Niestety dobrobyt i bezpieczeństwo ma swoją cenę. Gdyby większość cywilizowanego świata podzielała taki pogląd już dawno byłaby podbita przez takich barbarzyńców z Rosji.
Polski medyk w Bachmucie. "Szczęście, jeśli uda się ugrać kolejny dzień życia"

W Bachmucie nie ma skrawka ziemi, który w ciągu doby nie zostałby ostrzelany. Noc jest rozświetlana budynkami, które płoną - opowiada w Polsat News Damian Duda, medyk ochotnik, który jest w środku ostrzeliwanego przez Rosjan miasta. I jak dodaje, cywile mają szczęście, gdy uda im się ugrać kolejny..
z- 87
- #
- #
- #
- #
- #
- #



















PS: widzę szambo wybiło w komentarzach. Zastanawiam się tylko czy są to ruskie trolle czy zwyczajnie idioci...