Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
misieg8

misieg8

Dołączył 13 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2860
  • Znaleziska 1529
  • Mikroblog 1331
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 10
Phoryn
Phoryn
31.10.2022, 16:11:45
  • 0
#rower #gravel #esker #kross

Witajcie zapytam specjalistów ;)

Chcę kupić pierwszego gravela, przesiadam się z crossa evado 2. Śmigam dosyć często do pracy (12km) i tak około 15 razy w sezonie za miasto w granicach( czasem 40km- czasem kilkukrotnie więcej na kilka
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8 31.10.2022, 17:38:30
  • 0
@Phoryn: prawdziwe gravele nie maja biegow z przodu
  • Odpowiedz
misieg8
misieg8 17.10.2022, 17:48:58
  • 0
czy warto jechac rowerem gravel do lasu kabackiego?

#warszawa #rower #gravel
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8
Autor
17.10.2022, 17:52:16
  • 0
@Special_guest @AbaddonLincoln a lepiej przejechac z lewej do prawej czy z prawej do lewej? tam na pulawskiej jest jakas sciezka rowerowa?
  • Odpowiedz
misieg8
misieg8
Autor
17.10.2022, 18:00:38
  • 0
@Special_guest: ok dzieki tak pojade!
  • Odpowiedz
Polska5Ever
Polska5Ever
23.08.2022, 12:03:52
  • 3102
Ok wołam wszystkich zainteresowanych.

Żyje, ABW nie wjechało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znalezisko
  • 288
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8 23.08.2022, 15:47:51
  • 0
@Polska5Ever: nagrywaj wszelkie kontakty z bankiem, odbior dokumentow i ewentuale rozmowy telefoniczne rowniez
  • Odpowiedz
krsu
krsu
krsu
22.06.2022, 11:31:07
  • 23
Pierwsza jazda nowym rowerem + pierwszy raz na „baranku”. Troche bolą dłonie - szczególnie kciuki.
#rower #gravel
krsu - Pierwsza jazda nowym rowerem + pierwszy raz na „baranku”. Troche bolą dłonie -...

źródło: comment_1655897315LfMUGPJInJDKxyYZPGHhSj.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8 23.06.2022, 18:44:53
  • 0
@krsu: a masz spodenki z pampersem? powinno pomoc. fajny sprzet, szczegolnie mostek :)
  • Odpowiedz
misieg8
misieg8 23.06.2022, 18:47:23
  • 0
mozesz tez sprobowac odkrecic troche mostek i podniesc "baranka" ciutke do gory by uzyskac bardziej wygodne oparcie dla dloni
  • Odpowiedz
brick_in_the_wall
brick_in_the_wall
15.06.2022, 04:08:55
  • 1028
Mirki i Mirabelki z #rower trzymajcie za mnie kciuki. Właśnie zaczynam podróż na start #pomorska500 . Jutro z rana jadę pierwsze w życiu ultra. Stresik jest, #triban dzik jest, forma chyba też jest więc jestem dobrej nadziei.
brickinthe_wall - Mirki i Mirabelki z #rower trzymajcie za mnie kciuki. Właśnie zaczy...

źródło: comment_1655266127UCbVo2xBLdasT0ma0g2wP7.jpg

Pobierz
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8 15.06.2022, 16:38:42
  • 1
@brick_in_the_wall: powodzenia, oby bez kapcia odpukac!
  • Odpowiedz
Uranowy_Janusz
Uranowy_Janusz
09.06.2022, 11:38:08 via Rowerowy Równik Skrypt
  • 37
379 515 + 6 + 50 = 379 571

Jeżdżąc sobie na gravelu od początku zakupu, czyli od pół roku jeździłem na lekko, tylko telefon i bidon, na dłuższe trasy powyżej 100km brałem coś więcej ale głównie batony, drugi bidon itp. Myślałem że te opony są nieśmiertelne (Schwalbe G-One Allround). Jeździłem po kamieniach, po u-----h, po konarach, wszędzie gdzie się dało.
Dziś jednak klątwa nowicjusza mnie dopadła, po 6km wpadłem w wyrwę w
Uranowy_Janusz - 379 515 + 6 + 50 = 379 571

Jeżdżąc sobie na gravelu od początku zak...

źródło: comment_1654774687G0IvhgBR4TApWVLtl6quNd.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8 10.06.2022, 19:14:07
  • 0
@Uranowy_Janusz: ja zlapalem 1 gume w nowym gravelu po okolo 400km. szczescie w nieszczesciu ze niedaleko serwisu wiec "dospacerowalem" z nim. mam pathfindery pro 38, nie powiem szybkie sa choc troche rzucaja na nierownosciach, pewnie nastepne wezme 42
  • Odpowiedz
ijones
ijones
28.05.2022, 20:46:43 via Rowerowy Równik Skrypt
  • 46
324 930 + 53 = 324 983

Wreszcie była siła i czas na rower - dorzucam 53km.
Wyschnięte koryto strumienia koło Lesmahagow / Szkocja.

#rowerowyrownik #rower #gravel #szkocja
ijones - 324 930 + 53 = 324 983

Wreszcie była siła i czas na rower - dorzucam 53km.
...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8 29.05.2022, 09:35:42
  • 1
@ijones: ten mostek jest fabryczny czy customowy? ma taki wysoki rise widze
  • Odpowiedz
majkel34
majkel34
27.05.2022, 20:39:19
  • 4
Mam nadzieję że 155 mm w końcu będzie odpowiednie.
#gravel #rower
majkel34 - Mam nadzieję że 155 mm w końcu będzie odpowiednie.
#gravel #rower

źródło: comment_1653683957i8wvqjjVzUk7Mf5XP0JQjW.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8 28.05.2022, 10:18:30
  • 0
@majkel34: ile wazysz i jaki masz rozstaw kosci?
  • Odpowiedz
Liryczne_MMA
Liryczne_MMA
28.05.2022, 09:03:35
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8 28.05.2022, 10:15:36
  • 1
albo masz ciutke za wysoko siodelko
  • Odpowiedz
Szymas1234576847456
Szymas1234576847456
22.05.2022, 09:57:09
  • 0
Thiem będzie miał długą i bolesną przeprawę z Dellienem
#tenis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8 22.05.2022, 10:00:21
  • 0
@Szymas1234576847456: Thiem gra piach od czasu powrotu po kontuzji, najpewniej odpadnie
  • Odpowiedz
misieg8
misieg8 22.05.2022, 08:24:02
  • 0
dzisiaj na rower mozna isc czy jeszcze wieje?

#rower
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8
Autor
22.05.2022, 08:40:09
  • 1
ok przekonaliscie mnie ide :P
  • Odpowiedz
Skillez_
Skillez_
20.05.2022, 21:24:53
  • 50
W końcu mi się udało zrobisz pierwsze 100km na grubasie #rower i to jeszcze po pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skillez_ - W końcu mi się udało zrobisz pierwsze 100km na grubasie #rower i to jeszcz...

źródło: comment_16530818124bgumfeaMeKRGBBR8XrDIx.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8 21.05.2022, 10:40:38
  • 1
ale potwor :)
  • Odpowiedz
yawiginipa
yawiginipa
yawiginipa
21.05.2022, 09:07:50
  • 0
kupiłem nowe bidony elite fly mtb i śmierdzą plastikiem, jak pozbyć się tego zapachu? czy muszę je kilka razy użyć żeby zapach zniknął? zdziwiłem się bo bidony elite fly miały nie zmieniać smaku wody więc spodziewałem się że nie będą mieć zapachu. próbowałem przepłukiwać je gorącą wodą, ale nie wrzątkiem bo na opakowaniu jest napisane że maksymalna temperatura to 40 stopni celcjusza, ale nie pomogło, próbowałem też płukać wodą z płynem do
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8 21.05.2022, 10:36:40
  • 0
@yawiginipa: bidony tylko od camelbacka sie kupuje
  • Odpowiedz
misieg8
misieg8 16.05.2022, 18:48:46
  • 0
wiadomo juz kiedy wyjdzie hammerhead karoo 3? bo w sumie musze sobie kupic komputerek rowerowy i nie wiem czy brac 2 jestli 3 moze byc tuz za rogiem

#rower
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8
Autor
16.05.2022, 19:40:47
  • 0
karoo 2 wyszedl pod koniec 2020 wiec tak "niedawno"
  • Odpowiedz
WarmWeather
WarmWeather
15.05.2022, 16:10:37
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8 15.05.2022, 17:58:27
  • 0
@WarmWeather: zawsze mozesz dodac ta jazde recznie :)
  • Odpowiedz
lecho182
lecho182
13.05.2022, 15:30:37
  • 0
Rowerower mirki, jakie słuchawki na rower polecacie? Budżet to do 500zł, ale im mniej tym lepiej.

Wymagania:
-na blutacza, chyba że się nie da
-z przewodem łączącym dwie słuchawki, to znaczy nie jak airpods, chcę aby był pasek na szyji, jak słuchawka wypadnie z ucha to aby trzymały się pasków kasku
-niewygłuszające, tak by było słychać ruch uliczny i samochody
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8 13.05.2022, 18:07:46
  • 1
@lecho182: tylko kostne jesli chcesz dluzej pozyc :)
  • Odpowiedz
4x80
4x80
08.05.2022, 09:39:02
  • 15
#rower: Pierwsza jazda zaliczona, szosa świetnie jeździ i mocno hamuje. Spokojnie daje radę pod górkę. xD
4x80 - #rower: Pierwsza jazda zaliczona, szosa świetnie jeździ i mocno hamuje. Spokoj...

źródło: comment_1652002516HLK8E4A36wdwZgDsTwqjGy.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8 08.05.2022, 10:36:03
  • 2
kaseta wyglada jak gorska :D
  • Odpowiedz
K.....g
K.....g
konto usunięte 01.05.2022, 15:46:07 via Rowerowy Równik Skrypt
  • 44
193 584 + 52 = 193 636

#rowerowyrownik #rower #szosa

Skrypt | Statystyki
K.....g - 193 584 + 52 = 193 636



#rowerowyrownik #rower #szosa

Skrypt | Statystyk...

źródło: comment_1651419966Se4IOgzEzCJrStSNQic9Ub.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8 01.05.2022, 20:49:28
  • 0
@Kauabang: siema co to za pedaly?
  • Odpowiedz
sylwke3100
sylwke3100
01.05.2022, 17:50:28 via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
Bolidowa wycieczka pod granice czeską a dokładnie pod Bohumin.

Trasa 107 km z Katowic przez Mikołów - Łaziska Górne - Orzesze - Rybnik - Wodzisław Śląski - Gorzyczki - Chałupki - Bohumin.

Trasa ogólnie prawie spoko. Do Mikołowa całkiem ok później musiałem zmienić trasę bo niedaleko przystanku Łaziska Górne Brada tunelik, którym miałem jechać okazał się zalany.
Potem od okolic Rybnika do Wodzisławia trasa z górkami i zjazdami więc trochę mi dała w kość w
sylwke3100 - Bolidowa wycieczka pod granice czeską a dokładnie pod Bohumin.


Trasa 1...

źródło: comment_1651427427xPfJaunLEEUwBeelpVooGX.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misieg8
misieg8 01.05.2022, 20:46:58
  • 0
fajny patent na bidon, wbrew pozorom to jest bardzo wygodny rower tylko ze duzo wolniejszy od "normalnego" i trzeba sie wiecej namachac
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • Strona 26 z 28
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.08.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 13.11.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking