Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
repiv

repiv

Dołączył 13 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33256
  • Znaleziska 13495
  • Mikroblog 19761
  • Obserwujący 20
  • Obserwowane 85
  • Dodane (3324)
  • Komentowane (5018)
  • Plusowane (11419)
repiv
repiv 10 godz. i 26 min temu
  • 11
>6 klasa podsbazy
­>na muzyce trzeba zaśpiewać piosenkę na ocenę
>jak ktoś nie chce śpiewać to może wyrecytować i dostaje 3
>większość chłopaków z klasy recytuje
>nie chciej dostać 3 więc zacznij śpiewać bo lepsza ta chociaż 4
>strasznie fałszuj
repiv - \>6 klasa podsbazy 
­\>na muzyce trzeba zaśpiewać piosenkę na ocenę
\>jak kto...

źródło: Luciano_Pavarotti_2004

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Black_Rabbit_of_Inle
Black_Rabbit_of_Inle
10 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 1
@repiv: imo, raczej #wygryw
  • Odpowiedz
repiv
repiv 23.05.2026, 23:10:01
  • 1
#boks jakby nie wałkowali z wypluciem szczęki to Usyk by to skończył
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DalaCiLama
DalaCiLama
23.05.2026, 23:10:46 via Wykop
  • 3
@repiv: skonczyl by go w 2 sekundy?
  • Odpowiedz
repiv
repiv
Autor
23.05.2026, 23:39:07 via Wykop
  • 0
@DalaCiLama: no, te kilka sekund pozwoliło mu dojść do siebie, błędnik się uspokoił
  • Odpowiedz
repiv
repiv 23.05.2026, 23:09:12
  • 2
#boks ale przerwanie xD ale za to wyplucie szczęki to mu się należało
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dkaab
Dkaab
23.05.2026, 23:15:39 via Wykop
  • 0
@repiv: Jakie wypicie? Dostał taka lute ze mu sama wyleciała.
  • Odpowiedz
repiv
repiv 23.05.2026, 23:00:56
  • 0
#boks Usyk i tak pewnie decyzję dostanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

repiv
repiv 30.04.2026, 21:01:27
  • 85
ale żeby dorosły chłop nie mógł sobie piwa kupić po 22. P------y naród
Miało być kulturalne piwko przy grillu, no ale będzie walenie czystej, bo tylko to mam w barku. Gratuluję walki z alkoholizmem.
#kielce #zalesie #majowka
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teraz_z_kontem
teraz_z_kontem
30.04.2026, 21:05:14 via Wypiek
  • 653
@repiv dorosły chłop to by potrafił takie coś ogarnąć
  • Odpowiedz
Nacr00xx
Nacr00xx
Nacr00xx
30.04.2026, 21:05:34 via Wykop
  • 189
@WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli: ja proponuje też zakaz cukru po 22. bo wiele chorób wynika z tego i ja musze płacić podatki na leczenie takich osób
  • Odpowiedz
repiv
repiv 26.04.2026, 14:00:30
  • 5
atencjusz Karolak przejął finał streama tego chłopaka. Żałosne
#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

repiv
repiv 26.04.2026, 13:53:55
  • 10
#latwogang festiwal reklamowy dla celebrytów, firm i korporacji
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shashek
Shashek
26.04.2026, 13:55:42 via Wykop
  • 0
@repiv: obojętne, ważne że pieniążki wpłacają
  • Odpowiedz
repiv
repiv 26.04.2026, 13:50:23
  • 6
pomoc chorym bardzo szczytny cel, ale czuję straszną niechęć do tych wszystkich celebrytów którzy się tam pojawiają.
#latwogang
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wobbuffet
Wobbuffet
26.04.2026, 13:51:52 via Wykop
  • 0
@repiv: ale lipa, oni też pewnie czują lekkie obrzydzenie w stosunku do ciebie
  • Odpowiedz
repiv
repiv 04.04.2026, 22:50:04
  • 1
DAZN dawajcie ściągnijcie Kliczke z emerytury
#boks
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reju24
Reju24
04.04.2026, 22:52:12 via Wykop
  • 1
@repiv: i gołote
  • Odpowiedz
repiv
repiv 04.04.2026, 22:41:46
  • 6
To wygląda to tak jakby to konferansjer decydował o tym kiedy jest knockdown xD
#boks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

repiv
repiv 04.04.2026, 22:09:09
  • 0
Obstawiam, że Chisora po prostu nie wyjdzie do którejś rundy i tak to się skończy
#boks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

repiv
repiv 04.04.2026, 22:07:08
  • 0
ale g---o
#boks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

repiv
repiv 28.03.2026, 23:02:08
  • 3
to, że Tybura jest 8 w rankingu ciężkiej dużo mówi o jej poziomie xD
#ufc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Januszek_z_Koluszek
Januszek_z_Koluszek
28.03.2026, 23:02:32 via Wykop
  • 2
@repiv: straszny klocek, nawet jak na HW
  • Odpowiedz
repiv
repiv 01.03.2026, 15:38:09
  • 8
Jak można się w 2 meczach w przeciągu 3 dni tak sfrajerzyć? #mecz #bekazjagielloni
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

repiv
repiv 28.02.2026, 21:45:38
  • 6
Trochę prawdy od najlepszego modelu językowego
#4konserwy #polityka #heheszki #konfederacja #braun
repiv - Trochę prawdy od najlepszego modelu językowego 
#4konserwy #polityka #heheszk...

źródło: grok konfederacja

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

repiv
repiv 13.02.2026, 18:01:05
  • 12
#mirkohooligans #radomiak #koronakielce
repiv - #mirkohooligans #radomiak #koronakielce
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

umorusany_w_kale
umorusany_w_kale
13.02.2026, 18:03:38 via Wykop
  • 2
@repiv: w tym busie zmieściło się ich prawie tylu co w maluchu
Kozacka akcja.
  • Odpowiedz
Ejber_z_Fyrtla
Ejber_z_Fyrtla
13.02.2026, 18:56:06 via Wypiek
  • 3
@repiv jak mi z Koroną nie po drodze, tak akcja na plus.
  • Odpowiedz
repiv
repiv 13.02.2026, 17:50:33
  • 0
Szczęście sprzyja lepszym #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

repiv
repiv 13.02.2026, 17:46:32
  • 0
#mecz niby nowy stadion, a murawa jak na Legii
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PolskaC
PolskaC
13.02.2026, 17:53:13 via Wykop
  • 0
@repiv: na Legii przed ostatnim meczem właśnie wymienili murawę xd
  • Odpowiedz
repiv
repiv 10.02.2026, 18:13:51
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

repiv
repiv 10.01.2026, 21:44:27
  • 3
zamiast drzeć mordę na sędziego awanturować się bo takim przerwaniu to siedzą w narożniku ze spuszczonymi głowami. Ja p------ę
#boks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 151
  • Strona 1 z 151
  • >
  • Wolność, Własność, Sprawiedliwość

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 13.11.2018

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 16.05.2015

    Komentator
  • Kałasznikow
    od 30.04.2017

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 10.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.12.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.10.2018

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 11.08.2014

    Kolarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking