Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
keyah

keyah

Dołączył 16 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14142
  • Znaleziska 2980
  • Mikroblog 11162
  • Obserwujący 21
  • Obserwowane 58
  • Dodane (1682)
  • Komentowane (2838)
  • Plusowane (6642)
keyah
keyah 03.06.2026, 19:47:36
  • 0
Prosze #stream do #mecz inny niz tvpsport.pl
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nogisz
Nogisz
03.06.2026, 19:54:11 via iOS
  • 0
@keyah: nikt inny tego gowna nie chce pokazywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Marcinnx
Marcinnx
03.06.2026, 19:56:49 via Wykop
  • 0
@keyah: https://polsatboxgo.pl/kanaly-tv/tvp-sport/1599169/ogladaj

  • Odpowiedz
keyah
keyah 31.05.2026, 18:40:04
  • 0
Jest jakis #stream do barazu? Wieczysta - Chrobry?

#mecz #ekstraklasa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ch1va5
ch1va5
31.05.2026, 18:42:05 via Wykop
  • 0
@keyah: na TVP Sport jest transmisja otwarta
  • Odpowiedz
keyah
keyah
Autor
31.05.2026, 18:48:34 via Wykop
  • 0
@ch1va5: Faktycznie, dzieki
  • Odpowiedz
keyah
keyah 31.05.2026, 15:44:07
  • 0
Prosze uprzejmie o stream #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

keyah
keyah 11.02.2026, 07:25:53
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dthprf
dthprf
11.02.2026, 08:31:54 via Android
  • 2
@keyah: ja pierdu, ogon zaraz wyrwie kręgosłup z psa tym machaniem
  • Odpowiedz
ZionOfel
ZionOfel
11.02.2026, 12:40:23 via Wykop
  • 1
ja pierdu, ogon zaraz wyrwie kręgosłup z psa tym machaniem


@dthprf: Spokojnie, to tresowany piesek.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
keyah
keyah 06.12.2025, 18:42:25
  • 0
RUSZYLA MASZYNA

#lfc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamaloczasunalogin
Zamaloczasunalogin
Zamaloczasunalogin
06.12.2025, 19:09:32 via Wykop
  • 0
@keyah: chyba jednak nie
  • Odpowiedz
keyah
keyah 17.11.2025, 19:40:23
  • 0
Czy tylko u mnie jest taka zalosna jakosc na tvp? Macie inny #stream? #mecz
keyah - Czy tylko u mnie jest taka zalosna jakosc na tvp? Macie inny #stream?  #mecz

źródło: Screenshot 2025-11-17 at 2.39.11 PM

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

memory
memory
memory
17.11.2025, 19:45:03 via Wykop
  • 0
@keyah: 720p
  • Odpowiedz
Z.....n
konto usunięte 17.11.2025, 19:46:32 via Wykop
  • 0
@keyah: U mnie działa. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
keyah
keyah 03.11.2025, 01:52:58
  • 0
Mozna gdzies poogladac #rolnikszukazony oprocz TVP VOD? Ktos uploaduje na jakis bunkr czy cos?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pietter
Pietter
03.11.2025, 11:04:59 via Wykop
  • 1
@keyah: po co skoro na vod jest za darmo bez ograniczen czasowych?
  • Odpowiedz
PytanieZaPytaniem
PytanieZaPytaniem
PytanieZaPytaniem
05.11.2025, 10:51:59 via Wykop
  • 0
@keyah: nordvpn
  • Odpowiedz
keyah
keyah 11.10.2025, 20:18:00
  • 2
Uprzejmie prosze o linka do nowych sezonow awanturki
#awanturaokase
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hugo-vega
hugo-vega
hugo-vega
12.10.2025, 15:53:33 via Wykop
  • 0
@keyah: Ja również poproszę :)
  • Odpowiedz
keyah
keyah 29.09.2025, 18:02:29
  • 0
Rozestrzygnijmy to raz na zawsze

Polska nadzupa to

  • rosol 17.7% (11)
  • pomidorowa 21.0% (13)
  • kartoflanka 1.6% (1)
  • ogorkowa 11.3% (7)
  • kapusniak 6.5% (4)
  • barszcz czerwony 8.1% (5)
  • zurek 19.4% (12)
  • flaczki 4.8% (3)
  • grochowka 8.1% (5)
  • grzybowa 1.6% (1)

Oddanych głosów: 62

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

keyah
keyah
Autor
29.09.2025, 18:09:02 via Wykop
  • 1
@wielkidorado: szanuje fasolowe
  • Odpowiedz
jezdzilemmercemipalilempopularne
jezdzilemmercemipalilempopularne
29.09.2025, 19:39:53 via Wykop
  • 0
@keyah: Pomidorówka.
  • Odpowiedz
keyah
keyah 10.08.2025, 14:13:52
  • 0
Where golgif
#lfc
keyah - Where golgif
#lfc

źródło: a2pbxs

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

keyah
keyah 19.06.2025, 01:18:37
  • 0
Jakie kanaly na #telegram obserwujecie do sledzenia tego co sie dzieje teraz na #bliskiwschod #izrael #iran ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sekreet
sekreet
19.06.2025, 01:31:05 via Wykop
  • 1
@keyah: nie wiem ale tez sie dowiem jak cus
  • Odpowiedz
ZionOfel
ZionOfel
19.06.2025, 06:52:45 via Wykop
  • 1
@keyah: @sekreet
Geopolitics Watch
Kobe Report
Israel Defense Forces
Israel War Live
  • Odpowiedz
keyah
keyah 07.05.2025, 06:27:46
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

keyah
keyah 20.04.2025, 02:15:04
  • 560
CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAL!

#heheszki #humorobrazkowy
keyah - CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAL!

#heheszki #humorobrazkowy

źródło: Screenshot_20.png.7de3ff487453ac082449907c15cd3b5e

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bylem_zielonko
bylem_zielonko
20.04.2025, 07:30:22 via Wykop
  • 1
@Polasz: ke
  • Odpowiedz
U.....a
konto usunięte 20.04.2025, 07:57:47 via Android
  • 7
@keyah stanoooskiiiiiiii
  • Odpowiedz
keyah
keyah 17.04.2025, 20:45:03
  • 7
Zwycieska porazka to i tak sukces ponad stan #legia #chelsea #mecz
keyah - Zwycieska porazka to i tak sukces ponad stan #legia #chelsea #mecz

źródło: z27353702IH,Bartosz-Kapustka

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

keyah
keyah 11.03.2025, 16:07:04
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakty_i_faktury
fakty_i_faktury
11.03.2025, 16:08:20 via Wykop
  • 0
@keyah: izrael to może sobie pozwolić rozliczyć zbrodniarzy z idf
  • Odpowiedz
Migfirefox
Migfirefox
17.03.2025, 23:10:16 via Wypiek
  • 0
@keyah albo ja coś nie rozumiem z tego tekstu, albo ktoś nie zauważył że Jordania ma wojsko xd
  • Odpowiedz
keyah
keyah 08.03.2025, 16:36:08
  • 2
@uncle_freddie wujek, nie spij
#lfc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

keyah
keyah 08.03.2025, 16:17:38
  • 0
Betoniarek kontuzja? Dlaczego zszedl w 19'?

#southampton #premierleague #lfc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

T.....0
T.....0
konto usunięte 08.03.2025, 16:18:07 via Wykop
  • 1
@keyah: zderzenie głowami
  • Odpowiedz
keyah
keyah 19.02.2025, 04:21:10
  • 1
Czy to normalne, że kreatyna się tak magnetyzuje na miarce? Otworzyłem opakowanie po kilku miesiącach, ale nie jest przeterminowane. Plastikowa miarka była w środku i po wyciągnięciu zauważyłem, że kreatyna tworzy takie sopelki na niej. Na metalowej łyżeczce nic takiego się nie dzieje. Może jakaś wilgotna ta miarka była. O co chodzi? Brać czy lepiej w kosz wyrzucić? #silownia #trening #zdrowie
keyah - Czy to normalne, że kreatyna się tak magnetyzuje na miarce? Otworzyłem opakow...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikroprocesor
Mikroprocesor
19.02.2025, 05:06:18 via Android
  • 4
@keyah ładunek elektrostatyczny
  • Odpowiedz
parposz
parposz
19.02.2025, 05:18:37 via Wykop
  • 12
@keyah: czy to kreatyna z SFD? xD
  • Odpowiedz
keyah
keyah 15.02.2025, 01:05:46
  • 0
Czy jest na mirko jakis notariusz, ktory udzieli porady i akceptuje platnosci online? Potrzebuje skonsultowac pelnomocnictwo.
#notariusz #prawo #prawnik #radcaprawny
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Scrape
Scrape
Scrape
15.02.2025, 09:30:45 via iOS
  • 0
@keyah a co konkretnie?
  • Odpowiedz
azuay
azuay
azuay
16.02.2025, 09:09:04 via Wykop
  • 0
@keyah: pewnie
  • Odpowiedz
keyah
keyah 09.02.2025, 17:38:23
  • 0
Gotowi na nowa fale inzynierow? Reszta dokumentu w komentarzach
keyah - Gotowi na nowa fale inzynierow? Reszta dokumentu w komentarzach

źródło: photo_2025-02-09 12.36.23

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WaveCreator
WaveCreator
09.02.2025, 17:43:08 via Wykop
  • 1
@keyah: Nie widzę tu nic sensacyjnego - biorąc pod uwagę zapowiedzi Niemców i to, że pewnie nie będą chcieli płacić za samoloty do Somalii i Syrii, to nie dziwię się, że przygotowujemy się na kolejny kryzys z uchodźcami - tylko tym razem na innej granicy xD
  • Odpowiedz
keyah
keyah
Autor
09.02.2025, 22:10:04 via Wykop
  • 0
@WaveCreator: Jaki wedlug Ciebie jest plan? Pojawia sie migranci na granicy, potem podwozka do osrodkow i jak to dalej sobie wyobrazasz? Te osrodki beda zamkniete i bedziemy po prostu ich tam trzymac jak w wiezieniu czy beda otwarte? Beda mogli zamieszac poza osrodkiem? Beda mogli pracowac i normalnie zyc legalnie jak kazdy inny? Jak jest na nich plan?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 81
  • Strona 1 z 81
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.12.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.06.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.12.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.09.2015

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia