Wpis z mikrobloga

@PanJanuszTrzeci: planuje na wiosne w przyszlym roku. pewnie baza wypadowa bedzie Szklarska Poreba. jesli masz jakies topowe gravelowe traski z tamtej okolicy to chetnie przytule na priv:) ja mam opone 38 wiec troche sie boje jakichs wiekszych kamieni.
@misieg8: myślę, że to w większości po jakich trasach będziesz chciał jeździć. Jeśli planujesz jechać na olbrzymy - zdecydowanie MTB. Jeśli natomiast szutry i trochę po lesie - też są takie ścieżki, więc gravel też da radę.
Okolice Szklarskiej zwiedzałem tylko "po strzałkach" od Bike Maraton/Bike Adventure, ale było trochę też tam szutrów po których albo były dojazdy albo jakieś łączniki. Więc na pewno można i jednym i drugim polatać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@misieg8: trasę przez park ciemnego nieba zrobisz na gravelu, szerokie opony i odpowiednie ciśnienie żeby nie dostać wstrząsu mózgu. Od strony Świeradowa wjezdza się dość wysoko asfaltem, dalej jest coś co można nazwać drogą a nie górską ścieżką.
Ale lepszy i tak będzie mtb, bo naparzasz w dół ile wlezie. Chyba że lubisz kontemplować zjazd gravelem