Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mkbdc

mkbdc

Dołączył 10 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3279
  • Znaleziska 2590
  • Mikroblog 689
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 10

529

NOWY SACZ KAMIKADZE

NOWY SACZ KAMIKADZE

Film nie mój. Mam nadzieję, że gość jest już bez prawka. Akcja od 0:25. Też nie wiem gdzie tą l-ką skręcał.

konto usunięte
z
youtu.be
dodany: 25.11.2017, 17:58:04
  • 66
  • #
    polska
  • #
    piracidrogowi
  • #
    samochody
mkbdc
mkbdc 25.11.2017, 19:18:47
  • -11
@Aggawa: Ford Mustang
mkbdc
mkbdc 10.09.2017, 09:16:48
  • 834
W końcu jest!
#chwalesie #pokazauto
mkbdc - W końcu jest!
#chwalesie #pokazauto

źródło: comment_vAAY3HxvVZgnagsJ7mugd6MPAtz7RVEq.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkbdc
mkbdc
Autor
10.09.2017, 09:18:55
  • 15
@mck93: V6 :) ale kiedyś sprawię sobie V8. Grill jest od GT.
  • Odpowiedz
mkbdc
mkbdc
Autor
10.09.2017, 09:23:54
  • 24
@mck93: Ten ma 3.7, GT ma 5.0.
mkbdc - @mck93: Ten ma 3.7, GT ma 5.0.

źródło: comment_NINogOgQBh55DAC3fikyXbW1zD4A2uKM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
mkbdc
mkbdc
Autor
10.09.2017, 10:41:13
  • 36
@Inguz: etat w firmie rodzinnej, branża wod-kan :)
  • Odpowiedz
mkbdc
mkbdc
Autor
10.09.2017, 11:57:52
  • 0
@chianski: Będzie dbane, już na korektę i ceramikę umówiony :) Bo czarny to od samego patrzenia się rysuje..
  • Odpowiedz
mkbdc
mkbdc
Autor
10.09.2017, 11:59:46
  • 2
@Lketoglutaran: 3.7 V6, ale EB też bym przytulił :)
  • Odpowiedz
mkbdc
mkbdc
Autor
10.09.2017, 12:01:26
  • 11
@Edisonof: Zawód syn :)
Chciałbym :D bardziej pasuje z----------z, czasami nawet od 6:00 do 23:00 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mkbdc
mkbdc
Autor
10.09.2017, 12:02:15
  • 0
@zeusczyneptun: To raczej nie ja. Nie moje rewiry :-)
  • Odpowiedz
mkbdc
mkbdc
Autor
10.09.2017, 12:06:12
  • 1
@Dymass: Już zabrany z Wielkopolski. Teraz kula się w Bydgoszczy :)
  • Odpowiedz
mkbdc
mkbdc
Autor
10.09.2017, 12:10:38
  • 0
@kesnall: 2014, pakiet Pony premium
  • Odpowiedz
mkbdc
mkbdc
Autor
10.09.2017, 12:15:14
  • 7
@THredrock: Automat i już nigdy manualem nie chcę jeździć :)
  • Odpowiedz
mkbdc
mkbdc
Autor
10.09.2017, 12:24:33
  • 3
Tak to ten, ale kaganiec zdjąć to nie problem. Problem jest wtedy jak jedziesz więcej niż 180 i wał napędowy ci jebnie. Ściągając kaganiec musisz również wziąć pod uwagę zakup wału jednoczęściowego (kiedyś na pewno to ogarnę) Bullitt ładne autko i dość rzadkie. Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
mkbdc
mkbdc
Autor
10.09.2017, 13:14:37
  • 1
@DivideByZero: Prawdopodobnie pojawię się z żoną =)
  • Odpowiedz
mkbdc
mkbdc
Autor
10.09.2017, 13:15:16
  • 1
@thestructor: z połową to są EB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mkbdc
mkbdc
Autor
10.09.2017, 13:18:30
  • 2
@aniewiemjaki: Myśle, że Caniggia z Opola ogarnie to bez problemu (hd-customs.pl)
  • Odpowiedz
mkbdc
mkbdc
Autor
10.09.2017, 13:19:30
  • 0
@thestructor: i dźwięk z głośnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mkbdc
mkbdc
Autor
10.09.2017, 13:23:40
  • 1
@thestructor: Nie jeździłem.. Na pewno jest kupa frajdy. Na EB mnie nie stać na dzień dzisiejszy. Każdy Mustang jest piękny czy to EB, V6, V8. Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
mkbdc
mkbdc
Autor
10.09.2017, 14:08:23
  • 0
@Vanni: Brałem pod uwagę tylko kolory: czarny, biały i sterling grey. Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
mkbdc
mkbdc
Autor
10.09.2017, 18:26:10
  • 0
Tak piszą :)
  • Odpowiedz
mkbdc
mkbdc
Autor
10.09.2017, 20:08:06
  • 1
@Errad: Mustang V6 2014 Premium Pony Package, 306 KM, dołożono dolot stożkowy BBK, wydech Flowmaster II. Zamuliłem.. Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
mkbdc
mkbdc
Autor
10.09.2017, 20:10:52
  • 1
@nimithril: Cieszę się, że się podobał :)
  • Odpowiedz
mkbdc
mkbdc
Autor
11.09.2017, 04:23:33
  • 0
@Nieboslaw: W mieście ok. 16L, Trasa ~11L-12L.
  • Odpowiedz
mkbdc
mkbdc 03.08.2017, 09:10:33
  • 3
Jedziemy do piekła!
mkbdc - Jedziemy do piekła!

źródło: comment_PZ909Tcv8DCK7SAANGTZ4akWFRva6eFD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

395

Oblał samochody nieznaną substancją. Mieszkańcy "wiedzą kto, ale nie powiedzą"

Pokaż treści 18+

Oblał samochody nieznaną substancją. Mieszkańcy "wiedzą kto, ale nie powiedzą"

- Dwa samochody zaparkowane na Bielanach zostały oblane żrącą substancją. Interweniowała policja i straż pożarna. Jedno auta ma zniszczony dach, bok i szyby. Drugie dach i klapę bagażnika. Jeden ze świadków powiedział policji wprost: wiem, ale nie powiem kto to zrobił.

Zdejm_Kapelusz
z
tvnwarszawa.tvn24.pl
dodany: 02.07.2017, 10:42:02
  • 95
  • #
    polska
  • #
    warszawa
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    patologiazewsi
  • #
    patologiazmiasta
mkbdc
mkbdc 02.07.2017, 11:40:18
  • 103
@SharkyShark: Preparat do usuwania farby i lakieru lub jakiś kwas.
mkbdc - @SharkyShark: Preparat do usuwania farby i lakieru lub jakiś kwas.

źródło: comment_eCSuKiSUyyCiMzPzg5l1jITik3lFv1V7.jpg

Pobierz
G.....t
G.....t
konto usunięte 17.06.2017, 17:54:46 via Android
  • 1
Pozdrawiam z kina Cinema City
Film Auta 3 3D

#film #kino #cinemacity #pozdrawiam
G.....t - Pozdrawiam z kina Cinema City
Film Auta 3 3D

#film #kino #cinemacity #pozd...

źródło: comment_YP4jJqGSZxiqQUJiKdWQgEcAmOGulcM5.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkbdc
mkbdc 17.06.2017, 17:58:59
  • 0
@GreenShot: Weź nie spoileruj ;/
  • Odpowiedz
dlu
dlu
12.06.2017, 18:31:12
  • 8
Dobra, dzień się kończy, piwko wypite a jutro rano na rower i do pracy.
Pozdrawiam Mirabelki i Mirków serdecznie ( ͡° ʖ̯ ͡°) #urodziny #dziadekwykopu
dlu - Dobra, dzień się kończy, piwko wypite a jutro rano na rower i do pracy. 
Pozdr...

źródło: comment_jUt3BNniSgA3Q6K0dSHXk1Q1SHF8oCB7.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkbdc
mkbdc 12.06.2017, 18:33:35
  • 1
@dlu: Najlepszego!
  • Odpowiedz

6

Chłopak otworzył 100 lodów Big Milk,chciał sprawdzić ile lodów wygra.

Chłopak otworzył 100 lodów Big Milk,chciał sprawdzić ile lodów wygra.

W dzisiejszym odcinku otworzymy 100 lodów Big milk Algida będzie to taki Opening lodów. Jesteście ciekawi ile wygraliśmy oglądajcie. Otworzył 100 lodów Big M...

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 11.06.2017, 14:58:02
  • 10
  • #
    polska
  • #
    rozrywka
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
mkbdc
mkbdc 11.06.2017, 15:04:32
  • 0
Wygrał 12 lodów. Możecie się rozejść.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

krol-gor
krol-gor
27.05.2017, 20:46:21 via Android
  • 409
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkbdc
mkbdc 27.05.2017, 20:47:14
  • 8
@krol-gor: ale szafa
  • Odpowiedz
yonigga
yonigga
27.05.2017, 20:43:13
  • 4
https://www.youtube.com/watch?v=1y4ORNKDBEQ
#ksw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkbdc
mkbdc 27.05.2017, 20:44:08
  • 0
@yonigga: XD
  • Odpowiedz
Marcinox
Marcinox
22.05.2017, 17:41:33
  • 3
Kod na Wiedźmina 2:


Ja już mam z innej promocji.

#gog
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkbdc
mkbdc 22.05.2017, 17:44:03
  • 2
7UWNB1FB897B07EE73


@Marcinox: Dzięki! (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
josh
josh
22.05.2017, 16:54:23
  • 5
#rozdajo #gry #wiedzmin2

Kodzik na Wieśka 2 na GOG

8LRH19B82xxxB50D9C

xxx - wojna z Czechami i zajęcie Małopolski i Śląska ( rok )
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkbdc
mkbdc 22.05.2017, 17:06:41
  • 1
@josh: już zużyty ᕦ(òóˇ)ᕤ
  • Odpowiedz
mkbdc
mkbdc 22.05.2017, 17:25:29
  • 2
@Heibonna: Nie wyświetlił się komentarz. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zdejm_Kapelusz
Zdejm_Kapelusz
20.05.2017, 14:49:12
  • 5
Dogue de Bordeaux.

#fotografia #psy #smiesznypiesek
Zdejm_Kapelusz - Dogue de Bordeaux.

#fotografia #psy #smiesznypiesek

źródło: comment_V5LciQnezmHsQoDQR9nPGxrj1LV25NLM.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkbdc
mkbdc 20.05.2017, 15:08:56
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
JanuszBinarny
JanuszBinarny
20.05.2017, 14:05:29 via Android
  • 7
Mirki, jaki antyperspirant polecacie?
JanuszBinarny - Mirki, jaki antyperspirant polecacie?

źródło: comment_n7963GVqJg0BqUYAuHZvI5njMcb8tgAE.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkbdc
mkbdc 20.05.2017, 14:15:46
  • 0
@JanuszBinarny: Tylko wyciąg z fiuta może pomóc w tej sytuacji.
  • Odpowiedz

22

Musk prosi o pomysły na nazwę dla maszyny drążącej tunele

Musk prosi o pomysły na nazwę dla maszyny drążącej tunele

Elon Musk kilka dni temu pokazał ideę swojego pomysłu stworzenia wielkiej sieci tuneli pod Los Angeles, dzięki którym można będzie przenieść transport pod ziemię i usprawnić komunikację w tej jednej z największych metropolii świata...

super_tux
z
geekweek.pl
dodany: 06.05.2017, 05:32:33
  • 27
  • #
    swiat
  • #
    elonmusk
  • #
    technologia
mkbdc
mkbdc 06.05.2017, 13:02:33
  • 0
Musk r-------y
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

g.....d
g.....d
konto usunięte 04.05.2017, 18:47:54
  • 3
Widział ktoś kiedyś takie "nitki" pojawiające się razem z szumowinami? Są miękkie i się rozpadają, ale początkowe były bardzo długie (10cm), a pojawiają sie nadal.
#biologia #chemia #gzw
g.....d - Widział ktoś kiedyś takie "nitki" pojawiające się razem z szumowinami? Są m...

źródło: comment_qKWVpKD7wEVcNm2oiOhMW5Cl1OyOeViI.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mkbdc
mkbdc 04.05.2017, 19:03:29
  • 0
@gwynebleid: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mkbdc - @gwynebleid: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_U9mflqUOq73f8Vo6yG02y2ehhzyg8Pts.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
mkbdc
mkbdc 03.05.2017, 16:50:11
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

816

Niezwykły owad, mieszkaniec naszych domów, żyjący tak długo jak niejeden pies.

Niezwykły owad, mieszkaniec naszych domów, żyjący tak długo jak niejeden pies.

Na Wasze życzenie wrzucam ciekawostki na temat dobrze nam znanego - ale często tylko z widzenia - mieszkańca naszych domów. Obok cykad i królowych termitów to jedne z najbardziej długowiecznych owadów.

fiziaa
z
swiatmakrodotcom.wordpress.com
dodany: 15.04.2017, 18:04:48
  • 217
  • #
    polska
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    rozrywka
  • #
    nauka
mkbdc
mkbdc 15.04.2017, 19:06:36
  • 11
U mnie w domu mówimy na nie "ślizgacze"
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Strona 4 z 6
  • >
  • Bydgoszcz

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 19.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking