Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
njay

njay

Dołączył 10 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12764
  • Znaleziska 743
  • Mikroblog 12021
  • Obserwujący 27
  • Obserwowane 52
hdeck
hdeck
26.09.2025, 16:20:51
  • 29
68 601 - 230 = 68 371
Data donacji - 26.09.2025
Rodzaj donacji - osocze
Miejsce donacji - RCKiK Wrocław
Grupa krwi - B Rh+
Prywatny licznik - 10910 ml
hdeck - 68 601 - 230 = 68 371
Data donacji - 26.09.2025
Rodzaj donacji - osocze
Miejs...

źródło: a9dae14f61fc914055f41cd53

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 26.09.2025, 19:06:16 via Android
  • 0
@hdeck Czy wbicie igły boli bardziej niż przy pobieraniu krwi do badań? Bo bym może zaczął oddawać, ale się boję bólu przy wielkiej igle
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
24.09.2025, 16:26:34
  • 269
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 24.09.2025, 20:30:32 via Android
  • 0
@robertkk To już wiemy czemu nagle Trump taki proukraiński
  • Odpowiedz
abwgd
abwgd
abwgd
21.09.2025, 21:17:55
  • 32
Gdy jakaś różowa posiadająca dziecko pisze o sobie to prawie zawsze w pierwszym zdaniu, pierwszych słowach leci tekst "jestem mamą", a gdy pracuje to leci tekst "jestem pracującą mamą". Niebywałe osiągnięcie.
Gdy niebieski posiadający dziecko pisze o sobie to na początku podaje w jakiej branży pracuje, a na samym końcu podaje tekst "jestem ojcem", albo w ogóle go nie podaje.
W ogóle kojarzycie jakiegokolwiek niebieskiego, który napisałby "jestem pracującym ojcem"? xd

To
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 22.09.2025, 09:14:08 via Android
  • 1
@abwgd Niebywałe, że dla wykopków duma z prowadzenia szczęśliwego życia rodzinnego jest powodem do rzucania obelg
  • Odpowiedz
njay
njay 22.09.2025, 12:23:25 via Android
  • 0
@njay zabolało, bo twoja żona tak się przedstawia?

Ziomuś nawet nie wiem jak to skomentować XD Nie, nie przedstawia się tak, ale jakby się tak przedstawiała to bym się bardzo cieszył, że ważniejsi dla niej są czlonkowie rodziny i relacje z ludźmi niż nazwa stanowiska w kołchozie XD
  • Odpowiedz
njay
njay 22.09.2025, 12:43:40 via Android
  • 0
@abwgd Jeżeli kogoś nie obchodzi, kim jest dana osoba, to po co w ogóle się przedstawiać?
  • Odpowiedz
Anoniemamowy
Anoniemamowy
18.09.2025, 04:44:54
  • 926
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 234
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 18.09.2025, 06:10:53 via Android
  • 68
@Anoniemamowy Nie baby tylko te 3 baby
njay - @Anoniemamowy Nie baby tylko te 3 baby

źródło: temp_file2175273931213082588

Pobierz
  • Odpowiedz
cyckiseusmasz
cyckiseusmasz
cyckiseusmasz
14.09.2025, 10:53:49
  • 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 14.09.2025, 12:44:47 via Android
  • 22
@cyckiseusmasz To były polskie drony, żeby Trump nie zabrał żołnierzy
njay - @cyckiseusmasz To były polskie drony, żeby Trump nie zabrał żołnierzy

źródło: temp_file5762992022270186248

Pobierz
  • Odpowiedz
ameneos
ameneos
14.09.2025, 10:03:42
  • 165
#ptaki #zwierzaczki #przyroda #zwierzeta #ciekawostki
ameneos - #ptaki #zwierzaczki #przyroda #zwierzeta #ciekawostki

źródło: temp_file2687966279841235268

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 14.09.2025, 11:33:38 via Android
  • 9
@ameneos Biegus Wielgus
  • Odpowiedz
njay
njay 14.09.2025, 06:32:32
  • 34
Szacuje się, że średnie zużycie papieru toaletowego przez statystycznego człowieka kręgu cywilizacji zachodniej wynosi około 3 rolki miesięcznie (średniej wielkości, jak na załączonym zdjęciu)
njay - Szacuje się, że średnie zużycie papieru toaletowego przez statystycznego człow...

źródło: temp_file2188219948941100349

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay
Autor
14.09.2025, 09:59:51 via Android
  • 1
@6th_Sense Dla człowieka z kręgu cywilizacji wschodniej brakuje danych na ten temat z powodu braku posiadania muszli klozetowych w statystycznym lokum
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
11.09.2025, 16:27:15
  • 10
słuchawki z najlepszym ANC bez podziału na kategorie wagowe i finansowe no bez żadnych kompromisów to...?
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 11.09.2025, 18:59:14 via Android
  • 1
@Soothsayer Żaden ANC ci tak nie wyciszy jak słuchawki BHP nawet takie za 20zł. Połączenie dobre słuchawki douszne + nauszne słuchawki BHP i jedyne co słyszysz to to co ci dostarcza przewodnictwo kostne, ale tego nie oszukasz
  • Odpowiedz

599

Holenderski myśliwiec pomógł Polsce w zestrzeliwaniu rosyjskich dronów

Pokaż treści 18+

Holenderski myśliwiec pomógł Polsce w zestrzeliwaniu rosyjskich dronów

Artykuł po angielsku

lewoprawo
z
nltimes.nl
dodany: 10.09.2025, 10:10:44
  • 126
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    holandia
  • #
    nato
  • #
    lotnictwo
njay
njay 10.09.2025, 13:52:10 via Android
  • 33
@BedzinGurom Polski generał podjął decyzję

615

Za pozwoleniem służb

Za pozwoleniem służb

Wszechobecne pouczenia powodują, że ludzie uważają jazdę po chodniku pod same drzwi za coś normalnego. Dwadzieścia lat tak jeżdżą! I to pod drzwiami komisariatu. A policjanci o wszystkim wiedzą i również uważają to za normalne. Kierujący jest zszokowany, że pieszy może stać na chodniku CELOWO. Złoży

panDocent
z
youtube.com
dodany: 07.09.2025, 07:02:27
  • 275
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    policja
njay
njay 07.09.2025, 17:28:28 via Android
  • 3
@Harnol Zawsze można włączyć awaryjne, wtedy przepisy prawa nie obowiązują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Arbuzlele
Arbuzlele
05.09.2025, 01:14:57
  • 129
Coraz cięższe te zadania ( ͡º ͜ʖ͡º)
Arbuzlele - Coraz cięższe te zadania ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: temp_file5841900063426659951

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 05.09.2025, 05:57:18 via Android
  • 2
@Arbuzlele Autor książki kręci korbą
  • Odpowiedz

1495

mStłuczka już w mObywatelu. Koniec papierowych formalności po kolizji drogowej

mStłuczka już w mObywatelu. Koniec papierowych formalności po kolizji drogowej

Ministerstwo Cyfryzacji wprowadza mStłuczkę . Od 1 września br. najważniejsze formalności po zdarzeniu drogowym, czyli spisanie oświadczenia i zgłoszenie szkody ubezpieczycielowi, można załatwić przez aplikację, bez papieru i z taką samą mocą prawną, jak w przypadku papierowych dokumentów.

konto usunięte
z
gov.pl
dodany: 01.09.2025, 12:45:13
  • 185
  • #
    mobywatel
  • #
    technologia
  • #
    samochody
  • #
    polska
  • #
    informatyka
  • #
    ciekawostki
njay
njay 01.09.2025, 14:33:49 via Android
  • 3
@virescens mKamerka - możliwość nagrywania live zdarzeń drogowych i ich analiza przez AI, automatyczne wykrywanie wykroczeń (również twoich), cashback 10%

540

Ukrainka radzi jak szybko zalegalizować pobyt w Polsce - szukać Polaków do ślubu

Pokaż treści 18+

Ukrainka podpowiada swoim rodaczkom jak po wecie Nawrockiego ekspresowo zalegalizować pobyt w Polsce: trzeba szukać Polaków do ślubu to teraz najszybszy "program legalizacji pobytu".

Czolgowy_tank
z
x.com
dodany: 27.08.2025, 21:04:01
  • 215
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    heheszki
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
  • #
    pdk
njay
njay 28.08.2025, 12:32:11 via Android
  • 2
@gorzki99 Małżeństwo bez miłości to brzmi jak świetny plan bez najmniejszych wad :)
PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
20.08.2025, 22:33:36
  • 33
po dwóch miesiącach dotarłem do pani okulistki, powiedziała, że ten mój ból silny oka i wymioty przez 3 godziny co kilka miesięcy, to ona nie wie skąd, ona tam nic nie widzi (hehe), może migrenowe, na kontrolę za dwa miesiące umówion, jak będzie w między czasie kolejny atak to mam obserwować czy to w małym punkcie jest czy promieniuje i gdzie to dokładnie jest
niby wiedziałem, ale tak dużo czasu mija, że
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 21.08.2025, 04:23:23 via Android
  • 0
@PorzeczkowySok Jedz na sor następnym razem, z takimi objawami cię przyjmą i zrobią od razu komplet badań. Tylko nie mów że to masz od dłuższego czasu
  • Odpowiedz
szynszyla2018
szynszyla2018
20.08.2025, 19:09:04
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 21.08.2025, 04:06:38 via Android
  • 2
@Nutellowa Pakiet badań to nie prezent dla chłopa tylko dla jego żony, ogarnijcie się. To tak jakby kobiecie kupić kurs doszkalający z kierowania pojazdów
  • Odpowiedz

609

Czy Nigeria zaleje Europę? Tykająca bomba Afryki

Pokaż treści 18+

Czy Nigeria zaleje Europę? Tykająca bomba Afryki

Nigeria gigant Afryki, który właśnie się rozpada. Ponad 220 milionów ludzi, z czego 70% to młodzież bez pracy i perspektyw. W państwie rządzonym przez korupcję, gangi i fanatyków religijnych, życie staje się codzienną walką o przetrwanie. Zrujnowane slumsy, przemoc Boko Haram, wojna etniczna, i se

wtfffw
z
youtube.com
dodany: 18.08.2025, 13:49:54
  • 182
  • #
    afryka
  • #
    emigracja
  • #
    europa
  • #
    ciekawostki
  • #
    youtube
  • #
    polskiyoutube
njay
njay 19.08.2025, 07:39:11 via Android
  • -5
@Chris_Karczynski No ale przecież tym przykładem potwierdziłeś to prawo XD "Czy Rosja zaatakuje Ukrainę?" -> "Zmasowany atak (...) jest mało prawdopodobny"; "Czy Rosja dokona inwazji (...)?" -> "W mojej ocenie, Rosjan nie interesuje podbój (...)"
njay
njay 19.08.2025, 08:39:07 via Android
  • 0
@Iwan_Szatow Ale dziennikarze nie są wróżbitami tylko clickbaiterami. "Powodem, dla którego dziennikarze stosują takie nagłówki, jest ich świadomość, że dana opowieść to prawdopodobnie bzdura i nie ma pokrycia w źródłach ani faktach, ale mimo to chcą, by się ukazała."
byferdo
byferdo
17.08.2025, 18:06:09
  • 472
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 17.08.2025, 20:35:54 via Android
  • 1
@byferdo Ukraina to nie kraj, kraje bałtyckie nie zostały zaatakowane tylko objęte nadzorem specoperacji, a Polska to nie jest kraj europejski tylko wschnioeuropejski. Problem solved
  • Odpowiedz
telegazeciarz
telegazeciarz
14.08.2025, 17:26:12
  • 580
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 14.08.2025, 21:54:14 via Android
  • 0
@telegazeciarz Chodzi o opinie? Bo te nadal są widoczne, tylko trzeba kliknąć w odpowiednią opcję
  • Odpowiedz

546

Rezerwowałeś pobyt na Booking po 23 stycznia 2023 roku? Czeka na Ciebie 40 zł.

Rezerwowałeś pobyt na Booking po 23 stycznia 2023 roku? Czeka na Ciebie 40 zł.

Booking stosował praktyki naruszające zbiorowe interesy konsumentów i został ukarany przez UOKiK. Możesz otrzymać 40 złotych albo dodatkowe benefity "genius". Wystarczy złożyc reklamację. Instrukcja w komentarzu.

vulfpeck
z
x.com
dodany: 13.08.2025, 19:36:33
  • 129
  • #
    booking
  • #
    podroze
  • #
    kodyrabatowe
  • #
    wakacje
  • #
    cebuladeals
njay
njay 14.08.2025, 05:45:56 via Android
  • 129
@sztygar Booking jest zabezpieczeniem, że nie natkniesz się na januszerke. Raz w hotelu dostałem pokój niezgodny z opisem i jeszcze z niedziałającą klimatyzacją. Magiczne hasło "na booking był inny opis" załatwiło zmianę pokoju na właściwy. Hotele boją się bookingu
njay
njay 14.08.2025, 06:11:52 via Android
  • -1
@Bobel2 Podejrzewam, że trzeba było dzwonić na support od razu. Mimo to hajs częściowo oddali, czyli sprawa rozwiązana pozytywnie.
njay
njay 14.08.2025, 06:22:25 via Android
  • 2
@Bobel2 Po co ta agresja chłopie XD
njay
njay 14.08.2025, 06:31:29 via Android
  • 1
Z kim ja tu piszę, matko...
misiopysio
misiopysio
misiopysio
10.08.2025, 07:32:12
  • 10
Cóż za tragiczny tydzień, aby być centrystą xd
Pewnie znaczna część wniosków ma sens, ale te które wypływają w mediach są nie do uratowania.
Afera bowiem porusza coś, z czym przeciętny człowiek może się identyfikować, coś co potrafi sobie wyobrazić.
Taka np Ostrołęka przy tym to pikuś, bo to po prostu 1,2mld spalone w piecu. Człowiek nie jest w stanie w 30 sekund wyobrazić sobie, jakie to są pieniądze. Jak wiele miejsca w
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

njay
njay 10.08.2025, 09:48:07 via Android
  • 0
@misiopysio Wpadłeś w paradoks zbitej szyby, pozdrawiam
  • Odpowiedz
njay
njay 10.08.2025, 10:30:03 via Android
  • 0
@misiopysio Zamiast kupić jacht można zainwestować w coś, co przynosi korzyść wszystkim, np w infrastrukturę, wówczas masz ten sam łańcuszek podatkowy, który wypisałeś, ale zamiast jachtu dla Janusza mamy infrastrukturę dla wszystkich
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 24
  • Strona 6 z 24
  • >
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.07.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.03.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.12.2016

    Mikroblogger

Autorskie tagi

  • #kupujcopolskie

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking