Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wytłumaczy mi ktoś sp/erdolenIe umysłowe jakim jest "rozmowa" na bieżąco przez zostawianie sobie wiadomości głosowych które ostatnio zauważyłem na facebooku?

Wrzucałem ogłoszenie na jakąś grupę, piszę z kobietą a ta ni z cha ni z de nagle wysyła mi wiadomość głosową zamiast kontynuować pisanie na messengerze.

Po tym (dopiero po tym) to samo zachowanie dostrzegłem u znajomych różowych, zostawiają sobie wiadomości, po chwili na nie odpowiadają i tak nawet przez godzinę.

WTF bo nie ogarniam.

Taguję jako różowepaski chociaż nie jestem do końca przekonany czy to tylko kobiety.

#facebook #mediaspolecznosciowe #socialmedia #internet #pytanie #messenger #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Tak, zauważyłam, że młode dziewczyny, takie do 25 r.ż nagrywają jakieś głosówki i wysyłaja na Messengera, dla mnie to też było zaskoczeniem i od razu im powiedziałam, że nawet nie odtwarzam takich wiadomości, wole żeby mi napisały wiadomość. Jeśli ktoś chce pogadać to niech zadzwoni, a nie robi taka glupote. Pewnie to kolejny głupi pomysł z tik toka i Instagrama.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wsród znajomych głównie kobiety tak robią, aczkolwiek jeden bananowy kumpel też tak czasem robi...ale nie tak jak koleżanki

taka moda

widocznie zaczynasz dziadzieć, skoro tak cię to wtrynia ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Precypitat

to się k. dzwoni a nie zostawia wiadomości wte i wewte co chwila.

podejrzliwie patrzę na każdego kto z drugą osobą komunikuje się jak protag w fight clubie ze
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): "W sensie pytasz o sens komunikacji asynchronicznej?"

Jaka to komunikacja "asynchroniczna" jak idzie w irt?

Chciałeś błysnąć i zwarło.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja j---e xD dobrze, to jak spotkasz ludzi, którzy wysyłają sobie głosówki w tramwaju to wydrzyj na nich japę, że mają "k---a dzwonić" bo ci się to nie podoba xD zakładam, że w głosówkach chodzi o to co w tekście; ktoś może sobie odsłuchać w dowolnej chwili, a nie wisieć na słuchawce. Sam tego nie lubię, ale co poradzę. Zresztą ja większość rozbudowanej komunikacji odbywam na laptoku, a tam
  • Odpowiedz
@Precypitat: możesz dyktować wiadomość tekstową a nie nagrywać się jak debil. Do głodówki nie da się odnieść jak jest długa, trzeba słuchać kilka razy o odpisywać.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): dokładnie, ja "plerdole".

może i k/rwa chodzi że "sobie może odsłuchać w dowolnej chwili", ja pytam co to za zryta moda żeby wysyłać sobie wiadomości głosowe wiedząc że ktoś je zaraz odsłucha i na nie w identyczny sposób odpowiadać zamiast normalnie zadzwonić.

albo wp/erdalać mi to g---o w chat kiedy rozmawiam z kimś na messengerze w danej chwili.
  • Odpowiedz