Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
nymx23

nymx23

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13
  • Znaleziska 3
  • Mikroblog 10
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
Pluteon05
Pluteon05
Pluteon05
10.06.2026, 18:44:48
  • 6
#gothic Dobra jestem po przejściu i grę oceniam na 8/10 ale ze względu na błędy i glitche ocenie ją na 6/10. Grałem na PS5 i mimo iż pokonałem Śniącego to nie przeszłem gry , ale o tym napisze niżej

Na plus
-Świat , ładnie wygląda i wiernie odwzorowali świat
-Walka , jest dość wymagająca jak w Gothic i powiem ze nawet bardziej
-Pewne zmiany w fabule jak w królową pełzaczy ,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nymx23
nymx23 10.06.2026, 18:46:47 via Wykop
  • 0
@Pluteon05: jak z płynnością gierki?
  • Odpowiedz
nymx23
nymx23 10.06.2026, 18:38:20
  • 0
siema widziałem że dodali patcha do konsoli, że można podkręcić fpsy i ogólnie ma być lepiej niż kompromitujące 30. Ktoś jest w stanie powiedzieć, czy to coś dało?
#gothic
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sai50
Sai50
11.06.2026, 05:29:16 via Wykop
  • 0
@nymx23: podobno gra trzyma 40-50 fps i że to lepiej niż 30 fps ale dalej czasami są jeszcze przycinki
  • Odpowiedz
nymx23
nymx23 05.06.2026, 17:37:39
  • 0
#gothic gra ktoś na zwykłym ps5? jak klatkarz?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nymx23
nymx23
Autor
05.06.2026, 17:44:48 via Wykop
  • 0
@Fox7er: o kurde nie wiedizalem ze az tak zle
  • Odpowiedz
nymx23
nymx23 01.06.2026, 10:26:15
  • 1
#gothic
siema wiecie moze gdzie zamowic goticzka remake tak zeby na 100% móc zagrać na premiere? Przez świeto w czwartek z tego co sie orientuje większość sklepów dopiero w piątek wysyła.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uuroboros
Uuroboros
03.06.2026, 18:21:32 via Wykop
  • 0
@rzepa_malino_a: trzeba byc debilem zeby byc hazardzistą
  • Odpowiedz
rzepa_malino_a
rzepa_malino_a
03.06.2026, 22:21:27 via Wykop
  • 0
@Uuroboros: 👏👏👏
  • Odpowiedz
nymx23
nymx23 19.04.2026, 12:18:53
  • 2
Planuje wzbogacić moją skromną siłownie o wyciąg z opcją góra-dół, czy jest ktoś, kto jest w stanie coś polecić? Budżet do 1k, ciężary nie beda tam latać wieksze niz 100kg wiec mysle ze cos sensownego jestem w stanie zakupic.
Zastanawiam sie nad takim (Wyciąg górny i dolny do ściany MH-W101 2.0 - Marbo Sport) bądź takim (Wyciąg montowany do ściany (górny i dolny) Gorilla Sports) ten 2gi na pewno solidniejszy, a wy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rydzykant
rydzykant
rydzykant
04.05.2026, 21:38:04 via Wykop
  • 0
@nymx23: kupiłeś coś?
  • Odpowiedz
nymx23
nymx23 21.03.2026, 13:36:58
  • 1
Jak zapatrujecie się na ceny telewizorów OLED w najbliższym okresie czasu? Premiera nowej serii LG za pasem, dopiero co był okres promek na serie 2025, konkurencji nie śledziłem, a w zasadzie powinienem. Ciekawi mnie, czy będzie to tanieć, czy jak mawiał klasyk tanio to już było.

#telewizory #oled #lg #tv #telewizor
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojos
kojos
06.04.2026, 10:03:55 via iOS
  • 0
@niegwynebleid: wybrałbyś coś innego ?
  • Odpowiedz
niegwynebleid
niegwynebleid
06.04.2026, 10:15:20 via Wykop
  • 1
@kojos: nie. Oled to król czerni i gdy masz kadry z ciemnej nocy na 83 zaciemnionych calach to jest rzeczywiście ciemno.
Jedynie stuttering jest minusem technologii i pewnie bawiąc się opcjami mógłbym go trochę zniwelować.
No i ja oglądam tylko nocą. W dzień na pewno mniej przyjemnie się ogląda nawet jasne filmy ze względu na okno naprzeciwko - bez okna naprzeciwko byłoby super.
  • Odpowiedz

9

Elektrycy i hydraulicy elitą rynku pracy, nie programiści. Wszystko przez AI

Elektrycy i hydraulicy elitą rynku pracy, nie programiści. Wszystko przez AI

Choć rozwój AI kojarzy się głównie z programistami, inżynierami danych, rzeczywistość budowy centrów danych wygląda zupełnie inaczej. Jak opisuje Wired, największym problemem inwestorów staje się dziś brak elektryków, hydraulików oraz specjalistów od systemów ogrzewania i klimatyzacji.

FredOnizuka
z
ithardware.pl
dodany: 05.02.2026, 15:57:43
  • 18
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    programista
  • #
    elektryka
  • #
    hydraulika
  • #
    praca
nymx23
nymx23 06.02.2026, 03:18:29 via Wykop
  • 2
@kwanty: Co do robotyzacji tych zawodów myślę, że głównym problemem jest manualność maszyn. Stworzenie, a co dopiero masowa standaryzacja tak zaawansowancyh biomechanicznie urządzeń to koszta, które w porównaniu do nawet najwyższych stawek fachowców są po prostu skrajnie nieopłacalne.
nymx23
nymx23 06.02.2026, 19:47:49 via Wykop
  • 1
@kwanty: Znam prace fizyczno-techniczną dosyć dobrze i wiedząc do jakich pozycji nieraz trzeba się wymusić, jak bardzo zwinność i zaawansowanie ludzkiego ciała przyczynia się do wykoniania roboty, a zwłaszcza przy konserwacjach starych instalacji itp naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić żeby taniej wyszło wynająć / użyć a w zasadzie to stworzyć taką maszynę niż człowieka. Te urządzenia które widziałem nawet nie zbliżają możliwością elastyczności ciała,a cena i zaawansowanie komponentów jest bajońska.
nymx23
nymx23 23.02.2026, 16:54:59 via Wykop
  • 1
@kwanty: Cały czas pozostaje argument najbardziej pragmatyczny a mianowicie koszta.
nymx23
nymx23 24.09.2025, 15:23:47
  • 0
Czy finasteryd jest często stosowanym lekiem przez mężczyzn jako sposób radzenia sobie z łysieniem androgenowym? Jak myślicie, jaka część mękiego społeczeństwa stosuje ten lek?
Ostatnio zaczałem się nad tym zastanawiać, odkąd sam rozważam rozpoczęcie leczenia, zacząłem niemal obsesyjnie zwracać uwagę na linie włosów innych mężczyzn. Bardzo dużo jest osób z tym problemem, stadia łysienia są różne jednak grupa która ma dobrą linie włosów również jest znaczna, powiedziałbym że około 40%. Zastanawia mnie,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzmaragdowySmok
SzmaragdowySmok
24.09.2025, 16:15:06 via Wykop
  • 0
@nymx23: poniżej 1 procenta W męskiej populacji.
  • Odpowiedz
Estetykatopodstawa
Estetykatopodstawa
24.09.2025, 16:52:13 via Wykop
  • 1

Komentarz usunięty przez moderatora

nymx23
nymx23 16.09.2025, 03:52:34
  • 0
Mógłbym prosić o pw osobę która w ostatnim czasie uzyskała receptę po raz 1szy?
#finasteryd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nymx23
nymx23 13.09.2025, 15:06:07
  • 1
no i nastraszyli chłopa z tą kreatyną, że podwyższa ryzyko wypadania włosów, aż przestałem brać. Faktycznie odkąd biorę kreatyne ( 2 lata +/- ) zakola nieco się powiększyły, nie wiem na ile to koreluje z kreatyną tak naprawdę, jest niby tylko jedno badanie, ale to wciąż jakiś dowód. A Wy jakie macie podejście? Jako natural po 2 latach i tak już pogodziłem się z faktem, że nie osiągnę "przeciętnej" z perspektywy social
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

onepnch
onepnch
13.09.2025, 15:35:24 via Wykop
  • 8
no i nastraszyli chłopa z tą kreatyną, że podwyższa ryzyko wypadania włosów


@nymx23: XDDDD
  • Odpowiedz
elsajko
elsajko
14.09.2025, 11:01:59 via Wykop
  • 0
@onepnch: się kurna śmiejesz, ja nie mam tendencji do wypadania włosów, a jak kilka miesięcy temu po latrach wróciłem do treningu siłowego i wszedłem na kreatynę to bardzo szybko zaczęły mi lecieć, odstawiłem i jakoś nie wypadają. A trenuję dalej, białko i adaptogerny jakieś biorę i wtedy też brałem. Przypadek? Nie sądzę:) Nie to że mi się zrobiły większe zakola, bo szybko przerwałem ale po prostu mi wypadały jak nigdy
  • Odpowiedz

Kedar

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia