Chcę kupić pierwszego gravela, przesiadam się z crossa evado 2. Śmigam dosyć często do pracy (12km) i tak około 15 razy w sezonie za miasto w granicach( czasem 40km- czasem kilkukrotnie więcej na kilka
Mirki i Mirabelki z #rower trzymajcie za mnie kciuki. Właśnie zaczynam podróż na start #pomorska500 . Jutro z rana jadę pierwsze w życiu ultra. Stresik jest, #triban dzik jest, forma chyba też jest więc jestem dobrej nadziei.
Jeżdżąc sobie na gravelu od początku zakupu, czyli od pół roku jeździłem na lekko, tylko telefon i bidon, na dłuższe trasy powyżej 100km brałem coś więcej ale głównie batony, drugi bidon itp. Myślałem że te opony są nieśmiertelne (Schwalbe G-One Allround). Jeździłem po kamieniach, po u-----h, po konarach, wszędzie gdzie się dało. Dziś jednak klątwa nowicjusza mnie dopadła, po 6km wpadłem w wyrwę w
@Uranowy_Janusz: ja zlapalem 1 gume w nowym gravelu po okolo 400km. szczescie w nieszczesciu ze niedaleko serwisu wiec "dospacerowalem" z nim. mam pathfindery pro 38, nie powiem szybkie sa choc troche rzucaja na nierownosciach, pewnie nastepne wezme 42
kupiłem nowe bidony elite fly mtb i śmierdzą plastikiem, jak pozbyć się tego zapachu? czy muszę je kilka razy użyć żeby zapach zniknął? zdziwiłem się bo bidony elite fly miały nie zmieniać smaku wody więc spodziewałem się że nie będą mieć zapachu. próbowałem przepłukiwać je gorącą wodą, ale nie wrzątkiem bo na opakowaniu jest napisane że maksymalna temperatura to 40 stopni celcjusza, ale nie pomogło, próbowałem też płukać wodą z płynem do
Rowerower mirki, jakie słuchawki na rower polecacie? Budżet to do 500zł, ale im mniej tym lepiej.
Wymagania: -na blutacza, chyba że się nie da -z przewodem łączącym dwie słuchawki, to znaczy nie jak airpods, chcę aby był pasek na szyji, jak słuchawka wypadnie z ucha to aby trzymały się pasków kasku -niewygłuszające, tak by było słychać ruch uliczny i samochody
Bolidowa wycieczka pod granice czeską a dokładnie pod Bohumin.
Trasa 107 km z Katowic przez Mikołów - Łaziska Górne - Orzesze - Rybnik - Wodzisław Śląski - Gorzyczki - Chałupki - Bohumin.
Trasa ogólnie prawie spoko. Do Mikołowa całkiem ok później musiałem zmienić trasę bo niedaleko przystanku Łaziska Górne Brada tunelik, którym miałem jechać okazał się zalany. Potem od okolic Rybnika do Wodzisławia trasa z górkami i zjazdami więc trochę mi dała w kość w
Witajcie zapytam specjalistów ;)
Chcę kupić pierwszego gravel
a, przesiadam się z crossa evado 2. Śmigam dosyć często do pracy (12km) i tak około 15 razy w sezonie za miasto w granicach( czasem 40km- czasem kilkukrotnie więcej na kilka