Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
orbitowski

orbitowski

Dołączył 8 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4737
  • Znaleziska 1417
  • Mikroblog 3320
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 114
g.....r
g.....r
konto usunięte 24.06.2022, 08:42:49 via iOS
  • 0
jaki sklep w #holandia jest odpowiednikiem Saversa z #uk gdzie kupie tanio rzeczy do higieny i ogolem takie bzdety?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orbitowski
orbitowski 24.06.2022, 18:11:26 via iOS
  • 0
@galaxybear: wiedziałem , ze w końcu wylądujesz w Amsterdam wciąga mnie
  • Odpowiedz
pshemeq
pshemeq
24.06.2022, 04:28:18 via Wykop Mobilny (Android)
  • 94
Dziś przemieszczanie po mieście może być utrudnione... #bydgoszcz #perlapulnocy
pshemeq - Dziś przemieszczanie po mieście może być utrudnione... #bydgoszcz #perlapul...

źródło: comment_1656044898fTIN9xJY61glvEsaQLQOmq.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orbitowski
orbitowski 24.06.2022, 06:18:12 via iOS
  • 7
Irex - trans xD
  • Odpowiedz
orbitowski
orbitowski 12.06.2022, 11:49:24 via iOS
  • 1
Ceny rzeczywiście w------o w kosmos w #uk
orbitowski - Ceny rzeczywiście w------o w kosmos w #uk

źródło: comment_1655034563qE72IJ2IZ0H9OlBg4DMyOR.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orbitowski
orbitowski
Autor
12.06.2022, 12:16:31 via iOS
  • 1
@orbitowski: fajny taki grzebyczek, ja mam taki mały do czesania szczurow.


@CherryJerry: xD
  • Odpowiedz
orbitowski
orbitowski
Autor
12.06.2022, 12:17:33 via iOS
  • 0
@orbitowski: Co to za przedmiot?


@maybe: Nie jestem do końca pewien, wyglada jak mały grzebyczek.
  • Odpowiedz
orbitowski
orbitowski 11.06.2022, 15:56:14 via iOS
  • 1
Halo Mirki #uk. Proszę o polecenie jakiekolwiek top up apki na #ios realizującej połączenia telefoniczne do Polski. Do tej pory korzystałem z Talk360 , ale zeszło na psy. Dramatyczna jakość połączenia. Szukam zamiennika, a płacić £0.20 za minutę połączenia z o2 nie uśmiecha mi się.
orbitowski - Halo Mirki #uk. Proszę o polecenie jakiekolwiek top up apki na #ios real...

źródło: comment_1654963110bjacnXy95z0siqNEDYkFHG.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orbitowski
orbitowski
Autor
11.06.2022, 16:02:44 via iOS
  • 0
@SamaSame:

@orbitowski: polska karta i wifi call może być play, płacisz jak byś wykonywał połączenie w Polsce


@SamaSame: bardzo dziękuje, ale tak jak napisałem powyżej interesuje mnie aplikacja na ios pozwalająca na wykonywanie połączeń telefonicznych do Polski czy gdziekolwiek indziej, korzystając z wifi albo 4g.
  • Odpowiedz
orbitowski
orbitowski
Autor
11.06.2022, 16:27:51 via iOS
  • 0
@orbitowski: To iphon nie pozwala na zainstalowanie wynalazku znanego na androidzie pod nazwą WhatsApp lub Signal? Rozmawiam z dowolnym numerem w dowolnym kraju po łączu internetowym i nie płacę nic.


@Wiskoler_double: Pozwala. Ktos do kogo dzwonię nie jest użytkownikiem whatsapp ani Signal. Posiada zwykły stacjonarny osiemnastowieczny telefon na korbkę z okrągła tarczą do wybierania numerów, przypominający ten ze zdjęcia.
orbitowski - > @orbitowski: To iphon nie pozwala na zainstalowanie wynalazku znanego ...

źródło: comment_1654964871k1LT2o7hpinxf5TvDu0x1w.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
orbitowski
orbitowski
Autor
11.06.2022, 16:40:30 via iOS
  • 0
@orbitowski: próbowałeś kiedyś dzwonić że Skype? Pamiętam, że kiedyś zdarzyło mi się kilka razy dzwonić na numer domowy w Polsce


@today: Nie, nie próbowałem. Obczaje skype. Zupełnie zapomniałem o tej aplikacji. Z reszta nie tylko ja. Bardzo dziękuje.
  • Odpowiedz
orbitowski
orbitowski
Autor
11.06.2022, 16:51:42 via iOS
  • 1
@orbitowski: Tak jak ktoś tu już pisze, Skype, ale na stacjonarne numery jest płatny. Pozostaje jeszcze telefonia internetowa voice over IP. Wykupujesz polski numer stacjonarny, instalujesz odpowiednią aplikacje na smartfonie i dzwonisz, opłaty zazwyczaj tańsze niż połączenia lokalne.


@Wiskoler_double: Dziękuje. Skype wydaje się być dla mnie strzałem w dziesiątkę. Sprawdziłem pobieżnie i można doładowywać konto. Nie potrzeba wykupować abonamentu. Ciekawe jak z jakością połączeń. Kłaniam się @today
  • Odpowiedz
orbitowski
orbitowski
Autor
11.06.2022, 17:06:26 via iOS
  • 2
@today:

@orbitowski: daj znać czy działa :) tak jak pisałam, bardzo dawno tego używałam więc nie wiem jak teraz z jakością.


@today: Żebyś wiedziała, że dam znać . Dzięki xD
orbitowski - @today: 
 @orbitowski: daj znać czy działa :) tak jak pisałam, bardzo da...

źródło: comment_16549671865wd1YEUAUZ5P2qioduEzhR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
orbitowski
orbitowski
Autor
11.06.2022, 18:54:21 via iOS
  • 1
@orbitowski: o2 ma chyba jakiś bolt on na tanie połączenia do PL, sprawdzałeś?


@Euthymol: Sprawdzałem. +£3 do rachunku co miesiąc + VAT i inne duperele. Dzwonię od czasu do czasu, wiec nie urządza mnie ta opcja.
  • Odpowiedz
orbitowski
orbitowski
Autor
12.06.2022, 09:35:40 via iOS
  • 0
@maybe: @naimad77: dziękuje
  • Odpowiedz
4ntymateria
4ntymateria
10.06.2022, 15:30:43 via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
A Wy z jakimi oliwkami wolicie, z zielonymi czy z czarnymi?
#jedzenie
#jedzzwykopem
4ntymateria - A Wy z jakimi oliwkami wolicie, z zielonymi czy z czarnymi?
#jedzenie
#...

źródło: comment_1654875043XiPOG3DtbL76iBrBPOzDpq.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orbitowski
orbitowski 10.06.2022, 20:01:32 via iOS
  • 1
@4ntymateria: ze srakimi. Takie japońskie
  • Odpowiedz
orbitowski
orbitowski 04.06.2022, 20:55:48 via iOS
  • 0
Co to kurła za pato tag znowu #highleague ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neaopoliti
Neaopoliti
04.06.2022, 20:56:41
  • 4
@orbitowski: W warunkach rzeczywistości przedwrześniowej dla pionu ogólnego regresu tak ekonomicznego jak i spoleczno-politycznego. I to zarówno w warstwie pryncypiów merytorycznych jak i głęboko zacofanej warstwie sanacyjnej infrastruktury.
  • Odpowiedz
m.....e
m.....e
konto usunięte 04.06.2022, 20:57:04
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
03.06.2022, 16:50:27 via AMWv2
  • 13
#anonimowemirkowyznania
Mirki, jest taka sprawa. Mam umowę na wynajem mieszkania na czas nieokreślony do końca tego roku a chce się ewakuować z mieszkania teraz. Janusz sapie, ze muszę zostać do końca roku albo mu płacić bo mamy umowę xDDDD Ja s--------m z tego mieszkania tak czy siak, ale Janusz pewnie z-----e mi kaucje. I tutaj mam do Was pytanie, jaka niespodziankę zostawić s---------i na moje odejście ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orbitowski
orbitowski 03.06.2022, 22:32:37 via iOS
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Normalnie robisz dziurę w ścianie i wstawiasz przebite jajko. Po jakimś czasie smród będzie czuć wszędzie. Nie do udowodnienia. Powodzenia!
  • Odpowiedz
I.....a
I.....a
konto usunięte 03.06.2022, 12:51:25 via Wykop Mobilny (Android)
  • 486
Lista największych cucków z popkultury. Ja zacznę
#kino #film #seriale #gry
I.....a - Lista największych cucków z popkultury. Ja zacznę
#kino #film #seriale #gry

źródło: comment_1654260685KiZKlr9jOcKtt8n9w3McR6.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orbitowski
orbitowski 03.06.2022, 18:54:12 via iOS
  • 3
orbitowski

źródło: comment_1654282452h0lBUwLTUTSxr3G4xX1lB7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ffallen
ffallen
ffallen
01.06.2022, 19:18:15
  • 8
Na żywo ogląda prawie 3 miliony widzów - jaki jest rekord wszechczasów Youtube?
#johnnydepp #procesdeppa #amberheard
ffallen - Na żywo ogląda prawie 3 miliony widzów - jaki jest rekord wszechczasów Yout...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orbitowski
orbitowski 01.06.2022, 19:27:20 via iOS
  • 0
Yes yes yes
  • Odpowiedz
anonymous_derp
anonymous_derp
anonymous_derp
28.05.2022, 10:13:53
  • 300
Dzisiejsze śniadanie: Ziemniaki.

Do czarnolistowania: #lowfatderp #ziemniakiwez

#lowfat #highcarb #gotujzwykopem #jedzzwykopem
anonymous_derp - Dzisiejsze śniadanie: Ziemniaki.

Do czarnolistowania: #lowfatderp...

źródło: comment_1653732817rI4ZmKvDC4YQudmKLJ13FK.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orbitowski
orbitowski 28.05.2022, 14:39:08 via iOS
  • 1
@anonymous_derp: Jak długo jeszcze masz zamiar jeść ziemniaki na śniadanie?
  • Odpowiedz
Szopin
Szopin
21.05.2022, 23:38:59 via Android
  • 19
Uważacie że spoko zdjęcie udało mi się ustrzelić czy raczej takie średnie?
Szopin - Uważacie że spoko zdjęcie udało mi się ustrzelić czy raczej takie średnie?

źródło: comment_1653176338Mni0tRxL13s2AVk6sEuFjl.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orbitowski
orbitowski 21.05.2022, 23:46:36 via iOS
  • 1
Spoko. Gdzie strzeliłeś?
  • Odpowiedz
MarianoaItaliano
MarianoaItaliano
18.05.2022, 03:35:46
  • 824
#dziendobry wszystkim, nie mogłem spać więc powstał oto ten wpis:

Około dwa tygodnie temu dodałem ten mocny wpis opisujący moje perypetie z zarezerwowaniem terminu wizyty w konsulacie w Londynie celem wyrobienia paszportu. Nie udało się do dzisiaj.

Otóż uzupełniając przyczyny niemożności zabukowania terminu - wczoraj ambasada wydała specjalne oświadczenie w którym w zasadzie przyznali że są hakowani przez koników oferujących te terminy za opłatą. I faktycznie – wizyta na FB,
MarianoaItaliano - #dziendobry wszystkim, nie mogłem spać więc powstał oto ten wpis: ...

źródło: comment_1652844850TriV7A4gtq3x01Qjc5LGPF.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orbitowski
orbitowski 18.05.2022, 05:53:40 via iOS
  • 9
@MarianoaItaliano: Wielkie dzięki, że poruszasz ten temat. Swojego czasu, a było to ze dwa lata temu miałem dokładnie ten sam problem z konsulatem w Manchester. Widać, że kompletnie nic się nie zmieniło. Może się uda to nagłośnić.
  • Odpowiedz
orbitowski
orbitowski 07.05.2022, 11:13:50 via iOS
  • 59
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

motoinzyniere
motoinzyniere
30.04.2022, 17:09:38 via iOS
  • 0
Od jakiego poziomu LTV banki już nie chcą robić refinansowania kredytu (remortgage)? Obiło mi się o uszy 40% czy ktoś jest w stanie potwierdzić/zaprzeczyć? #uk
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orbitowski
orbitowski 30.04.2022, 18:57:42 via iOS
  • 0
@motoinzyniere: jestem pewien, że jak zadasz dokładnie to samo pytanie na tym forum to dostaniesz konkretną odpowiedź.
  • Odpowiedz
porn
porn
29.04.2022, 14:30:58
  • 2145
Wizualizacja ponad 7 lat historii wykopu
Zrobiłem animację pokazującą jak zmieniała się popularność tagów na wykopie na przestrzeni lat. Popularność liczona jest jako łączna liczba wpisów na mirko oraz znalezisk, które użyły tagu w danym miesiącu. Animacja pokazuje 20 najpopularniejszych tagów w okresie od stycznia 2015 do teraz.

#ciekawostki #wykop #datascience #wizualizacjadanych
porn - Wizualizacja ponad 7 lat historii wykopu
Zrobiłem animację pokazującą jak zmi...
  • 175
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orbitowski
orbitowski 29.04.2022, 20:42:01 via iOS
  • 0
@porn: OPie, miej litość, 54,9 MB


Po wrzuceniu do programu optymalizującego wyszło 13,7 MB (-74,9) bez żadnych strat jakości

@chigcht: nastepnym razem sam wrzuć swój zoptymalizowany kontent
  • Odpowiedz

1

Musk kupuje Twitter za $44bn

Opis musi być

orbitowski
z
independent.co.uk
dodany: 25.04.2022, 19:15:29
  • 0
  • #
    musk
  • #
    twitter
  • #
    swiat
Nestoreish
Nestoreish
Nestoreish
17.04.2022, 12:15:18
  • 0
Mirki planuję zakup jakiegoś wozidła do pracy za okolo 1,5k funtów i zastanawiam sie czy warto brać auto z komisu. Rynek samochodów wygląda tu raczej inaczej niz w Polsce, czy nawet w Niemczech więc jest nadzieja ze nie są to same janusze naciągacze. Znajomi z autami z komisu sa zadowoleni, a rynek jest w miarę przesycony samochodami więc teoretycznie powinni konkurować jakością... Proszę o opinie
#uk #anglia
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orbitowski
orbitowski 17.04.2022, 13:35:35 via iOS
  • 1
@Nestoreish: Januszy w jukeju tyle samo co w Polsce, a może i nawet więcej. Komisy tylko lepiej opakowane na zewnątrz. Za £1.5k ciężko będzie znaleźć solidny samochód, ale rodzynki zdarzają się od czasu do czasu. Pamiętaj, że w większości przypadków kupujesz samochód jako „sold as seen”. Gwarancje, która możesz dodatkowo wykupić kupując samochód od handlarza włożyłbym między bajki. Polegaj bardziej sam na sobie kupując jakikolwiek samochód, korzystając z własnego doświadczenia
  • Odpowiedz
Euthymol
Euthymol
16.04.2022, 18:23:43
  • 0
Ktos wie o co chodzi? Druga stacja w pobliżu 5 mil i nie ma paliwa? #londyn #uk
Euthymol - Ktos wie o co chodzi? Druga stacja w pobliżu 5 mil i nie ma paliwa? #londy...

źródło: comment_1650133416YT0H9RE0h56Od2olDYGLhf.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

orbitowski
orbitowski 16.04.2022, 20:53:37 via iOS
  • 1
@Euthymol: Bank holiday. Duże zapotrzebowanie mała podaż.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 22
  • Strona 3 z 22
  • >
  • W warunkach rzeczywistości przedwrześniowej dla pionu ogólnego regresu tak ekonomicznego jak i spoleczno-politycznego. I to zarówno w warstwie pryncypiów merytorycznych jak i głęboko zacofanej warstwie sanacyjnej infrastruktury.

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.05.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.08.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.03.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking