Postanowiłem pograć ewentualnie dostać zawału w #residentevil requiem ale chciałbym ograć tę fabułę możliwie jak najbardziej od początku w najnowszych wersjach gier. Ograć to w kolejności od RE: 2 remake po kolei tak jak to wychodziło czy jest inny lepszy sposób? #pc #ps5 #playstation #steam #gry
@potworniak: skalowanie leveli w AC Odyssey całkowicie dyskwalifikuje u mnie tę grę, dramat. Crimson Desert ma owszem pewne cechy wspólne i również wiele różnorakich wad, ale aż tak ekstremalny grind nie jest wymagany do skończenia gry i to wystarczy do uznania CD za grę lepszą. Odyssey to dla mnie gra absolutnie nie do ukończenia. Już bliżej tego celu byłem przy Valhalli. A platynowanie tych gier wygląda jak rozrywka dla bezrobotnych
Gdzieś słyszałem, że Deamon Souls to najłatwiejszy "souls like" co myślicie? Nigdy nie miałem doczynienia z tego typu grami, a zagrałbym, bo fajny klimacik ma
Jak oceniacie wrażenia z GT7 na PSVR2, ale na padzie? I oglnie grę na padzie? Mam dostęp do VR od znajomego i w sumie pościgałbym się, ale nie chce inwestować kilka tys w kierownicę i fotel. #ps5 #gt7 #granturismo
@sm_m @fiutozord Panowie, czy tylko u mnie ekran na tym vr jest taki troszkę rozmyty? Ta technologia tak ma czy prędzej ja nie potrafię ustawić jak należy i trafić w sweet spot? Jestem zielony jeśli chodzi o vr, zero styczności przedtem.
#xbox #ps5 Warto zmienić XSX na PS5? Generalnie włączę jakąś grę raz na dwa tygodnie na 2h. Ale od kiedy gamepass drogi to jakoś mam wrażenie że na ps5 więcej fajnych gier do ogarania typu GoW, Uncharted.
#polityka #nawrocki #platformaobywatelska Tylko uśmiechnięci mogą się jarać takimi wpisami platformy obywatelskiej, co jakiś czas to wrzucają. Mogli by chociaż napisać ile im podpisał ustaw, ale to mogłoby popalić styki swoim wyborcom ( ͡°͜ʖ͡°) Od początku kadencji podpisał 157 ustaw.
Jestem blisko końca Ghost of Yotei i nie powiem żeby to była droga przez mękę, ale czasami tanizna biję po oczach i uszach - mam na myśli dialogi, samą narrację, słabej jakości tekstury (nie bawię się w oglądanie tekstur przez lornetkę, ale to widać po prostu), czasami dziwne zachowania NPC w misjach. Czuć swego rodzaju budżetowość. Czy ktoś grający w niedługim odstępie w Yotei i Tsushimę jest w stanie powiedzieć czy obie
@oscarwilde666: poza narracją dwójką jest imo pod każdym względem lepsza od jedynki. Narracja była dużo lepsza w GoT. Ale jednocześnie uważam, że dwójka to gorsza gra, bo jest mega wtórna - gra się w to jak w wielkie DLC do jedynki.
@oscarwilde666: Nie grałem w Yotei, ale Tsushima miała grafikę celującą w taką 'malarskość" a nie realizm. Tzn. powierzchnie nie miały dużo detali, były bardzo gładkie. To jest raczej kierunek artystyczny jaki obrali a nie słabe tekstury (no chyba że widzisz ogromne pixele, ja czegoś takiego nie pamiętam w Tsushimie).
Pytanko czy warto kupić ps5 slim za 1150 zł z 2 padami używana jeśli posiadam ps4 pro i Xbox Series X do nowych gier? Myślę czy wogóle jest sens zawracać sobie głowę czy poczekać już na ps6.. Nowe gry mogę ogrywać na Series x a większość exów ps mam już ograne na ps4 pro. Co myślicie? #konsole #xbox #ps4 #ps4pro #ps5 #
@ibeafraidi: taki film interaktywny, gra raczej łatwa, ai przeciwników jak to w Mafii głupkowaty, historia nic odkrywczego, ale spoko. Fajny klimat i niezły dubbing sycylijski. Takie 6/10, spokojnie do przejścia (zwlaszcza że krótka) i sprzedania.
@potworniak: level scalling w odyssey mnie zabił dosłownie w połączeniu z wtórnością, w valhalii dłużej wytrzymałem, ale i setting bardziej mi pasował.
Kilka miesięcy temu stwierdzono u mnie ADHD i dostałem metylofenidat do sprawdzenia. Ogólnie działa. Jednak podejrzewam u siebie jeszcze tego drugiego wilka, mianowicie autyzm. W lekkim stopniu ale są ku temu przesłanki, że jednak jest (niektóre symptomy podczas diagnozy adhd były lekko niejasne).
Podczas brania leków zauważyłem, że przeskadzajki typowe dla adhd są tłumione (co już samo w sobie jest sukcesem bo zwyczajne kiedyś to było dla mnie normalne, choć niekoniecznie dla
@scomander: polecam nawet i samą świadomość jeśli finansowo nie jest to duży ciężar (diagnoza raczej droższa niż ADHD). Łatwiej też o orzeczenie o niepełnosprawności (zależnie od sytuacji życiowej może się przydać całkiem znacząco jak i wcale). Ja nie żałuję diagnozy.
Nie wiem czym się podniecają ludzie. Społeczność PC, która nie lubi przeważnie konsolowcow, nagle podnieca się, bo będzie miała.... Konsolę!!! 25 lat marudzenia, śmiania się z konsol, które już na premierę są słabsze od PC, które przez kolejne 5-7 lat będą miały te same bebechy, które wymagają kompromisów graficznych, aby gra płynnie chodziła, konsole i nagle...
@vartan: dokładnie tak xD a konsolowcy uwielbiający proste plug and play na pewno docenią i będą zachwyceni grzebaniem w gogach i epicach przez protona i inne narzędzia xdd sprzęt co najwyżej dla bardzo wąskiej niszy graczy i tyle, niszczy mnie to "steam wygrał wojnę konsolową" i inne xD
@szyderczy_szczur: nie, i nie ogarniam przesadnej podjarki zwłaszcza wśród twórców youtubowych xD szczególnie tych ogarniętych, np. Rysław. Jakąś niszę sobie na pewno ten sprzęt wywalczy, ale bez przesady xD choć wiadomo że mocne tytuły i tezy lubią się klikać
#pc #ps5 #playstation #steam #gry