Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki

Jako, ze u mnie w koncu idzie swiatlowod tudziez pytania:
1. Operatorzy - wszyscy jednakowo daja taka sama jakosc uslug?
2. Ich sprzet. Tzn. szczerze troche ubogie byly ubogie "modemy" od operatorow tudziez bardziej kwestia postawienia czegokolwiek za sprzetem operatora. Tudziez czy kazdy z operatorow ma mozliwosc ustawienia ich urzadzen w tryb bridge czy trzeba kombinowac?
3. Na co zwracac uwage przy wyborze w/w?

Do tej pory siedzialem na miedziaku od Orange i wszelakie "prace techniczne" byly dosc szybko przeprowadzane. Do ich technikow tez nie moge sie czepic (jeden z nich nazwal moj dom "domem strachu" - po ktorejs z burz popalilo kable w scianach i latal jak #!$%@? szukajac przyczyny xD).

Spojrzalem na najwieksze molochy, tj. orange, vectra, multimedia, upc, tmobile itp.

PS Jak spojrzalem to wszyscy mniej wiecej to samo cenowo, roznica to "gratisy" tudziez ten wpis.
#technologia #informatyka #pcmasterrace #internet #swiatlowody #swiatlowod #orange
  • 14
@ketrish: Być może nie masz się nad czym zastanawiać. U mnie właśnie położyli światłowód Orange. Nie mogę wybrać innego operatora dopóki nie podepną mi go do domu. Dopóki Orange mi go nie zainstaluje w domu to nie pojawię się w systemie u innego operatora. Co oznacza, że 2 pierwsze lata i tak i tak muszę wziąć Orange. U Ciebie może być identycznie.
@K_O_R_N_I_K: Orange pokazuje dostępność pod moim adresem. Żaden inne operatator jej nie ma. Rozmawiałem z Netią i powiedzieli, że nie mają możliwości technicznych właśnie z tego powodu. Nie wiem kto miałby tu kłamać.
@NielegalneKretowisko: @krzywy_kanister: @NielegalneKretowisko: @Polanin: @K_O_R_N_I_K: @krzywy_kanister: @OrangeEkspert:
Dzieki za zainteresowanie (wieksze niz myslalem).

Swiatlowod to z dzialu pt.: "Swiatlowod inwestycje". Za tydzien ma byc oficjalnie oddany do uzytku. Byl przedstawiciel poki co z Tmobile. Sprawdzajac ich oficjalna dostepnosc - poki co null (u kazdego) wiec zakladam, ze dzierzawa od inwestora.

Edit: Wspolpracauja z orange, upc, vectra, netia, tmboile i rfc wiec to co jest w