Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mr_abcd

mr_abcd

Dołączył 9 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7498
  • Znaleziska 2973
  • Mikroblog 4525
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 75
GammaQlaff
GammaQlaff
20.03.2025, 17:45:54
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr_abcd
mr_abcd 20.03.2025, 18:32:16 via iOS
  • 1
@GammaQlaff ładuj kontrę
  • Odpowiedz
mr_abcd
mr_abcd 12.03.2025, 17:13:49
  • 0
Mirki, mam spory dylemat. Jestem w trakcie wyboru źródła ciepła dla mojego nowego domu, który planuję wybudować w przyszłym roku. Dom parterowy bez poddasza użytkowego o powierzchni 133m2. Ogrzewanie podłogowe plus izolacja zewnętrzna. Dostałem odmowę podłączenia gazu z przyczyn ekonomicznych. Podłączenie samej nitki do skrzynki to koszt ponad 20k zł. Teraz pytanie czy nie lepszą opcją będzie dobra #pompaciepla ? Jakiego rzędu koszty muszę przewidzieć i czy samo użytkowanie bez
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zibizz1
zibizz1
zibizz1
12.03.2025, 17:28:45 via Wykop
  • 2
@mr_abcd: pompa ciepła i panele to obecnie 2 osobne nie połaczone ze sobą rzeczy.

Urzadzenia są już od 5 tys (chińskie tanie) do nawet 40tys (niemieckie, szwedzkie) zależy też od mocy. Masz grunotwe do których musisz zrobić wymmienik albo powietrzne. Plus taki że masz tylko jedne opłaty stałe za licznik energii a koszt ogrzewania podobny do gazu, jeśli instlacja zostanie poprawnie wykonana. Warto zadbać aby dom był akumulacyjny, cięzkie mateeriały
  • Odpowiedz
Mateos2
Mateos2
Mateos2
12.03.2025, 18:18:11 via Wykop
  • 1
@mr_abcd: wybuduj dom mądrze. Dom mocno energooszczędny powoduje że źródło ciepła nie ma znaczenie. Może się okazać że najlepszym wyjściem będzie ogrzewanie prądem - odpada całość hydrauliki co jest potężną oszczędnością.

Wystarczy policzyć koszt kotłowni, ogrzewania podłogowego, armatury z pompy ciepła i potem porównać z kosztem grzanie czystym prądem.

Nie wierzyłem ale znajomy ma dom tak zbudowany i jego główny problem to jak pozbyć się ciepła. Żona odpali odkurzacz i
  • Odpowiedz
mr_abcd
mr_abcd 15.02.2025, 10:44:32
  • 0
Czy materiały zakupione w 2024 roku na remont łazienki i sama usługę mogę odliczyć od podatku ? #pit #rozliczeniapodatkowe
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr_abcd
mr_abcd 10.02.2025, 19:24:33
  • 0
#disneyplus szukam wolnego slota
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BarLak
BarLak
BarLak
04.01.2025, 17:19:11
  • 1
tag do obesrwacji------> #betanaliza

2.) 05.01.2025 9:30

Opelka, Reilly +1.5
Set Handicap
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr_abcd
mr_abcd 04.01.2025, 17:22:31 via iOS
  • 0
@BarLak jak często planujesz dodawanie typów ?
  • Odpowiedz
mr_abcd
mr_abcd 04.01.2025, 21:13:17 via iOS
  • 1
@BarLak to witaj w klubie. Ja praktycznie stawiam tylko tenis
  • Odpowiedz
BarLak
BarLak
BarLak
04.01.2025, 10:53:12
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr_abcd
mr_abcd 04.01.2025, 17:20:36 via iOS
  • 0
@BarLak powodzenia i gratulacje pierwszej wygranej
  • Odpowiedz
mr_abcd
mr_abcd 03.01.2025, 16:21:15
  • 0
Dobra restauracja na Kazimierzu w #krakow ?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

k.....l
k.....l
konto usunięte 03.01.2025, 17:11:59 via Wykop
  • 2
@mr_abcd: Zazie, Karakter, Bottigliera ( ͡° ͜ʖ ͡°), Nolio (pizza dobra, obsługa mniej), Folga jak przejdziesz przez kładkę to Zakładka
  • Odpowiedz
k.....l
k.....l
konto usunięte 03.01.2025, 21:13:12 via Wykop
  • 1
@SPLASHY: Olio nie ma podjazdu nawet do Numero UNO w Nowej Hucie, a co dopiero do Nolio i robionej na elektryczny piecu Npizzy :P
  • Odpowiedz
Regaziatko
Regaziatko
24.10.2024, 07:23:24
  • 0
#zalandolounge ktoś używa bota i mógłby dać info jakiego albo skąd go ma?:D chce kupić buty i to graniczy z cudem. Jak ta aplikacja do chu*a pana jeszcze funkcjonuje i dlaczego nie zablokowała tych je*anych botów.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr_abcd
mr_abcd 28.12.2024, 14:35:01 via iOS
  • 0
@Regaziatko udało Ci się coś znaleźć
  • Odpowiedz
mr_abcd
mr_abcd 29.12.2024, 13:03:09 via iOS
  • 0
@Regaziatko jakieś konkretne które działają. Ja znalazłem bota pod ubuntu. Zainstaluje to zdam relacje.
  • Odpowiedz
tomekk85
tomekk85
tomekk85
15.12.2024, 21:37:29
  • 1
Hej , jak ktoś ma wolnego slota do tivimate to chętnie dołączę
#tivimate
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr_abcd
mr_abcd 18.12.2024, 20:00:48 via iOS
  • 0
@tomekk85 @Czaki798 zapraszam na priv
  • Odpowiedz
mr_abcd
mr_abcd 26.09.2022, 13:48:07 via iOS
  • 0
Szukam osób do założenia rodziny na #cookidoo Osoby zainteresowane zapraszam w wiadomości prywatnej. #thermomix
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr_abcd
mr_abcd
Autor
09.11.2022, 08:07:58
  • 0
@Pelezdobywca: 40pln za rok, jak jestes chetny to zapraszam w wiadomości prywatnej. Mamy jeszcze jedno miejsce.
  • Odpowiedz
mr_abcd
mr_abcd
Autor
04.12.2024, 22:03:18 via iOS
  • 0
@joanna-lange nieaktualne
  • Odpowiedz
mr_abcd
mr_abcd 03.12.2024, 18:15:41
  • 0
Beton komórkowy czy ceramika- co wybrać do budowy ścian zewnętrznych ? #budowadomu #budownictwo
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr_abcd
mr_abcd
Autor
03.12.2024, 19:43:06 via iOS
  • 0
@appmstt ekipa, a czemu silikaty ?
  • Odpowiedz
mr_abcd
mr_abcd
Autor
03.12.2024, 19:43:20 via iOS
  • 0
@bdg-bro tak, będę sobie chciał coś sam w środku robić
  • Odpowiedz
mr_abcd
mr_abcd 30.11.2024, 17:34:41
  • 0
Czy ktoś z Was posiada wolny slot ? Chętnie dołączę #tivimate
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr_abcd
mr_abcd 26.11.2024, 06:52:10
  • 0
Mireczki, czas zacząć walkę z bebzolem. Level 40- więc metabolizm już je ten sam co dekadę temu. Całe życie związany ze sportem i nigdy nie było problemu z wagą. Niestety kontuzja doprowadziła do wywalenia bebzola i otyłości brzusznej na poziom, który w prostych słowach przyprawia mnie smutek. Jest mi ciężko, nic mi się nie chce, ciągle podjadam. Obecnie wróciłem do treningów i 1.12 zaczynam walkę o powrót do formy. Najlepiej u mnie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr_abcd
mr_abcd
Autor
26.11.2024, 07:42:17 via iOS
  • 1
@krystekw2 tak, to ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mr_abcd
mr_abcd
Autor
26.11.2024, 08:41:25 via iOS
  • 0
@polutek a czy ja się usprawiedliwiam ? To zwalnia czy podobno zwalnia ? Znam swój organizm i widzę, że coś co przychodziło kilka lat temu łatwo teraz wymaga większego wysiłku.
  • Odpowiedz
mr_abcd
mr_abcd
Autor
26.11.2024, 11:38:29 via iOS
  • 0
@MrLovelock to super wiadomość
  • Odpowiedz
mr_abcd
mr_abcd 26.11.2024, 10:06:05
  • 1
Mireczki, szukam sprawdzonej o rzetelnej ekipy budowlanej. Start budowy jesień 2025- okolice Wieliczki #budowadomu #krakow #malopolska
mr_abcd - Mireczki, szukam sprawdzonej o rzetelnej ekipy budowlanej. Start budowy jes...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PozorVlak
PozorVlak
26.11.2024, 10:10:38 via Wykop
  • 15
@mr_abcd:
PozorVlak - @mr_abcd:

źródło: Screenshot_20241126-111018593 (1)

Pobierz
  • Odpowiedz
zaye93
zaye93
22.11.2024, 08:46:02
  • 5
Skończyło się eldorado. To koniec dla Real-Debrid.. Na szczęście istnieją alternatywy jak AllDebrid, Premiumize i Torbox. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#realdebrid #piratujo #kodi #stremio
zaye93 - Skończyło się eldorado. To koniec dla Real-Debrid.. Na szczęście istnieją al...

źródło: temp_file4798371752445486170

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr_abcd
mr_abcd 23.11.2024, 16:39:31 via iOS
  • 0
@zaye93 u mnie stremio działa bez zarzutów. Dziś sprawdzałem na kilku filmach i serialach.
  • Odpowiedz
mr_abcd
mr_abcd 24.11.2024, 15:16:21 via iOS
  • 0
@Shadow_man umbrella to jest Addon do stremio ?
  • Odpowiedz
mr_abcd
mr_abcd 10.10.2024, 10:47:04
  • 0
Witam, jeden wolny slot w rodzince #cookidoo chętne osoby zapraszam w wiadomości prywatnej #cookidoo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr_abcd
mr_abcd
Autor
07.11.2024, 13:07:45 via iOS
  • 0
@Rabusek nie
  • Odpowiedz
mr_abcd
mr_abcd 06.11.2024, 10:30:19
  • 0
Trzecie podejście do #cyberpunk2077. Czy ta mapa tylko dla mnie jest tak z-----a i nieczytelna ? Próbuję na siłę grać i nie mogę się wkręcić. Jestem po pierwszej misji z braindans i nie wiem czy grać po fabule czy robić jakieś poboczne misje ? Jak najlepiej do tego podejść ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak_masz_racje
Tak_masz_racje
06.11.2024, 10:45:23 via Wykop
  • 6
Czy ta mapa tylko dla mnie jest tak z-----a i nieczytelna ?


I mówi to ktoś, kto stawia spacje przed znakiem zapytania ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio to mapa jak mapa, nie wiem w sumie co tu nieczytelne jest.

Próbuję na siłę grać i nie
  • Odpowiedz
Smartek
Smartek
06.11.2024, 18:42:15 via Wykop
  • 0
@mr_abcd: Kolega wyżej większość już napisał. Od siebie dodam, że jeżeli wymiękasz na braindance to jest już to całkiem daleko i moim zdaniem raczej już gierka Ci się nie spodoba.
  • Odpowiedz
mr_abcd
mr_abcd 02.11.2024, 10:02:52
  • 0
Czy jakieś kody na zniżki ? Dziś pierwszy raz będę korzystał- myślałem, że jest jakaś promka na start. #traficar
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kopek
kopek
29.10.2024, 09:14:58
  • 0
Gdzie tanio kupić ps plus ?
#playstation #ps5 #ps4
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mr_abcd
mr_abcd 29.10.2024, 09:26:43 via Wykop
  • 0
Może jakieś nowe opcje na "turecki" psplus ale w innym kraju ?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
  • Strona 2 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 22.05.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.04.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking