Markotny_Marek
17.04.2026, 04:38:00
  • 1945
Język polski vs zaburzenia psychiczne 😊

#jezykpolski #ciekawostki #heheszki
Markotny_Marek - Język polski vs zaburzenia psychiczne 😊

#jezykpolski #ciekawostki ...

źródło: 7947

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markotny_Marek
Markotny_Marek
Autor
17.04.2026, 04:45:20 via Wykop
  • 312
@Almagest: to dziewczynki.
A chłopcy to "niebinarni" xD
  • Odpowiedz
saib75
saib75
saib75
17.04.2026, 05:42:00 via Android
  • 669
@Markotny_Marek: nasz język jest zaszczepiony. Ma rozsądek w DNA.
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
11.04.2026, 20:35:00
  • 991
Mam wrażenie, że Polskie banknoty są strasznie niedoceniane. Moim zdaniem mają najładniejszy design ze wszystkich walut jakie widziałem. Są kolorowe, ale jednocześnie spójne. Odwołują się do polskiej historii/kultury. A w internecie widzę raczej opinie, że są nudne czy brzydkie i ludzie się podniecają jakimiś bezpłciowymi banknotami z nwm gurwa ptakami na przykład xd.

#pieniadze #banknoty #numizmatyka #niewiemjaktootagowac #polska #zalesie
niedorzecznybubr - Mam wrażenie, że Polskie banknoty są strasznie niedoceniane. Moim ...

źródło: obraz

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pearl_jamik
pearl_jamik
11.04.2026, 20:42:00 via Android
  • 458
@niedorzecznybubr: powinny być goole baby na banknotach to by były ładne tera
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
Autor
11.04.2026, 20:43:55 via Wykop
  • 340
Polskie banknoty nie są kolorowe. Są jednokolorowe


@adrninistrator: mówię o całym zestawie geniuszu. Każdy jest w innym kolorze a jednocześnie mają spójny design.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 659
  • Strona 1 z 659
  • >
  • Wolność, Własność, Sprawiedliwość

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 13.11.2018

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 16.05.2015

    Komentator
  • Kałasznikow
    od 30.04.2017

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 10.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.12.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.10.2018

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 11.08.2014

    Kolarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking