Siedzę sobie na lotnisku, czytam książkę, no czilera. A za kilka godzin w---------m bo w tym kraju nie da się żyć. Pozdrawiam cieplutko (。◕‿‿◕。)
palmoos via Wykop Mobilny (Android)
źródło: comment_1664579821pifvMeG2UeiE9r4IxuuJTM.jpg
Pobierz
źródło: comment_1661265896TKONDn14ECYfXtxCMnrNir.jpg
Pobierz
źródło: comment_1661265918dMVyn8X3xAAb41QHDeswlP.jpg
Pobierz
źródło: comment_1656088710LVNGiD0kJYc5qV0qdp5RNA.jpg
Pobierz
źródło: comment_1656114397nySTkspjEKoMe4y359WTAD.jpg
PobierzRocznica
od 04.12.2025
Gadżeciarz
od 25.05.2017
Mikroblogger
od 30.08.2020
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
źródło: comment_1665037332Ho1icGezFjb0qlts6TSLl7.jpg
Pobierz